» Kaip taupyti pinigus ir laiką? Namų darbai, kuriuos verta padaryti prieš einant apsipirkti

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Ar žinai? » Temos

 Dabar skaitote » Ar žinai? »» Taupymas

Greitai, kokybiškai ir nebrangiai apsipirkti – daugumos pirkėjų tikslas. Vis dėlto, reikia pripažinti, įgyvendinti šį uždavinį pavyksta tikrai ne kiekvieną kartą. Tai nemaloniai nustebina dideli pirkėjų srautai, kurie reiškia, kad eilėse teks praleisti daug laiko. Tai suglumina didelė prekių krepšelio suma... Ką daryti? Apsipirkimui pasiruošti iš anksto. Pateikiame jums kelias gudrybes, kurios padės sutaupysite tiek pinigų, tiek laiko.

Prieš eidami į parduotuvę, peržiūrėkite savo atsargas spintelėse ir šaldytuve

Susiruošėte eiti į parduotuvę? Neskubėkite. Pirmiausia, peržiūrėkite savo spinteles ir šaldytuvą. Nuo praeito apsipirkimo vis dar liko nemažai kiaušinių? O gal spintelės net lūžta nuo makaronų pakuočių? Didelė dalis žmonių tokias prekes kaip kiaušiniai, makaronai, taip pat ir duona, pienas, sviestas, mėsa – perka inertiškai. „Vis tiek pravers“, – galvoja jie. Galiausiai, dalis produktų taip ir nebūna suvartojami. Baigiasi jų galiojimo laikas arba prekės tiesiog sugenda. Tenka jas išmesti – eikvojamas maistas, kenčia ir piniginė. Todėl pabrėžiame – prieš eidami į parduotuvę peržiūrėkite, kokių produktų namuose yra. Tikrai sutaupysite!


pexels.com | Ella OlssonSusiplanuokite preliminarų meniu ir pasižymėkite, kokių produktų jums trūksta

Vien tik peržiūrėti spintelių ir šaldytuvo turinį dažniausiai neužtenka. Rekomenduojame susidaryti bent preliminarų, kelių dienų ar savaitės, valgiaraštį. Apmąstykite, ką valgysite pusryčių metu, kokie bus pietūs, užkandžiai, vakarienės... Žinodami tikslų valgiaraštį, aiškiai matysite, kokių produktų namuose yra, o kokių trūksta. Tai padės neprisipirkti spontaniškų pirkinių – sutaupysite nemažą sumelę pinigų.

Perverskite nuolaidų leidinius

Šis patarimas gana akivaizdus: norite sutaupyti – domėkite akcijomis ir specialiais pasiūlymais. Kainų leidinius nesunkiai rasite parduotuvių internetinėse svetainėse, mobiliosiose programėlėse. Apie akcijas galima sužinoti ir TV ar radijo reklamų metu, socialiniuose tinkluose.

O popieriniai nuolaidų leidiniai įprastai pirkėjų laukia fizinėse parduotuvėse. Susipažinkite su geriausiomis akcijomis ir sutaupykite!

Eikite apsipirkti ne piko metu

Įžangoje pažadėjome – padėsime jums sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Tad šis punktas skirtas būtent tiems žmonėms, kurie gyvena itin aktyvų gyvenimą ir neturi kada stovėti eilėse. Kaip jų išvengti? Eikite apsipirkti ne piko metu. Remiantis statistika, mažiausi pirkėjų srautai būna darbo dienomis ir šeštadieniais, praėjus kelioms valandoms po parduotuvės atidarymo ir likus porai valandų iki uždarymo. Nebloga diena apsipirkti – sekmadienis.

Beje, jeigu itin taupote savo laiką, galbūt verta pradėti apsipirkinėti internetinėse parduotuvėse? Turėdami laisvą minutę susidėsite prekių krepšelį, o kurjeris, jūsų nurodytų metu, prekes pristatys tiesiai į namus ar kitą patogią lokaciją. Idealu tiems žmonės, kurie taupo savo laiką.

R E K O M E N D U O J A M E
Kalendoriai 2021-iesiems metams

..... 2021-iesiems, baltojo metalinio jaučio metams ir šiemet paruošėme kelis kalendoriaus variantus - tiesiog nusikopijuojate, atsispausdinate ir žingsniuojate per jaučio metus :))

E-atvirukai - Labas rytas!

..... gražūs e-atvirukai, palinkėjimai Geros dienos, tinkantys ne tik mylimiems žmonėms bet ir priešams :)

Gražūs žodžiai gedulo juostoms!

..Te ramų poilsį Tau ošia gimtosios tėviškės miškai.. Lai beržai gimtinės Tau ramybę ošia..

• 2023 Gruodžio 6 d. Trečiadienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Bilginas, Bilmantas, Bilmantė, Bilmina, Bilminas, Bilminė, Bylė, Bylenė, Bylenis, Bylius, Koleta, Miglė, Mikalojus, Mikas, Mikita, Norvydė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar tiesiog, norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kiaušinių dažymas ramunėlėmis ir kinrožių arbata..... Antras 2023- metų bandymas, irgi su ramunėlėmis, tik vietoj medetkų ir kalėdinės gėlės lapų, ėmiau, jau išbandytą.. kinrožės arbatą
Kūčių ir kalėdų prietarai..... pirmoji Kalėdų diena - tai šeimos šventė. Taip pat orų bei derliaus pranašavimo diena. Jei diena šalta - tai tikėtasi Velykų su sniegu ir vėlyvo pavasario. Jei tądien pasirodo saulė - metai bus de
Kalėdų simboliai..... kalėdos yra viena iš populiariausių švenčių ne tik pas mus, bet ir visame pasaulyje. Ši šventė apipinta daugybės legendų ir pasakojimų apie įvairius Kalėdų simbolius. Taigi, kokie pagrindiniai Kal