» Ką verta žinoti, jei nusprendėte įsigyti nišinius kvepalus?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Jautresnį uoslės pojūtį turintiems ir aistringiems žmonėms, kurie mėgsta išskirtinius kvepalus ir mokosi atpažinti jų natas, laikui bėgant gali pasidaryti nuobodu nuo įprastinių kvepalų. Tokiu metu verta pagalvoti apie galimybę išbandyti nišinius kvepalus, t. y. kūrėjų siūlomas kompozicijas, kurios nesilaiko priimtų pagrindinių standartų. Tad, ką verta žinoti, nusprendus įsigyti nišinius kvepalus?

Nišiniai kvepalai iš pradžių gali kvepėti... keistai

Žinoma, tai ne objektyvi tiesa, o įprastas įspūdis, kurį žmonės gali patirti, kai daugelį metų pripratę prie įprastų kvepalų standartų, staiga susiduria su kompozicija, kurios vienintelis apribojimas - kūrėjo vaizduotė.


Nišiniai kvepalai labai dažnai yra ekstravagantiškos kompozicijos, kurios pagal apibrėžimą neturi būti panašios į tai, kas žinoma iš atpažįstamų prekių ženklų kvepalų pasaulio. Jie skirti originalios asmenybės žmonėms, mėgstantiems išsiskirti ir išoriškai išreikšti savo charizmą. Tačiau tarp jų netrūksta ir šiek tiek įprastesnių populiarių tipų kompozicijų variantų.

Keistumo įspūdis laikui bėgant praeis, susipažinus su vis ekstravagantiškesniais nišiniais kvepalais, nosis ims trokšti naujų sprendimų. Daugiau informacijos: ziuzi.lt.

Priprasti prie nišinių kvapų juos išbandant

Pratintis prie nišinių kvepalų kvapo derėtų palaipsniui. Laikui bėgant pradėsite pastebėti teigiamas kvepalų, kurie iš pradžių jums gali atrodyti pernelyg intensyvūs, savybes. Kvapas nėra pastovus, jis kinta ir vystosi, daugiausia dėl to, kad mes jam padedame vystytis. Treniruodami nosį galime atpažinti ir įvertinti vis daugiau uoslės dirgiklių, kurie, galų gale, daro emocinį poveikį.

Nuo kurių prekės ženklų verta pradėti?

Tarp nišinių kvepalų rasite neįtikėtinai platų kvapų spektrą, pasižymintį didele įvairove. Kai kurie prekių ženklai, ypač tie, kurie primena kvepalų klasiką, iš pradžių gali būti šiek tiek geresnis pasirinkimas nei visiška ekstravagancija.

• Amouage - Omano kvepalų prekės ženklas, kuriame arabiškos kvepalų gamybos tradicijos derinamos su prancūzų parfumerijos mokykla.

• Kilian - Kilianas Hennessy, gimęs vienoje garsiausių Prancūzijos stipriųjų gėrimų dinastijų, iš savo protėvių paveldėtą jautrumą ir viziją perkelia į kvepalų sritį. Aukščiausios prabangos siekimo kultūra ir drąsus taisyklių laužymas apibrėžia jo vardo prekės.

• Montale - šiame prekės ženkle daugiausia rasite rytietiškų kvapų, įkvėptų Artimųjų Rytų. Montale kvepalai supakuoti į išskirtines aliuminio pakuotes.

• Creed - prekės ženklas, turintis ilgą istoriją, siekiančią 1760 m. Jo kvepalai ir šiandien gaminami tradiciniu distiliavimo būdu. Jie kuriami iš retų, kruopščiai atrinktų ingredientų.


Ką verta žinoti, jei nusprendėte įsigyti nišinius kvepalus?

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2024 Liepos 13 d. Šeštadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Anakletas, Anys, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Kleopatra, Rikantas, Rikantė, Rykantas, Rykantė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Kokias pramogas lankytojams siūlo Kauno MEGA?..... Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ rodomi cinamon filmai šiuo metu labiausiai tenkina fantastinių ir siaubo filmų mėgėjų pageidavimus, o mažųjų žiūrovų laukia pas juos sugrįžęs mielasis ...

Kokie yra šilumos siurblių oras-oras privalumai?..... Ieškant efektyvesnių ir universalesnių namų klimato sprendimų, oras-oras šilumos siurbliai yra revoliucinė technologija. Šios sistemos, ypač pritaikytos įvairiam Lietuvos klimatui, ne tik vėsina...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Faktai apie trintukus..... Natūralios gumos trintukai yra gaminami iš brazilinio kaučiukmedžio, kurie daugiausiai auga tropiniuose regionuose, kur yra karšta ir iškrenta daug kritulių. Daugiausiai kaučiukmedžių užaugina Mal
7 patarimai, padėsiantys efektyviau mokytis užsienio kalbos..... Kiekvienais metais daugybė žmonių nusprendžia mokytis užsienio kalbos. Belieka tik pridurti, kad tai yra iš tiesų puikus sprendimas, kadangi užsienio kalbų mokėjimas atveria ypač daug puikių galim
Fobijų rūšių žodynėlis!..Fobija - tai nerimo sutrikimai, kuriems būdinga nuolatinė, įkyri, neracionali konkretaus objekto ar situacijos baimė. Jų priskaičiuojama net apie 500...