» Ką reikia žinoti renkantis čiužinį?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Norint gerai jaustis ir produktyviai dirbti, svarbu pailsėti. Geram poilsiui būtinas produktyvus miegas. O jis neįmanomas be patogios lovos ir tinkamai parinkto čiužinio. Didelė tokių produktų gausa daugiau sukelia sumaišties, nei padeda priimti tvirtą sprendimą. Reikalinga žinoti kokiais kriterijais derėtų remtis įsigyjant čiužinį.


Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis čiužinį?

Renkantis čiužinį bene svarbiausia žinoti kokių matmenų jis turėtų būti. Įsigyjus per didelį, jis tiesiog netilps į lovos rėmą. Per mažas čiužinys slankiosis ir sukels nepatogumų miegant. Tas pats pasakytina ir apie čiužinio ilgį. Kad taip nenutiktų, verčiau ieškokite lovos su čiužiniu.


Ką reikia žinoti renkantis čiužinį?Kokybiškam miegui svarbu tinkamas čiužinio kietumas. Sveikiems žmonėms rekomenduojama miegoti ant vidutinio kietumo čiužinio. Ant kieto čiužinio patariama miegoti tik sergantiems stuburo ligomis, esant gydytojo rekomendacijoms. Minkštas čiužinys rekomenduojamas vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Ieškant naujo čiužinio reikia atsižvelgti į žmogaus, kuris ant jo miegos, svorį. Vidutinio svorio asmeniui tinka vidutinio kietumo čiužinys. Didesnio nei vidutinio svorio žmogui toks čiužinys atrodys minkštesnis nei yra iš tiesų. O mažesnio nei vidutinio svorio miegančiajam, toks pat čiužinys atrodys per kietas.

Čiužinio storis taip pat svarbus. Ant plono čiužinio gali miegoti tik vaikai. 14 – 23 cm storumo čiužinys laikomas vidutinio storumo. Jis tiks vidutinio svorio žmonėms. Didesnio nei vidutinio svorio žmonės turėtų miegoti ant dar storesnio čiužinio.

Rinkitės čiužinio užpildą. Jei nuspręsite pirkti spyruoklinį čiužinį, atkreipkite dėmesį, kad kiekviena spyruoklė turėtū būti apvilkta atskiru tekstilės maišeliu. Teiraukitės kiek spyruoklių patenka į vieną kvadratinį metrą. Jei rinksitės čiužinį su putų poliuretano (porolono) užpildu žiūrėkite, kad gamybai būtų naudota kuo didesnio tankio medžiaga. Viskoelastinė medžiaga turėtų leisti odai kvėpuoti, kad miegodamas žmogus neprakaituotų, todėl ji turėtų būti atvirų porų. Kokosų pluošto užpildas yra laidžiausias orui, tačiau medžiaga turi būti kokybiška. Jei rinksitės latekso užpildą, atkreipkite dėmesį į natūralaus ir sintetinio latekso santykį. Kuo didesnė dalis natūralaus latekso, tuo čiužinys pasižymės geresnėmis termoreguliacinėmis savybėmis. Pasirinktas tinkamiausias čiužinys nulems gerą miego kokybę.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2023 Spalio 2 d. Pirmadienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Eidvilas, Gervilas, Gervilė, Gervyda, Gervydas, Gervydė, Geržada, Geržadas, Geržadė, Getautė, Modestas,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kaip nugaros masažas veikia kūną ir protą?..... Masažas turi dvi populiarias konotacijas. Vieniems jis asocijuojasi su reabilitacija, kitiems - su prabangia grožio procedūra. Tuo tarpu masažas yra ne tik reabilitacija ar ekstravagancija, bet vi...

Su kokiais automobiliais lengva mokintis vairuoti?..... Beveik kiekvienas paauglys negali sulaukti, kada galės pradėti B kategorijos vairavimo kursus. Juk išlaikius vairavimo egzaminą atsiveria neribotos galimybės keliauti ir savarankiškai tyrinėti pas...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kaip taupiai naudoti elektrą?..... mokslininkai apskaičiavo, kad apšvietimui tenka nuo 15 iki 50 proc. visos suvartojamos elektros
Žalgirio arena..... tai viena didžiausių ir daugiausiai lankytojų galinčių priimti arenų Baltijos šalyse
Spiralinis menas..... Nuostabus Chan Hwee Chong menas - tai gan įdomūs spiraliniai piešiniai..