Papuolė Čiapajevas į nelaisvę. Tris dienas baltagvardiečiai kankino - nieko neišpešė. Įmetė į kamerą, o patys per akutę žiūri. Ir ką mato?
Daužo Čapajevas galvą į sieną ir murma:
- Prakeikta sklerozė, šitaip ir sušaudyt gali...
Anekdoto nuolatinis adresas
« « « « » » » »
Čiapajevas purvinais batais užsirioglinęs ant stalo keičia lemputę. Petka neiškenčia:
- Vasilijau Ivanovičiau, bent laikraštį pasitiestumėte...
Šis atsako:
- Nereikia, aš ir taip pasiekiu...
Anekdoto nuolatinis adresas
« « « « » » » »
Į kambarį pas Čepajevą įbėga švytintis Petka.
- Vasilijau Ivanovičiau, žiūrėkite kokį paukštį su jūsų bumerangu numušiau.
- Po velnių, Petka, kiek kartų sakiau neliesti kampe pastatytų mano kojinių?
Anekdoto nuolatinis adresas
« « « « » » » »
Vaikštinėja Petka, žiūri - Čiapajevas duobę kasa.
- Kas čia bus?
- Supranti, vyriausybė liepė iki pusės nusifotografuoti dokumentams.
- O tai kam tokią gilią?
- Noriu ant žirgo nusifotkint!
Anekdoto nuolatinis adresas
« « « « » » » »
Nuėjo Petka su Čiapajevu į spektaklį "Aladino lempa". Per pertrauką nuėjo į barą, prisivalgė, prisigėrė.. Per antrą dalį Petka kakot užsinorėjo.. Čiapajevas sako:
- Pakentėk, į spektaklį atėjai, o ne į tualetą.
Palaukė Petka kiek laiko, mato kad neišlaikys ir bėga tualeto ieškot..
Išbėga į koridorių, žvilgt į vieną kambariuką - žmonės persirenginėja... Žvilgt į kitą - ten tas pats... Staiga pajuto kad jau neišlaikys, įšoko per pirmas pasitaikiusias duris, ir prišiko į kažkokį vazoną... Grįžta Petka atgal į savo ložę, o visa salė žvengia, raitosi ant grindų. Čiapajevas pro ašaras, žvengdamas sako Petkai:
- Nu Petka, nu tu duodi... Kada tu nuogu užpakaliu į sceną išėjai, niekas nesijuokė... Kada tu į Aladino lempą kakojai - niekas nesijuokė. Bet kada iš Aladino lempos išlindo aktorius ir pasakė "..Dėjau aš ant tokio scenarijaus", čia jau niekas neišlaikė...
Anekdoto nuolatinis adresas
« « « « » » » »
Foto: pixabay... Pavasaris eina lyg švelnus sapnas, Pakeldamas žemę iš ilgo miego. Rytmečio spinduliai glosto laukus, Gamta nubunda – pasaulis šviesėja... kaip manote ar jam sekasi kurti eilėraščius?..
•
Sielai »
EILĖRAŠČIAI
... bet ar tikrai, taip jau visiems ir sunki? tačiau pasamprotaukim kodėl, priežastys gali būti kelios..
•
Įdomybės »
AR ŽINAI
Iliustracija: sugeneruota DI... Žiedai – tai ne tik papuošalai, bet ir galingi simboliai, turintys gilias istorines, kultūrines ir psichologines reikšmes. Nuo senovės Egipto iki šiuolaikinės mados, žiedų vieta ant rankos gali..
•
sielai.php »
VERTA žinoti
Foto: Simon Speed... Eolo arfa, dar vadinama vėjo arfa arba eoline arfa (Aeolian harp, wind harp) – tai vėjo grojamas muzikos instrumentas, priklausantis vėjinių chordofonų grupei. Tai reiškia, kad garsą sukuria..
•
Nuotaikai »
MUZIKA
Iliustracija: sugeneruota DI... Tryliktas skaičius Lietuvos istorijoje turi savitą vietą. XIII amžius buvo lemtingas valstybės formavimosi laikotarpis, kai kūrėsi Lietuvos valdovų galia ir pirmieji ryšiai su Europa. O tryliktoji..
•
Įdomybės »
FAKTAI
GYVENKIME •
sveikai •
spalvotai •
patogiai •
skaniai •
draugiškai •
stipriai •
etiškai •
linksmai •
pokštaujant •
grybaujant •
keliaujant •
su meile ir
Gyvenimo būdo žurnaluu!