» Faktai apie tinklalapį WikiLeaks

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Faktai » Kategorijos » Temos » Nauji » Liaudiškas folkloras » Palik PĖDSAKĄ

 Dabar skaitote » Tinklapiai »» Faktus apie tinklalapį WikiLeaks
• "WikiLeaks" - tai nepriklausoma tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, gyvuojanti tik internete ir neturinti savo oficialios būstinės.„Wikileaks" niekuomet neatskleidžia savo informacijos šaltinių, užtikrindama visišką informaciją perdavusių asmenų saugumą bei anonimiškumą.Informacija priimama per specialią aukščiausio technologinio lygio kodų pašto dėžutę, o vėliau, ją kruopščiai patikrinus ir išanalizavus, paskelbiama internete.„Wikileaks" įsipareigojimas - neskelbti tokios informacijos, kuri gali sukelti grėsmę su ja susijusių asmenų saugumui ir gyvybei.

• "WikiLeaks" ypač išgarsėjo, kuomet paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip JAV lėktuvas 2007 metais apšaudo taikius Bagdado gyventojus.

• 1995 metais J.Assange-as buvo areštuotas ir pripažino savo kaltę dėl įsilaužimų į kompiuterius.Jis išvengė kalėjimo, bet sumokėjo nuobaudą ir pasižadėjo daugiau nebepažeidinėti įstatymų.

• 2010 metų rudenį Švedijos prokuratūra iškėlė J.Assange-ui bylą pagal kaltinimą išžaginimu, seksualiniu priekabiavimu ir vertimu turėti lytinį aktą.J.Assange-as šiuos kaltinimus kategoriškai neigia ir vadina juos nepagrįstais.

• Būdamas 18-os J.Assange tapo bene žymiausiu Australijos kompiuterių įsilaužėliu, sugebėjusiu įsibrauti į Australijos universiteto ir Kanados telekomunikacijų milžino „Nortel" kompiuterinę sistemą.Už tai jaunuolis buvo areštuotas, bet vėliau atleistas nuo bausmės, neįžiūrint kriminalinio įsilaužimo pobūdžio.

• Dešimtojo dešimtmečio antrojoje pusėje J.Assange-as įstojo į Melburno universiteto fizikos ir matematikos skyrių.

• Didžiosios Britanijos policija antradienį (2010-12-07) areštavo skandalingai pagarsėjusio tinklalapio "WikiLeaks" įkūrėją Julianą Assange-ą (Džulianą Asandžą), remdamasi europiniu orderiu, kurį išdavė Švedija.

• J.Assange-as įkūrė tinklalapį "WikiLeaks" 2006 metais, siekdamas turėti "slaptavietę", kur sutekėtų slapti provokaciniai dokumentai.Oficialiai „Wikileaks" pradėjo veikti 2007 m.

• J.Assange-as gimė Taunsvilo mieste Australijoje 1971 metų liepą.Jo motina dirbo lėlių teatre, todėl šeima daug keliavo.

• J.Assange-as taip pat pagarsėjęs savo slaptumu.Buvo pranešama, kad jis turėjo iš karto kelis mobiliuosius telefonus, nes manė, kad yra sekamas.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

 Rekomenduojami video..

• 2022 Lapkričio 28 d. Pirmadienis.

• Juodojo vandens Tigro metai (iki 2023-01-21).

• Pasveikink varduvininkus: Egmontas, Eidenė, Eidenis, Gintenė, Gintenis, Gintilas, Gintilė, Jokūbas, Rimgauda, Rimgaudas, Rimgaudė, Rufas, Steponas, Vakarė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Vandens šildymo buitinėms reikmėms variantai..... Dražice OKC 125 boileriai būna vertikalūs, patogūs naudoti ir privačiuose namuose, ir daugiabučių namų butuose, ir visur kitur, kur per patį trumpiausią laiką ir labai dažnai reikia pašildyti...

2022-ųjų metų poezija..... tai 2022-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlome paskaityti ir pajusti šių metų kūrybos dvasią :) .....

Pūčkorių piliakalnis..... Tai piliakalnis Vilniaus miesto rytinėje dalyje, 0,2 km į pietus nuo S. Batoro g. pervažiavus Vilnios tiltą ir pasukus Pūčkorių gatve į dešinę, Naujosios Vilnios seniūnijoje, Pavilnių regioniniame...

Siūlome paskaityti

Pėdsakas svetainėje

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kiaušinių marginimas ciberžole..... šiemet pafantazavome su ciberžole, svogūnų lukštais, kinrožės arbata bei popieriaus gabaliukais.. rezultatas nenuvylė, gavosi tokie kaip ir marmuriniai velykiniai kiaušiniai :))
Eilėraščiai apie vampyrus..... Jie pasirodo, kai tu nesitiki, Jie atrodo, kaip suvenyrai, Jie gražūs, tobuli ir paslaptingi, Nes jie yra vampyrai...
Šperų teigiama ir neigiama pusė..... ruošiantis egzaminams, kartais kartu pasidaroma ir taip vadinama "špera". Nežinia čia ko daugiau naudos ar žalos, tačiau turint šperą kišenėje, kartais pasijunti tiesiog visažiniu