» Faktai apie tinklalapį WikiLeaks

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Faktai » Kategorijos » Temos » Nauji » Liaudiškas folkloras » Palik PĖDSAKĄ

 Dabar skaitote » Tinklapiai »» Faktus apie tinklalapį WikiLeaks
• "WikiLeaks" - tai nepriklausoma tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, gyvuojanti tik internete ir neturinti savo oficialios būstinės.„Wikileaks" niekuomet neatskleidžia savo informacijos šaltinių, užtikrindama visišką informaciją perdavusių asmenų saugumą bei anonimiškumą.Informacija priimama per specialią aukščiausio technologinio lygio kodų pašto dėžutę, o vėliau, ją kruopščiai patikrinus ir išanalizavus, paskelbiama internete.„Wikileaks" įsipareigojimas - neskelbti tokios informacijos, kuri gali sukelti grėsmę su ja susijusių asmenų saugumui ir gyvybei.


• "WikiLeaks" ypač išgarsėjo, kuomet paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip JAV lėktuvas 2007 metais apšaudo taikius Bagdado gyventojus.


• 1995 metais J.Assange-as buvo areštuotas ir pripažino savo kaltę dėl įsilaužimų į kompiuterius.Jis išvengė kalėjimo, bet sumokėjo nuobaudą ir pasižadėjo daugiau nebepažeidinėti įstatymų.


• 2010 metų rudenį Švedijos prokuratūra iškėlė J.Assange-ui bylą pagal kaltinimą išžaginimu, seksualiniu priekabiavimu ir vertimu turėti lytinį aktą.J.Assange-as šiuos kaltinimus kategoriškai neigia ir vadina juos nepagrįstais.


• Būdamas 18-os J.Assange tapo bene žymiausiu Australijos kompiuterių įsilaužėliu, sugebėjusiu įsibrauti į Australijos universiteto ir Kanados telekomunikacijų milžino „Nortel" kompiuterinę sistemą.Už tai jaunuolis buvo areštuotas, bet vėliau atleistas nuo bausmės, neįžiūrint kriminalinio įsilaužimo pobūdžio.


• Dešimtojo dešimtmečio antrojoje pusėje J.Assange-as įstojo į Melburno universiteto fizikos ir matematikos skyrių.


• Didžiosios Britanijos policija antradienį (2010-12-07) areštavo skandalingai pagarsėjusio tinklalapio "WikiLeaks" įkūrėją Julianą Assange-ą (Džulianą Asandžą), remdamasi europiniu orderiu, kurį išdavė Švedija.


• J.Assange-as įkūrė tinklalapį "WikiLeaks" 2006 metais, siekdamas turėti "slaptavietę", kur sutekėtų slapti provokaciniai dokumentai.Oficialiai „Wikileaks" pradėjo veikti 2007 m.


• J.Assange-as gimė Taunsvilo mieste Australijoje 1971 metų liepą.Jo motina dirbo lėlių teatre, todėl šeima daug keliavo.


• J.Assange-as taip pat pagarsėjęs savo slaptumu.Buvo pranešama, kad jis turėjo iš karto kelis mobiliuosius telefonus, nes manė, kad yra sekamas.


• 2020 Lapkričio 24 d. Antradienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Gerardas, Largas, Legailas, Legailė, Legaudas, Legedas, Mantvina, Mantvinas, Mantvinė, Žybantas, Žybartas, Žybartė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kaip kovoti su rudeniška depresija?..... visų geriausias vaistas nuo ligų ir depresijos – imuniteto stiprinimas tinkamo poilsio, procedūrų ir vandens SPA pagalba. Tai gali būti poilsis vienam asmeniui, dviems ar visai šeimai. Lietuvoje t...

Aukščiausi pasaulio pastatai..... Tai ar žinote kur pastatytas pats aukščiausias pastatas pasaulyje? Nežinote.. siūlome dirstelti.. aukščiausių pastatų pasaulyje dešimtukas, nors aišku laikas nestovi vietoje ir dangoraižiai dygsta...

Atvirutė - gėlytė..... siūlome pasigaminti atvirutę - gėlytę savo rankomis. Mes darėme naujųjų metų progai, bet belankstant sumąstėme, kad ši atvirutė simbolizuoja gyvybę ir tiktų bet kokiai progai ir gimtadieniui ir ma...

Siūlome paskaityti

Pėdsakas svetainėje

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Vytautas Mačernis..... vienas iš skaitomiausių rašytojų klasikų. O ar žinote kad rašytojas gimė 1921m. birželio 5d. Šarnelėje, netoli Žemaičių Kalvarijos
Mandala gamtoje..... kaip žinote, mandala puiki atsipalaidavimo priemonė, aišku ją reikėtų kurti patiems, bet dirstelkime į egzistuojančias gamtoje
Faktai apie kairiarankius..... Ar žinote, kad kairiarankiai dažniausiai gimsta antrame pusmetyje, o rečiausiai pavasarį.