» Su kokiais automobiliais lengva mokintis vairuoti?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Beveik kiekvienas paauglys negali sulaukti, kada galės pradėti B kategorijos vairavimo kursus. Juk išlaikius vairavimo egzaminą atsiveria neribotos galimybės keliauti ir savarankiškai tyrinėti pasaulį. Tačiau pirmiausia turite pagalvoti apie automobilį. Kokį jį pasirinksite vairavimo pamokoms, turėtų priklausyti nuo to, kokio tipo vairuotojas esate ir kaip ketinate jį naudoti. Šiame straipsnyje pateikiama informacija ir patarimai, kurie padės jums priimti teisingą sprendimą.


Su kokiais automobiliais lengva mokintis vairuoti?Su kokiais automobiliais lengva mokytis vairuoti?

Jūsų transporto priemonės pasirinkimas daugiausia priklauso nuo to, kaip jaučiatės prie vairo. Dauguma jaunų vairuotojų renkasi miesto arba kompaktišką automobilį. Toks automobilis negąsdina savo parametrais, juo manevruoti net miesto eisme. Jis tinka pirmosioms kelionėms, bet labiau trumpiems atstumams. Vis daugiau pradedančiųjų vairuoti pasirenka išbandyti skirtingų markių automobilius. Vilniaus mieste galima pasinaudoti automobilių nuomos paslauga ir išsirinkus patinkantį automobilį ištestuoti jį miesto ar užmiesčio gatvėse.

Koks yra dažniausias pirmojo automobilio pasirinkimas?

Neretai pirmajam automobiliui pasirenkami sedanai. Tai gali nustebinti, nes, kitaip nei mokomieji vairuoti automobiliai, jie neabejotinai turi išsikišusią galinę dalį. Dėl to gali būti sunku parkuotis, tačiau pažvelkime į tai iš kitos pusės: kada būtų tinkamiausias laikas mokytis vairuoti tokį automobilį? Kuo anksčiau, tuo geriau, nes įgytą praktiką bus galima iš karto pritaikyti vairuojant.

Aukščiausios klasės sedanai vilioja savo valdymo savybėmis važiuojant didesniu greičiu, todėl jais važiuodami magistralėmis ar greitkeliais galite jaustis gerokai saugiau. Tai geras pasirinkimas vairuotojui, kuris prie vairo jaučiasi užtikrintai ir planuoja dažnai vykti į ilgas keliones.

Kalbant apie jėgos agregatus, geriau iš pradžių rinktis saugius variantus. Pirmasis automobilis turėtų turėti variklį, kuris generuotų 70-120 arklio galių. Tai leis jums sklandžiai ir saugiai važiuoti greitkeliais ir miesto keliais. Tai puikus kompromisas jūsų kaip vairuotojo nuotykio pradžiai.

Taip pat verta paminėti, kokio tipo pavarą turėtų turėti pirmasis automobilis. Dažniausiai naujiems vairuotojams rekomenduojami automobiliai su priekiniais varomaisiais ratais arba 4×4. Jie važiuoja labai nuspėjamai ir leidžia gerai pajusti, kas su jais vyksta posūkyje ir kada baigiasi sukibimas su kelio danga.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2024 Birželio 15 d. Šeštadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Bargailas, Bargailė, Barinta, Barintas, Barintė, Barkinta, Barkintas, Barkintė, Barys, Jolanta, Kirstautas, Kirstautė, Krescencija, Krescencijus, Krescentas, Modesta, Modestas, Tanvilas, Vitas,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Ką daryti, kad žuvis greičiau užkibtų?..... Žūklė yra ne tik pomėgis, bet ir menas, kuriam reikalinga kantrybė, įgūdžiai ir tinkami įrankiai. Vienas iš svarbiausių momentų žūklėje yra žuvies užkibimo akimirka. Kad žuvis greitai ir sėkmingai...

Kaip nepraleisti naujausių akcijų?..... Pirmasis patarimas – gana akivaizdus: reguliariai perverskite parduotuvių akcijų leidinius. Juk tik tokiu būdu žinosite, kam šią savaitę ar mėnesį taikomos geriausios nuolaidos. Visgi, puikiai...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Kalėdinės kompozijos..... Prieš kalėdas, dažną kamuojantis klausimas... kaip papuošti namus ar kambarį, kaip pasidaryti kažkokią kalėdinę dekoraciją ir pan..
2021-ųjų metų poezija..... tai 2021-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlom paskaityti ir pajusti šių metų kūrybos dvasią :)
Eilėraščiai apie maistą..... Rudens karalystėj daržovių puota. Štai Ropė atvyko, Ridiko teta. Uždusęs įvirto dėdulė Kopūstas, Moliūgas, tarytum balionas išpūstas...