» Ką reikia žinoti renkantis čiužinį?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Norint gerai jaustis ir produktyviai dirbti, svarbu pailsėti. Geram poilsiui būtinas produktyvus miegas. O jis neįmanomas be patogios lovos ir tinkamai parinkto čiužinio. Didelė tokių produktų gausa daugiau sukelia sumaišties, nei padeda priimti tvirtą sprendimą. Reikalinga žinoti kokiais kriterijais derėtų remtis įsigyjant čiužinį.


Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis čiužinį?

Renkantis čiužinį bene svarbiausia žinoti kokių matmenų jis turėtų būti. Įsigyjus per didelį, jis tiesiog netilps į lovos rėmą. Per mažas čiužinys slankiosis ir sukels nepatogumų miegant. Tas pats pasakytina ir apie čiužinio ilgį. Kad taip nenutiktų, verčiau ieškokite lovos su čiužiniu.


Ką reikia žinoti renkantis čiužinį?Kokybiškam miegui svarbu tinkamas čiužinio kietumas. Sveikiems žmonėms rekomenduojama miegoti ant vidutinio kietumo čiužinio. Ant kieto čiužinio patariama miegoti tik sergantiems stuburo ligomis, esant gydytojo rekomendacijoms. Minkštas čiužinys rekomenduojamas vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Ieškant naujo čiužinio reikia atsižvelgti į žmogaus, kuris ant jo miegos, svorį. Vidutinio svorio asmeniui tinka vidutinio kietumo čiužinys. Didesnio nei vidutinio svorio žmogui toks čiužinys atrodys minkštesnis nei yra iš tiesų. O mažesnio nei vidutinio svorio miegančiajam, toks pat čiužinys atrodys per kietas.

Čiužinio storis taip pat svarbus. Ant plono čiužinio gali miegoti tik vaikai. 14 – 23 cm storumo čiužinys laikomas vidutinio storumo. Jis tiks vidutinio svorio žmonėms. Didesnio nei vidutinio svorio žmonės turėtų miegoti ant dar storesnio čiužinio.

Rinkitės čiužinio užpildą. Jei nuspręsite pirkti spyruoklinį čiužinį, atkreipkite dėmesį, kad kiekviena spyruoklė turėtū būti apvilkta atskiru tekstilės maišeliu. Teiraukitės kiek spyruoklių patenka į vieną kvadratinį metrą. Jei rinksitės čiužinį su putų poliuretano (porolono) užpildu žiūrėkite, kad gamybai būtų naudota kuo didesnio tankio medžiaga. Viskoelastinė medžiaga turėtų leisti odai kvėpuoti, kad miegodamas žmogus neprakaituotų, todėl ji turėtų būti atvirų porų. Kokosų pluošto užpildas yra laidžiausias orui, tačiau medžiaga turi būti kokybiška. Jei rinksitės latekso užpildą, atkreipkite dėmesį į natūralaus ir sintetinio latekso santykį. Kuo didesnė dalis natūralaus latekso, tuo čiužinys pasižymės geresnėmis termoreguliacinėmis savybėmis. Pasirinktas tinkamiausias čiužinys nulems gerą miego kokybę.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2024 Gegužės 28 d. Antradienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Augustinas, Jogirda, Jogirdas, Jogirdė, Jogmina, Jogminas, Jogminė, Jogys, Justas, Rima,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Ką daryti, kad žuvis greičiau užkibtų?..... Žūklė yra ne tik pomėgis, bet ir menas, kuriam reikalinga kantrybė, įgūdžiai ir tinkami įrankiai. Vienas iš svarbiausių momentų žūklėje yra žuvies užkibimo akimirka. Kad žuvis greitai ir sėkmingai...

Kaip nepraleisti naujausių akcijų?..... Pirmasis patarimas – gana akivaizdus: reguliariai perverskite parduotuvių akcijų leidinius. Juk tik tokiu būdu žinosite, kam šią savaitę ar mėnesį taikomos geriausios nuolaidos. Visgi, puikiai...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Žilvinas Žvagulis..... Vo pasakyk, ar tu ateisi, Suklykus pempe ant dirvono? Aš tau runkelę vel išteisiu, Ir mūsų meilė bus be muonų..
Kalėdinės dekoracijos iš popieriaus..... įvairių žaisliukų iš popieriaus rinktinė kolekcija arba tiesiog, rinktinės idėjos kalėdiniams žaisliukams..
Ar įmanoma, būnant Lietuvoje, automobilį išsinuomoti užsienyje?..... Keliaujantiems po užsienio šalis ir norintiems iš arčiau susipažinti su lankomų vietovių gamtos ir kultūros ypatumais verta naudotis automobilio nuoma užsienyje. Išnuomoję mašiną su savimi galėsit