» Bukiausi pasaulio nusikaltėliai

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » TOPai

Sakoma: bukumui nėra ribų... taigi

1. Policijai pranešė, kad pavogė vazonus su kanapėmis... | Australija.

Australijos policija suėmė 35 metų Adelaidės gyventoją, naktį pareigūnams pranešusį, kad kažkas per langą įlindo į jo butą ir pavogė du vazonus su kanapėmis. Atvažiavę policininkai pamatė, kad butas pilnas vazonų su narkotiniu augalu.

2. Bandė apiplėšt banką... | Koloradas..

Kolorado valstijoje Forestas Kelly, plėšdamas banką, kasininkui padavė raštelį su reikalavimu atiduoti pinigus. Nusikaltėlis reikalavimą buvo užrašęs kitoje savo vardinio čekio pusėje.

3. Filmukai tinklapyje "Youtube"....

Yobas Andrew Kellettas pats talpindavo populiariame vaizdų tinklalapyje „YouTube“ filmukus apie savo nusižengimus. Kartą jis lėkė 225 km per valandą greičiu, kitą kartą – nuvažiavo iš degalinės nesusimokėjęs. Sulaikytas jis bandė neigti savo bukumą ir teisinosi, kad pareigūnai jį neteisingai supratę.

4. Sumaišė kranelį...

Vyras, pabandęs nusiurbti benziną iš namelio ant ratų, gavo daug daugiau nei tikėjosi. Policija, atvykusi į įvykio vietą, pamatė žmogų, besiraitantį prie didžiulės kanalizacijos vandens balos šalia namelio ant ratų. Policijos atstovas spaudai teigė, kad vyras prisipažino mėginęs vogti benziną, bet per klaidą atsukęs ne tą kranelį (ir todėl gavo tik skysto šūdo).

5. Degalų vagis pasišvietė žiebtuvėliu.. | Lietuva.

Dyzeliną iš vilkiko bako sostinėje pavogti mėginęs vyras, tikrindamas, kiek jame yra degalų, nusprendė... pasišviesti žiebtuvėliu.

Vagis po to bandymo atsidūrė reanimacijoj..

Pasak policijos pareigūnų, vagišius bandė pasidarbuoti naktį Tunelio gatvėje. Vyrą suviliojo čia stovėjusio Rusijos firmos vilkiko kuro bakas.

Pirminiais duomenimis, nusikaltėlis iš pradžių atsuko bako dangtelį, o tada nutarė įsitikinti, ar jame yra pakankamai dyzelino. Tam nutarė pasinaudoti dujiniu žiebtuvėliu.

Jį uždegus susikaupę dyzelino garai akimirksniu nudegino vagišiui veidą, rankas, kitas kūno vietas. Greitosios pagalbos medikai nuvežė vyrą į Antakalnio ligoninę. Pasak medikų, nusikaltėlis paguldytas į reanimaciją. Jo būklė apibūdinama kaip sunki. Pareigūnų teigimu, šis bukas įtariamasis - 1971 m. gimęs vilnietis J.Ž. - jau kurį laiką buvo ieškomas policijos dėl narkotikų laikymo. Dabar jam teks atsakyti už tai bei už bandymą pavogti dyzeliną.

Policininkų žodžiais, vilnietį drąsiai galima įrašyti į bukiausių nusikaltėlių dešimtuką. „Neįsivaizduoju, kaip žmogui, vagiančiam degalus, galėjo šauti į galvą pasišviesti žiebtuvėliu. Tai tiesiog nepaaiškinama“, - stebėjosi vienas iš pareigūnų.

6. Laimikis buvo 15 dolerių....

Plėšikas įėjo į mažą parduotuvę, padėjo 20 dolerių ant prekystalio, ir paprašė iškeisti smulkiau. Kai kasininkas atidarė kasos aparatą, vyras išsitraukė ginklą ir pareikalavo visų ten buvusių pinigų. Kasininkas jam atidavė visus pinigus. Plėšikas juos pasiėmė ir pabėgo, palikdamas savo 20 dolerių ant prekystalio. O jo laimikis buvo 15 dolerių. Teisininkai laužo galvas – ar buvo įvykdytas nusikaltimas, ar ne?

7. Važiuoji plėšti, nepamiršk ir visus savo dokumentus pasiimt.. | Trakai.

Trakų rajono policininkų vadinamą bukiausią nusikaltimą iš dalies taip pat padėjo atskleisti palikti pėdsakai. Du vagišiai atvažiavo į nuošalią sodybą, kurios savininkai verčiasi paminklų gaminimu. Buvo graži žiemos naktis, baltavo ką tik iškritęs sniegas. Prisikrovę automobilio bagažinę tvorelių stulpų, nedidelių paminklėlių vagys išvažiavo, palikdami ratų vėžes sniege. Kaip minėta, sodyba nuošali, tad, be šitų, daugiau jokių pėdsakų nebuvo. Šeimininkų, kurie matė vagišius pro langą, iškviesti pareigūnai atvažiavo greitai. Paliktomis provėžomis jie nuvairavo paskui automobilį, netrukus jį beveik prisivijo. Vis dėlto, privažiavę prie kažkokio garažo, įtariamieji spėjo iššokti ir pabėgti. Vėliau paaiškėjo, kad nevykėlis vagis atvedė pareigūnus prie savo garažo. Bet ne veltui šį nusikaltimą pareigūnai vadina bukiausiu. Paliktame automobilyje buvo rasti visi tiek mašinos, tiek abiejų vyrukų dokumentai. Net pasai buvo. Kitą rytą nelaimėliai patys prisistatė į policiją. Pareigūnai pasiteiravo, ar važiuojant vogti reikia imtis visus dokumentus. Vienas įtariamųjų rimčiausiu veidu paaiškino: "O jeigu policija sustabdytų..."

