» Faktai apie tinklalapį WikiLeaks

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Faktai » Kategorijos » Temos » Nauji » Liaudiškas folkloras » Palik PĖDSAKĄ

 Dabar skaitote » Tinklapiai »» Faktus apie tinklalapį WikiLeaks
• "WikiLeaks" - tai nepriklausoma tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, gyvuojanti tik internete ir neturinti savo oficialios būstinės.„Wikileaks" niekuomet neatskleidžia savo informacijos šaltinių, užtikrindama visišką informaciją perdavusių asmenų saugumą bei anonimiškumą.Informacija priimama per specialią aukščiausio technologinio lygio kodų pašto dėžutę, o vėliau, ją kruopščiai patikrinus ir išanalizavus, paskelbiama internete.„Wikileaks" įsipareigojimas - neskelbti tokios informacijos, kuri gali sukelti grėsmę su ja susijusių asmenų saugumui ir gyvybei.

• "WikiLeaks" ypač išgarsėjo, kuomet paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip JAV lėktuvas 2007 metais apšaudo taikius Bagdado gyventojus.

• 1995 metais J.Assange-as buvo areštuotas ir pripažino savo kaltę dėl įsilaužimų į kompiuterius.Jis išvengė kalėjimo, bet sumokėjo nuobaudą ir pasižadėjo daugiau nebepažeidinėti įstatymų.

• 2010 metų rudenį Švedijos prokuratūra iškėlė J.Assange-ui bylą pagal kaltinimą išžaginimu, seksualiniu priekabiavimu ir vertimu turėti lytinį aktą.J.Assange-as šiuos kaltinimus kategoriškai neigia ir vadina juos nepagrįstais.

• Būdamas 18-os J.Assange tapo bene žymiausiu Australijos kompiuterių įsilaužėliu, sugebėjusiu įsibrauti į Australijos universiteto ir Kanados telekomunikacijų milžino „Nortel" kompiuterinę sistemą.Už tai jaunuolis buvo areštuotas, bet vėliau atleistas nuo bausmės, neįžiūrint kriminalinio įsilaužimo pobūdžio.

• Dešimtojo dešimtmečio antrojoje pusėje J.Assange-as įstojo į Melburno universiteto fizikos ir matematikos skyrių.

• Didžiosios Britanijos policija antradienį (2010-12-07) areštavo skandalingai pagarsėjusio tinklalapio "WikiLeaks" įkūrėją Julianą Assange-ą (Džulianą Asandžą), remdamasi europiniu orderiu, kurį išdavė Švedija.

• J.Assange-as įkūrė tinklalapį "WikiLeaks" 2006 metais, siekdamas turėti "slaptavietę", kur sutekėtų slapti provokaciniai dokumentai.Oficialiai „Wikileaks" pradėjo veikti 2007 m.

• J.Assange-as gimė Taunsvilo mieste Australijoje 1971 metų liepą.Jo motina dirbo lėlių teatre, todėl šeima daug keliavo.

• J.Assange-as taip pat pagarsėjęs savo slaptumu.Buvo pranešama, kad jis turėjo iš karto kelis mobiliuosius telefonus, nes manė, kad yra sekamas.

R E K O M E N D U O J A M E:
Faktai apie knygas

..... Ar žinote, kad labiausia perkamos bei skaitomos knygos - Biblija ir Viljamo Šekspyro kūryba jau daugelį metų nepralenkiamos

• 2021 Vasario 26 d. Penktadienis.

• Baltojo Metalinio Jaučio metai (iki 2022-01-30).

• Pasveikink varduvininkus: Alė, Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius, Aleksys, Alis, Alisa, Alius, Almyra, Aurimė, Izabelė, Joginta, Jogintas, Jogintė, Sandra,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kalendoriai 2021-iesiems metams..... 2021-iesiems, baltojo metalinio jaučio metams ir šiemet paruošėme kelis kalendoriaus variantus - tiesiog nusikopijuojate, atsispausdinate ir žingsniuojate per jaučio metus :))...

Ypatinga 2021-ųjų metų diena!..... pasirodo.. 2021-aisiais metais, turėsime vieną ypatingą dieną, kuri turbūt labiausiai apaugusi mitais ir prietarais, kai nieks nesiseka, viskas krenta iš rankų ir pan......

2021 m. nedarbo dienos..... tad, kiek laisvų dienų turėsime 2021-aisiais metais? Pasirodo, kad 2021-aisiais turėsime net 4 "ilguosius savaitgalius"... ...

Siūlome paskaityti

Pėdsakas svetainėje

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Barstyčių akmuo..... ar žinote koks didžiausias akmuo Lietuvoje, jei pagalvojot apie Puntuką, deja tai Barstyčių akmuo, sveriantis net 680 tonų
Faktai apie lietsargius..... Senoviniai piešiniai liudija, kad lietsargiai (skėčiai) buvo naudojami jau daugiau nei prieš keturis tūkstančius metų: Egipte, Asirijoje, Kinijoje, Japonijoje.
E-atvirukai mylimiems žmonėms..... pasveikink savo mylimus žmones su meilės Valentino diena