Stiliaus patarimai :: Pasiūlykite ir savo patarimą!

 Jūs esate » Pradžia »» Nuotaikai »» Stiliaus patarimai - turi ką patarti? patark!

 Kviečiame pasidalinti mados bei stiliaus patarimais :))

• Tema startuoja: 2022-04-19.
• Temos tikslas: kilnus.. pamėtėti idėjų gerai nuotaikai visiems čia užklydusiems.

Turbūt dažnam, ne tik prieš šventes, bet ypač pavasarį, pakabinus kailinukus giliausiame spintos kamputyje.. iškyla tie amžini klausimai.. kuo rengtis? kaip pasipuošti? kokius batelius rinktis? kas dera? ar šiemet tai dar madinga? ir pan.. Tad, pasidalinkime savo originaliomis idėjomis, patarimais.. o gal kažką kuri, gamini, parduodi? ar tiesiog esi geras žmogutis ir nori pasidalinti savo patarimais bei įžvalgomis apie madą, drabužius, papuošalus, stilių.. pirmyn, tereikėtų parašyti mums.. visi mūsų kontaktai svetainės apačioje arba rašykite man - llaimaa[eta]gmail.com :)

Beje, prieš rašydami ir siūlydami savo straipsnį, nepamirškite:

• čia lankosi ir vaikai ir įstatymų laikymosi prižiūrėtojai :)).
• rašykite lietuviškai, aiškiai ir suprantamai.
• straipsnis gali būti ir reklaminis, patalpinsime vieną aktyvią nuorodą.
• .. g a l v o j a m e

Kaip puoštis
Kaip puoštis šį pavasarį?

... Su pavasariu ateina ir noras į kasdienybę įnešti daugiau spalvų, o vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra spalvoti papuošalai. Šiuo metu spindintys visur – nuo TikTok’o iki garsiausių Europos mados namų kolekcijų..

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Kalėdų eglutės puošimo tradicijos..... Pirmieji rašytiniai šaltiniai, užsimenantys apie Kalėdų eglutę datuojami XVI amžiuje Vokietijoje. Minima, kad Elzaso krašte nuo seno buvęs paprotys Kalėdoms ant stalo pastatyti mažą eglutę, papuoš
Juokeliai..... su šypsena veide, juk gyvenasi lengviau.. argi ne taip?
Gražūs Labanaktukai..... Vakaras žvaigždėtas, vakaras ramus... gera pasinerti į saldžius sapnus... šilko patalėliuos tu ramiai miegok ir visai netyčia mane susapnuok :)*