8. Idiotiškiausias banko apiplėšimas.

San Franciske vyras, norėjęs apiplėšti banką „Bank of America“, įėjo į banko poskyrį ir ant lapelio parašė: „taj apipliešymas, padiekitę vysūs pynygūz y šy kriapšy“. Belaukdamas eilėje, kad galėtų pateikti šį lapelį, jis pradėjo nervintis, kad gal būt kas nors jau pamatė tą raštelį ir gal būt, jam dar nepriėjus prie langelio, jau iškvietė policiją. Taigi jis paliko „Bank of America“ ir nuėjo į kitoje gatvės pusėje esantį banko „Wells Fargo“ poskyrį.

Ten, kelias minutes pralaukęs eilėje, jis įteikį savąjį raštelį kasininkei. Ši perskaitė, ir pastebėjusi visas rašybos klaidas, suprato, kad vyriškis nebuvo geriausias mokinys klasėje. Taigi ji pasakė jam, kad negali priimti šio raštelio apie apiplėšimą, nes jis parašytas ant „Bank of America“ kasos lapelio, ir kad jam reikės arba užpildyti prašymą ant „Wells Fargo“ lapelio, arba grįžti į „Bank of America“ poskyrį.

Sugėdintas vyras pasakė „Gerai“ ir išėjo. Kasininkė paskambino į policiją, kuri po kelių minučių suėmė vyrą, stovintį eilėje „Bank of America“ banke.

9. Vagis - ant kaklo išsitatuiravęs savo pavardę ir gimimo datą | Didžioji Britanija.

Didžiojoje Britanijoje, Bristolyje nuteistas vienu kvailiausių šalies nusikaltėlių laikomas vagis. Šis tešlagalvis ant kaklo yra išsitatuiravęs savo pavardę ir gimimo datą.

Bristolio (Eivono grafystė) teismas 21 metų Aaronui Evansui skyrė 7 mėnesius įkalinimo.

Rugpjūtį šis nevykėlis susigundė gatvėje paliktu policijos jauku vagims – automobiliu „Peugeot 106“. A.Evansas nusprendė pagrobti mašinoje esančią elektroninę navigacijos sistemą (kainuojančią 70 svarų, t.y. apie 300 litų). Išdaužęs langą ir įlindęs į mašinos saloną jis nepastebėjo čia įrengtos vaizdo filmavimo kameros. Ant vagies kaklo esanti tatuiruotė buvo aiškiai nufilmuota.

Teisme A.Evansas, beje, nemokantis nei skaityti, nei rašyti, pripažino savo kaltę. Be to, prisipažino dar dėl 10 panašių nusikaltimų. Jaunuolis jau ne kartą yra pabuvojęs už grotų.

10. Bandė apiplėšti policininką - konferencijoje... | JAV.

JAV Pensilvanijos valstijoje sulaikytas žmogus, mėginęs apvogti policininką konferencijoje kovos su narkotikais klausimais.

Kaip sakė atsargos policijos viršininkas Johnas Comparetto (Džonas Komparetas), kai jis atvyko kaip ir dar 300 policininkų, į konferenciją, vyrų tualete į jį buvo nukreiptas pistoletas ir pareikalauta atiduoti vertingus daiktus.

Policininkas atidavė grasintojui grynuosius ir mobilųjį telefoną, o kai 19-metis plėšikas mėgino pabėgti, sustabdęs taksi, jį greitai prisivijo J.Comparetto ir jo kolegos.

Vagis nevykėlis buvo sulaikytas netoli valstijos sotinės - Harisbergo miesto. Buvęs policijos viršininkas apibūdino jaunuolį kaip "galbūt kvailiausią nusikaltėlį visoje Pensilvanijoje". Kai žurnalistas paprašė įtariamą plėšiką komentarų teismo salėje, šis pareiškė: "Aš - apsukruolis".

• 2024 Birželio 17 d. Pirmadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Adolfa, Adolfas, Adolfina, Adolis, Dauganta, Daugantas, Daugantė, Grigalius, Laura, Vilmantė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Ką daryti, kad žuvis greičiau užkibtų?..... Žūklė yra ne tik pomėgis, bet ir menas, kuriam reikalinga kantrybė, įgūdžiai ir tinkami įrankiai. Vienas iš svarbiausių momentų žūklėje yra žuvies užkibimo akimirka. Kad žuvis greitai ir sėkmingai...

Kaip nepraleisti naujausių akcijų?..... Pirmasis patarimas – gana akivaizdus: reguliariai perverskite parduotuvių akcijų leidinius. Juk tik tokiu būdu žinosite, kam šią savaitę ar mėnesį taikomos geriausios nuolaidos. Visgi, puikiai...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Faktai apie lapes..... Lapių uodega ne tik padeda joms išlaikyti pusiausvyrą, bet ir sušildo esant žemai temperatūrai, taip pat manoma, kad naudojama kaip bendravimo priemonė tarp savo gentainių
Susan Magdalane Boyle..... Susan Magdalane Boyle - g. 1961 m. balandžio 1 d. – britų dainininkė, išgarsėjo 2009 m. sudalyvavusi talentų realybės šou Britain’s Got Talent ir užėmusi 2-ą vietą. Tais pačiais metais išlei
Genetinė giminystė..... tai ar žinai kas yra laigonas, dieveris, šėšuras, bočius, moša.. nežinai? tai dirstelk ir sužinosi