» Tripod testai – objektyvus darbuotojo kompetencijų vertinimo metodas

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti


"Tripod" testai – objektyvus darbuotojo kompetencijų vertinimo metodasEfektyviausi darbuotojų atrankos metodai nuolat kinta, o šiandien darbuotojų samdoje sparčiai populiarėja specialūs, kandidatams skirti psichologiniai testai. Kandidatų testavimą dažniausiai atlieka ne pačios įmonės, o personalo paieškos ir atrankos agentūros, kurios ne tik pasiūlo pritaikyti tikslingiausią testavimo metodą, bet ir padeda analizuoti, susisteminti gautus testo rezultatus. Ilgametę patirtį sukaupusi personalo paieškos ir atrankos agentūra Emplonet padeda įgyvendinti pačius įvairiausius testavimo metodus, atsižvelgiant į įmonės vadovo ar kandidato, ieškančio naujų karjeros galimybių, poreikius. Vieni iš tokių – "Tripod" testai. Ką reikėtų žinoti apie šiuos testus? Ir kodėl tokio tipo testas yra naudingas abiems pusėms – kandidatui ir darbdaviui?

"Tripod" testai – racionalus sprendimas, ieškant naujų karjeros galimybių

"Tripod" testai – puikiais efektyvumo rodikliais pasižymintis testas, kuris pateikia daug konstruktyvios, susistemintos informacijos, leidžiančios lengviau priimti teisingus sprendimus tiek naujo komandos nario ieškančioms organizacijoms, tiek karjeros pokyčių trokštantiems žmonėms. Šis testavimo metodas padeda objektyviai įvertinti ir protinius gebėjimus, ir asmenines savybes, tokias kaip motyvacija, atsparumas stresui ar komandinio darbo lygis. Atlikus šį testą, darbo poziciją ar profesiją norintys keisti žmonės gali objektyviau įvertinti savo stipriąsias ir tobulintinas kompetencijas, o tai leidžia sparčiau judėti poreikį pateisinančių karjeros pokyčių link.

Efektyvus testavimo metodas visų grandžių specialistams

Organizacijos, susiduriančios su darbuotojų kaita, puikiai žino, kad įgyvendinant darbuotojų paieškos procesus labai svarbu tinkamai įvertinti ne tik profesines kandidato kompetencijas, bet ir asmenines savybes. Didžioji dalis darbdavių siekia, kad naujas komandos narys gebėtų demonstruoti puikias profesines žinias, taptų neatsiejama komandos dalimi bei būtų motyvuotas kurti ilgalaikius darbinius santykius. "Tripod" testai matuoja tiek kandidato bendruosius protinius gebėjimus, tiek laike nekintančias žmogaus savybes, todėl jie itin pasitarnauja bet kokios srities specialisto paieškose.

Taip pat "Tripod" testai yra ypač naudingi tuomet, kai ieškoma įvairių grandžių vadovų. Tam tikrų sričių specialistams dažnai pakanka tik paprastų įgūdžių, o vadovo asmeninėms savybėms ir įgūdžiams gali būti keliami gerokai aukštesni reikalavimai. Vadovo darbas yra itin dinamiškas, kupinas atsakomybės ir stresorių. Dėl to ieškant kandidato, tinkamo vadovo pozicijai, "Tripod" vadovams skirti testai yra bene efektyviausias testavimo metodas. Tartu universiteto profesorių kartu su "Tripod" organizacija sudarytas testas padeda nustatyti, ar kandidatas gali būti sėkmingu vadovu, komandos lyderiu ir pan.

Ieškant skirtingos srities specialistų, kurie kasdien susiduria su komandiniu darbu, "Tripod" testai taip pat yra itin naudingi: jie leidžia numatyti, ar potencialus darbuotojas turi pageidautinas asmens savybes ir ar geba dirbti komandoje.

Didžiausias "Tripod" testų privalumas – objektyvumas. Pasitelkiant "Tripod" testus gaunama nešališka informacija, apie protinius testuojamo asmens gebėjimus ir asmenines savybes. Atlikus testus sistema automatiškai sugeneruoja išsamias ataskaitas, kurios darbdaviui padeda susidaryti visapusišką, konkrečiais duomenimis grįstą nuomonę apie testuojamą kandidatą.

Testo analizė su rekomendacijomis praverčia ir naujų karjeros galimybių ieškantiems žmonėms. Gauti testo rezultatai padeda lengviau numatyti profesines veiklas, kuriose gali sektis žmogui, planuojančiam sukti kitu karjeros keliu. Daugiau informacijos apie "Tripod" testavimą ir jo teikiamą naudą galima rasti čia: https://emplonet.lt/kandidatams/kompetenciju-vertinimas-tripod/

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2023 Lapkričio 29 d. Trečiadienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Dobilas, Dobilė, Leonardas, Silvestras, Vaigeta, Vyganda,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Sveikata ir kompiuteris..Medikai rekomenduuoja, Dirbant ar žaidžiant su kompiuteriu daryti pertraukas kas 40-60 minučių arba tiesiog kas valandą. Pertraukėlės metu reikėtų atsitraukti nuo kompiuterio ar televizoriaus...
Gyvi paveikslai..... Gyvi paveikslai... pasirodo ir pats žmogus gali būti kaip meno priemonė.. taigi, kuriami piešiniai iš žmonių - gyvi paveikslai - žmonės tiesiog erdvėje sustoja, atitinkama spalva apsirengia, tam t
Neaustinių servetėlių privalumai..... Neaustinis audinys yra neaustinės medžiagos rūšis, kuri yra sukurta taip, kad būtų gerai sugerianti ir gali greitai pašalinti drėgmę. Šio tipo servetėlės dažniausiai naudojamo ten, kur reikia grei