» Kaip žinoti koks oro kompresorius reikalingas?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Renkantis tinkamą pramoninį oro kompresorių, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Pirmasis žingsnis nustatant, kokio oro kompresoriaus reikia, yra įvertinti konkrečius numatomo naudojimo reikalavimus.

Svarbiausias veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra oro srautas arba tūris, kurio reikia programai. Paprastai tai matuojama kubinėmis pėdomis per minutę (CFM) ir nustatomas reikalingo kompresoriaus dydis ir galia.


Pavyzdžiui, mažam pneumatiniam įrankiui gali prireikti tik žemo CFM įvertinimo, o pramoninėms reikmėms, tokioms kaip smėliasrove ar dažymas purškimu, gali prireikti daug aukštesnio CFM įvertinimo.


Kaip žinoti koks oro kompresorius reikalingas?Svarbu pasirinkti oro kompresorių, kuris gali užtikrinti pastovų ir patikimą našumą esant norimam slėgio lygiui. Skirtingoms programoms taikomi skirtingi slėgio reikalavimai, todėl svarbu suderinti kompresoriaus galimybes su konkrečios užduoties poreikiais.

Tokios pramonės šakos kaip gamyba, statyba, automobilių pramonė ir maisto perdirbimas turi skirtingus oro kompresorių poreikius. Pavyzdžiui, gamyklose su aukšto slėgio įrankiais ar įranga rotacinis sraigtinis kompresorius gali būti idealus pasirinkimas. Kita vertus, statybvietėse, kurioms reikalingi nešiojamieji pneumatinių įrankių kompresoriai, nešiojamasis stūmoklinis kompresorius gali būti tinkamesnis. Renkantis oro kompresorių labai svarbu suprasti specifinius savo pramonės ir verslo reikalavimus.

Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis oro kompresorių, yra maitinimo šaltinis. Oro kompresoriai gali būti varomi elektra, benzinu, dyzelinu arba gamtinėmis dujomis. Energijos šaltinio pasirinkimas priklauso nuo kuro prieinamumo ir kainos, taip pat nuo konkrečių jūsų pramonės reikalavimų ir verslui. Nustatant reikiamą suspausto oro tūrį, svarbu atsižvelgti į visą orą vartojančią įrangą ar įrankius, kurie bus naudojami vienu metu. Kiekvienas įrankis ar įranga paprastai turi CFM įvertinimą. Sudėjus visų įrankių CFM reikalavimus, galite nustatyti mažiausią CFM talpą, kurią turi turėti kompresorius. Visada yra gera idėja pridėti šiek tiek papildomos CFM talpos atsižvelgti į bet kokį būsimą išplėtimą ar papildomą įrangą, kuri gali būti pridėta. Be to, svarbu atsižvelgti į oro kompresoriaus darbo ciklą. Darbo ciklas reiškia laiką, kurį kompresorius gali nepertraukiamai veikti neperkaisdamas ar nesugadindamas. Skirtingų tipų oro kompresoriai turi skirtingus darbo ciklo įvertinimus, todėl svarbu pasirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų pramonės poreikius. Visų tipų oro kompresorius galite įsigyti internetu

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2024 Birželio 17 d. Pirmadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Adolfa, Adolfas, Adolfina, Adolis, Dauganta, Daugantas, Daugantė, Grigalius, Laura, Vilmantė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Ką daryti, kad žuvis greičiau užkibtų?..... Žūklė yra ne tik pomėgis, bet ir menas, kuriam reikalinga kantrybė, įgūdžiai ir tinkami įrankiai. Vienas iš svarbiausių momentų žūklėje yra žuvies užkibimo akimirka. Kad žuvis greitai ir sėkmingai...

Kaip nepraleisti naujausių akcijų?..... Pirmasis patarimas – gana akivaizdus: reguliariai perverskite parduotuvių akcijų leidinius. Juk tik tokiu būdu žinosite, kam šią savaitę ar mėnesį taikomos geriausios nuolaidos. Visgi, puikiai...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Kalėdų gėlė..... Puansetija tradiciškai laikoma kalėdiniu augalu ir yra perkama gruodžio mėnesį. Dažnai apibūdinamos kaip lepus "vienkartinis" augalas, bet pasirodo tai daugiametis augalas..
Ką nagrinėja antropologija?..... tai gan jaunas mokslas. Tačiau, tam tikrų antropologijos užuomazgų galima rasti jau senovės Graikijoje, Herodoto, Hipokrato raštuose. Pats terminas manoma, atsirado IV a.pr. m.e, ir jį pirmasis pa
Žiemos piešiniai ant langų..... natūralus, įspūdingas, nepakartojamas žiemos menas