» Kaip taupyti pinigus ir laiką? Namų darbai, kuriuos verta padaryti prieš einant apsipirkti

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Ar žinai? » Temos

 Dabar skaitote » Ar žinai? »» Taupymas

Greitai, kokybiškai ir nebrangiai apsipirkti – daugumos pirkėjų tikslas. Vis dėlto, reikia pripažinti, įgyvendinti šį uždavinį pavyksta tikrai ne kiekvieną kartą. Tai nemaloniai nustebina dideli pirkėjų srautai, kurie reiškia, kad eilėse teks praleisti daug laiko. Tai suglumina didelė prekių krepšelio suma... Ką daryti? Apsipirkimui pasiruošti iš anksto. Pateikiame jums kelias gudrybes, kurios padės sutaupysite tiek pinigų, tiek laiko.

Prieš eidami į parduotuvę, peržiūrėkite savo atsargas spintelėse ir šaldytuve

Susiruošėte eiti į parduotuvę? Neskubėkite. Pirmiausia, peržiūrėkite savo spinteles ir šaldytuvą. Nuo praeito apsipirkimo vis dar liko nemažai kiaušinių? O gal spintelės net lūžta nuo makaronų pakuočių? Didelė dalis žmonių tokias prekes kaip kiaušiniai, makaronai, taip pat ir duona, pienas, sviestas, mėsa – perka inertiškai. „Vis tiek pravers“, – galvoja jie. Galiausiai, dalis produktų taip ir nebūna suvartojami. Baigiasi jų galiojimo laikas arba prekės tiesiog sugenda. Tenka jas išmesti – eikvojamas maistas, kenčia ir piniginė. Todėl pabrėžiame – prieš eidami į parduotuvę peržiūrėkite, kokių produktų namuose yra. Tikrai sutaupysite!


pexels.com | Ella OlssonSusiplanuokite preliminarų meniu ir pasižymėkite, kokių produktų jums trūksta

Vien tik peržiūrėti spintelių ir šaldytuvo turinį dažniausiai neužtenka. Rekomenduojame susidaryti bent preliminarų, kelių dienų ar savaitės, valgiaraštį. Apmąstykite, ką valgysite pusryčių metu, kokie bus pietūs, užkandžiai, vakarienės... Žinodami tikslų valgiaraštį, aiškiai matysite, kokių produktų namuose yra, o kokių trūksta. Tai padės neprisipirkti spontaniškų pirkinių – sutaupysite nemažą sumelę pinigų.

Perverskite nuolaidų leidinius

Šis patarimas gana akivaizdus: norite sutaupyti – domėkite akcijomis ir specialiais pasiūlymais. Kainų leidinius nesunkiai rasite parduotuvių internetinėse svetainėse, mobiliosiose programėlėse. Apie akcijas galima sužinoti ir TV ar radijo reklamų metu, socialiniuose tinkluose.

O popieriniai nuolaidų leidiniai įprastai pirkėjų laukia fizinėse parduotuvėse. Susipažinkite su geriausiomis akcijomis ir sutaupykite!

Eikite apsipirkti ne piko metu

Įžangoje pažadėjome – padėsime jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Tad šis punktas skirtas būtent tiems žmonėms, kurie gyvena itin aktyvų gyvenimą ir neturi kada stovėti eilėse. Kaip jų išvengti? Eikite apsipirkti ne piko metu. Remiantis statistika, mažiausi pirkėjų srautai būna darbo dienomis ir šeštadieniais, praėjus kelioms valandoms po parduotuvės atidarymo ir likus porai valandų iki uždarymo. Nebloga diena apsipirkti – sekmadienis.

Beje, jeigu itin taupote savo laiką, galbūt verta pradėti apsipirkinėti internetinėse parduotuvėse? Turėdami laisvą minutę susidėsite prekių krepšelį, o kurjeris, jūsų nurodytų metu, prekes pristatys tiesiai į namus ar kitą patogią lokaciją. Idealu tiems žmonės, kurie taupo savo laiką.

R E K O M E N D U O J A M E
Linksmi patarimai

..... koks bebūtų patarimas, juose visuomet yra mažas krislelis grynos tiesos

Faktai apie banginius

..... Ar žinote, kad žmonės dažnai banginius klaidingai pavadina - didžiausia pasaulyje žuvimi. Iš tikrųjų, visi banginių būrio atstovai yra žinduoliai

Snaigės iš karštų klijų

..... ... lengvai ir paprastai padaromos snaigės, žinoma tam reikėtų turėti karštų klijų pistoletą, bei žinoma pačių klijų strypelių o trafaretų atrasite čia, tereiks atsispausdinti, nors aišku snaiges

• 2024 Gegužės 18 d. Šeštadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Erdmantas, Erdmantė, Erdmas, Erdmė, Erdmilas, Erdmilė, Erdvilas, Erdvilė, Erikas, Julita, Rytė, Venancijus, Venantas,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Ką daryti, kad žuvis greičiau užkibtų?..... Žūklė yra ne tik pomėgis, bet ir menas, kuriam reikalinga kantrybė, įgūdžiai ir tinkami įrankiai. Vienas iš svarbiausių momentų žūklėje yra žuvies užkibimo akimirka. Kad žuvis greitai ir sėkmingai...

Kaip nepraleisti naujausių akcijų?..... Pirmasis patarimas – gana akivaizdus: reguliariai perverskite parduotuvių akcijų leidinius. Juk tik tokiu būdu žinosite, kam šią savaitę ar mėnesį taikomos geriausios nuolaidos. Visgi, puikiai...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar tiesiog, norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Velykiniai žaidimai..... Ridinėjama visoje Lietuvoje ir ne bet kaip, o per specialiai padarytą lovelį. Visi stengiasi toliausiai nuridenti savo kiaušinį, nes tik taip įmanoma tapti nugalėtoju..
Atvirukai rudens proga..... gražūs bei šilti e-atvirukai rudens proga, primink savo draugams.. kad spalvingiausio metų laiko nepražiopsotų, darbų verpete :)
Kokie yra statybų techninės priežiūros procesai?..... Pagrindinis statybų techninės priežiūros tikslas - kontroliuoti terminus, apimtį ir kokybę. Gali atsitikti taip, kad net geros reputacijos ir kvalifikuoto rangovo specialistai pažeidžia technologi