» Ką reikia žinoti renkantis garažo vartų automatiką?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Rinkdamiesi garažo vartus norime, kad jie nepriekaištingai tarnautų daugelį metų. Vien iš tvirtos medžiagos pagamintų vartų nepakanka. Reikėtų nepamiršti, kad pagrindinis vartų tarnavimo laikas priklauso nuo jų pavaros efektyvumo. Taigi kokią garažo vartų pavarą pasirinkti?


Ką reikia žinoti renkantis garažo vartų automatiką?Garažo vartų automatika - ką turėtumėte žinoti prieš pirkdami?

Vartų automatiką sudaro vartai ir pavara. Automatikos efektyvumas daugiausia priklauso nuo tinkamo jos elementų sureguliavimo. Komplektą turėtų sudaryti suderinami vieno gamintojo gaminiai, tokie, kokius pavyzdžiui galite rasti internetinėje parduotuvėje spectrabaltic.lt. Priešingu atveju ateityje galime susidurti su problemomis, susijusiomis su automatikos veikimu.

Kokią garažo vartų automatiką pasirinkti?

Vartų automatika turi būti tinkama vartų svoriui ir tipui bei jų naudojimo dažnumui. Blogai parinkta vartus atidarančios pavaros galia gali greičiau susidėvėti ir sugesti. Garažo vartų automatika turi tarnauti saugiam ir patogiam garažo naudojimui. Tinkamai parinktos garažo vartų pavaros padės išvengti, pavyzdžiui, savaiminio vartų atsidarymo lyjant lietui.

Kiekvienas gamintojas turi tam tikrą svorio arba vartų matmenų diapazoną. Tai palengvina tinkamo modelio pasirinkimą. Pavaros mažiems ir lengviems garažo vartams neturės galingo variklio. Didesniems ir sunkesniems vartams reikia didesnės variklio galios. Manoma, kad jei vartų svoris ir matmenys yra ribiniai - renkamės didesnės galios variklį. Dėl to išvengsime garažo vartų pavaros variklio perkrovos.

Automatikos parinkimas pagal garažo vartų tipą

Prieš pirkdami automatiką segmentiniams garažo vartams, patikrinkite, koks bus bendras jų ilgis. Įsitikinkime, kad užteks vietos jos montavimui. Sekcinių vartų atveju tiks praktiškai bet kokia pavara. Kokią pavarą rinktis, jei vartai bus montuojami dviejų automobilių garaže? Pavaros galia turi būti didesnė.

Jei vartai yra pakreipiami, galite įrengti bet kokią tradicinę pavarą. Tik atkreipkite dėmesį į tinkamą galią. Varstomų vartų atveju galima naudoti dvi sinchronizuotos jėgos alkūnines pavaras.

Garažo vartų pavaros pasirinkimui reikia specialisto pagalbos. Verta pasikonsultuoti su pavaras gaminančios ar parduodančios įmonės techniniu konsultantu. Verta paminėti, kad garažo vartai gali veikti kartu su įvažiavimo vartais. Abu to paties gamintojo gaminiai turi turėti atitinkamą valdymo pultą, kuris leistų juos valdyti vienu nuotolinio valdymo pulteliu.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2024 Liepos 22 d. Pirmadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Dalius, Magdalė, Magdalena, Magdė, Magdelena, Magė, Mantilas, Mantilė, Marija,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Kokias pramogas lankytojams siūlo Kauno MEGA?..... Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ rodomi cinamon filmai šiuo metu labiausiai tenkina fantastinių ir siaubo filmų mėgėjų pageidavimus, o mažųjų žiūrovų laukia pas juos sugrįžęs mielasis ...

Kokie yra šilumos siurblių oras-oras privalumai?..... Ieškant efektyvesnių ir universalesnių namų klimato sprendimų, oras-oras šilumos siurbliai yra revoliucinė technologija. Šios sistemos, ypač pritaikytos įvairiam Lietuvos klimatui, ne tik vėsina...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Kokius JAV miestus rekomenduojama aplankyti?..Kalbant apie JAV lankytinus miestus, dažnai pirma pagalvojame apie Niujorką. Tačiau JAV yra ne tik Niujorkas – čia daug dėmesio vertų miestų, kuriuos galima aplankyti. Beje, ne visi miestai Amerikoje
Eilėraščiai apie namus..... sakoma be namų negerai, tačiau kartais namai telieka tik žodžiai. Kaip bebūtų, eilėraščių rinkinukas apie vieną iš svarbiausių vietų gyvenime - namus
Atvirukai su širdutėmis..... gražūs e-atvirukai kuriuose dominuoja širdutės, tinka mylimiems draugams bei priešams, juk meilė neturi ribų :)