» Skilo televizoriaus ekranas: ką daryti?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Iliustracija: unsplash.com/photos/j9-2LIZ2_RcTelevizorių pasirinkimas rinkoje labai platus ir pirkėjai gali atrasti daug variantų pagal individualius poreikius. Pavyzdžiui, BITĖJE siūlomi LG, Samsung, Sony bei kitų puikiai žinomų gamintojų televizoriai, dovanosiantys įspūdingą žiūrėjimo patirtį net išrankiausiems žiūrovams. Taip jau yra, kad naujus pirkinius saugome itin akylai, bet laikui bėgant budrumą kiek prarandame ir gali nutikti šis tas visai nelaukto. Skilęs televizoriaus ekranas yra vienas iš tokių nemaloniausių „siurprizų“. O nutikti taip gali bet kada tvarkant namus ir stokojant atsargumo, žaidžiant vaikams, linksminantis ar kitu atveju. Ką tada daryti?

Ką reikėtų įvertinti?

Labai svarbus klausimas, ar verta ekraną taisyti? Kai kuriais atvejais finansiniu požiūriu ekrano taisymas gali būti nenaudingas. Pavyzdžiui, jei įsigijote pigų televizorių, kurio gamybai naudotos pigios, prastos kokybės medžiagos. Tokio prietaiso ekrano remontas gali būti artimas paties televizoriaus kainai ar net už ją brangesnis.

Taip pat įvertinkite, kiek metų yra jūsų televizoriui. Teigiama, jog jei prietaisas senesnis kaip 7 metų, taisyti ekrano paprastai neverta. Apskritai, remontuoti skilusį ekraną racionalu tada, jei tai naujas, didelės įstrižainės, aukštos kokybės televizorius, net tuomet įsigyti naują būtų kur kas brangiau, nei remontuoti ekraną.

Kur kreiptis, jei skilo televizoriaus ekranas?

Jei ekranas skilo televizoriui, kurio garantinis laikotarpis dar nesibaigęs, tuomet kreipkitės į pardavėją, iš kurio įrenginį įsigijote. Pateikite visus su pirkimu susijusius dokumentus.
O jei visgi pirkinio garantinis laikotarpis jau pasibaigęs, irgi galite kreiptis į įrangos pardavėją (jei teikia remonto paslaugas) arba į kitą subjektą, teikianti televizorių ekranų remonto paslaugas. Pogarantiniu laikotarpiu tiek vienu, tiek kitu atveju už remontą reikės mokėti iš savo lėšų.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2024 Liepos 15 d. Pirmadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Bonaventūra, Bonaventūras, Enrika, Enrikas, Gerimantė, Henrieta, Henrika, Henrikas, Henris, Herkus, Mantas, Rozalija, Rožė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Kokias pramogas lankytojams siūlo Kauno MEGA?..... Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ rodomi cinamon filmai šiuo metu labiausiai tenkina fantastinių ir siaubo filmų mėgėjų pageidavimus, o mažųjų žiūrovų laukia pas juos sugrįžęs mielasis ...

Kokie yra šilumos siurblių oras-oras privalumai?..... Ieškant efektyvesnių ir universalesnių namų klimato sprendimų, oras-oras šilumos siurbliai yra revoliucinė technologija. Šios sistemos, ypač pritaikytos įvairiam Lietuvos klimatui, ne tik vėsina...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Kiaušinių dažymas natūraliais dažais..... Manyčiau visiems norisi kad.. būtų kuo natūraliau ir sveikiau, tad.. šių metų velykiniai kiaušinių marginimo atradimai.. natūraliais dažais..
Darbalaukio fonai su arkliais..... arba tapetai - wallpapers arba paprastai kalbant tai kompiuterio ekrano paviršiaus piešinys arba tiesiog paveiksliukas su ateinančių metų simboliu arkliuku..
Giliausias urvas pasaulyje..... tai Kruberio-Voronjos (Voronya Cave) urvas, kurio gylis 2191 (±9) metras. Jis yra gruzijoje Gagros kalnyne ...