» Kur gali būti panaudojami dažnio keitikliai?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Įranga, kurios „širdis“ yra iš elektros tinklo maitinami sukimosi mechanizmai, naudojama įvairiose pramonės šakose. Tokie įrenginiai dažniausiai dalyvauja bet kuriame gamybos cikle. Jiems būdingas elektrinis variklis, kuris veikimo metu keičia sukimosi greitį pvz., ventiliatorius ar siurblys. Tokių prietaisų veikimui skirtingais režimais reikalingas skirtingas elektros srovės tiekimo pobūdis. Norint normaliai nenutrūkstamai veikti įvairiais režimais, dažnio keitikliai būtini.


Kur gali būti panaudojami dažnio keitikliai?Kaip veikia įrenginiai?

Kiekvienas mechanizmas turi savo įeinančios srovės ypatybes, tačiau ji gali skirtis priklausomai nuo veikimo režimo. Pagrindinė dažnio keitiklio, reguliuojančio variklio darbą, užduotis – pakeisti iš tinklo gaunamą įeinančią įtampą pagal tokią, kuri reikalinga normaliam sumontuotos įrangos darbui. Priklausomai nuo tokios įrangos tipo, elektros įtampą galima pritaikyti pagal reikiamus parametrus.

Kur tikslinga naudoti dažnio keitiklius?

Jei įrenginio veikimo metu reikia stabilizuoti elektros srovės įtampą, galima naudoti dažnio keitiklius. Jie pirmiausia naudojami pramonės šakose, kuriose veikia galinga įranga su elektros varikliais. Dažnai tokie nustatymai gali išprovokuoti staigius dažnio kritimus perjungiant į skirtingus režimus arba įjungiant / išjungiant. Įdiegti dažnio keitikliai šiuo atveju padeda vienu metu išspręsti kelias problemas:

• Sumažinta tikimybė, kad įrangos elektros varikliai sudegs dėl staigių srovės dažnio pokyčių.

• Žymiai sumažintas elektros suvartojimas.

• Prailgintas elektros variklių tarnavimo laikas.

Remonto darbai, naudojantys elektros energijos įrenginius, bus greitesni, stabilesni ir efektyvesni, jei pastarieji bus prijungti ne tiesiogiai į tinklą, o per dažnio keitiklį. Jo taikymas padės pritaikyti visų smulkiosios mechanizacijos padalinių darbą.

Dažnio keitiklį galite naudoti kasdieniame gyvenime. Čia jo naudojimas taip pat vaidina svarbų vaidmenį, duoda neįkainojamos naudos. Kasdieniame gyvenime dažniausiai naudojami vidutinės ir didelės galios dažnio keitikliai. Jie padės sklandžiai veikti privataus namo oro kondicionavimo sistemai, vėdinimui ir šildymui. Keitikliai taip pat padidins visų automatizuotų įrenginių, veikiančių elektros srove, tarnavimo laiką.

Įmonės, užsiimančios vėdinimo sistemų įrengimu, diegia dažnio keitiklius, siekdamos sumažinti suvartotos elektros energijos sąnaudas, išvengti ankstyvo įrangos, kuri yra ŠVOK sistemos dalis, pavyzdžiui, tiekimo ventiliatoriaus, susidėvėjimo. Todėl oro kondicionavimo rangovams dažnio keitikliai yra tinkamas produktas.

Dažnio srovės keitikliai yra tinkamas sprendimas daugelyje veiklos sričių, kuriose naudojami mechanizmai su padidinto energijos suvartojimo elektros varikliais ir bet kokia įranga, pagrįsta elektros varikliu.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2024 Gegužės 28 d. Antradienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Augustinas, Jogirda, Jogirdas, Jogirdė, Jogmina, Jogminas, Jogminė, Jogys, Justas, Rima,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Ką daryti, kad žuvis greičiau užkibtų?..... Žūklė yra ne tik pomėgis, bet ir menas, kuriam reikalinga kantrybė, įgūdžiai ir tinkami įrankiai. Vienas iš svarbiausių momentų žūklėje yra žuvies užkibimo akimirka. Kad žuvis greitai ir sėkmingai...

Kaip nepraleisti naujausių akcijų?..... Pirmasis patarimas – gana akivaizdus: reguliariai perverskite parduotuvių akcijų leidinius. Juk tik tokiu būdu žinosite, kam šią savaitę ar mėnesį taikomos geriausios nuolaidos. Visgi, puikiai...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Sveikata ir kompiuteris..Medikai rekomenduuoja, Dirbant ar žaidžiant su kompiuteriu daryti pertraukas kas 40-60 minučių arba tiesiog kas valandą. Pertraukėlės metu reikėtų atsitraukti nuo kompiuterio ar televizoriaus...
Kur statyti Kalėdų eglutę?..... Feng shui specialistai rekomenduoja Kalėdų eglutę statyti ten, kur ji aktyvuos gerąją energiją jūsų namuose, o kartu ir saugos nuo įvairiausių nelaimių..
Faktai apie vyrus..... Ar žinote, kad dauguma vyrų nekenčia tampytis po parduotuves, todėl dauguma parduotuvių vyrams būna pirmajame prekybos centro aukšte, kuo arčiau įėjimo