» Paskolos pagal skirtingus poreikius

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Paskola gali būti puikus sprendimas norint įsigyti ar renovuoti būstą, taip pat pradedant ar plėtojant savo verslą, žemės ūkiui ar kitiems poreikiams. Su paskola norimi tikslai pasiekiami žymiai greičiau ir paprasčiau, negu be jos. Tai kaip puiki galimybė, kuria galima pasinaudoti savo reikmėms, vėliau pasiskolintą sumą pinigų grąžinant. Gera žinia ta, kad galima pasirinkti norimą paskolos grąžinimo tempą, kurį tinkamai, pagal savo gaunamas pajamas pasirinkus, vėliau nekyla jokių rūpesčių.


Paskolos pagal skirtingus poreikiusToliau skaitydami sužinosite apie įvairius paskolų pasiūlymus ir galėsite pasirinkti Jus dominančius. Taip pat gausite visą reikiamą specialistų pagalbą norint pasiimti reikiamą paskolą.

Kodėl verta imti paskolą?

Paskola yra palengvinimas, kuriuo galite pasinaudoti, arba ne. Įsigiję nuosavą būstą ar pradėję savo verslą, galėsite jaustis daug geriau, ir daugiau pasiekti. Svarbiausia yra turėti paskolai reikiamą pradinį įnašą. Būsto įsigijimo atveju, tas įnašas siekia 15 proc. nuo nekilnojamo turto vertės. Grąžinimo terminą taip pat galite pasirinkti. Jeigu tai būsto paskola, grąžinsite ją per 30 metų ar greičiau, priklausomai nuo Jūsų turimų pajamų ir paskolos grąžinimo dydžio mėnesinėmis išmokomis.

Paskolos vertingos ne tik privatiems asmenims, bet ir verslui. Tai galimybė atverti naujus kelius, kurie anksčiau buvo uždaryti, ir pasiekti geresnį pelną. Turint aiškų veikimo planą ir viziją, gerai įvertinus savo galimybes ir poreikius, su paskola galima pasiekti labai daug.

Paskolų rūšys ir sąlygos

Paskolos gali būti labai įvairios ir skirtos skirtingiems atvejams. Populiariausios yra šios paskolų rūšys:

● paskola būstui;
● paskola verslui;
● ūkininkų paskola.

Kiekviena paskolų rūšis pasižymi skirtingomis sąlygomis. Pradinė paskolos suma dažniausiai būna panaši – nuo maždaug 20 000 Eur. Tačiau skiriasi palūkanų normos, grąžinimo tempai ir paskolų išmokėjimo laikotarpiai. Taip pat teikiamos paskolos refinansavimui ir paskolos gyvenantiems užsienyje. Pasirinkite dominančią paskolos rūšį ir sužinokite daugiau apie jos sąlygas bei esamas galimybes. Į visus kilusius Jūsų klausimus atsakys specialistai.

Daugiau apie paskolas bei jų pasirinkimus sužinosite: https://www.vilniauskreditounija.lt/

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2024 Gegužės 25 d. Šeštadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Almanta, Almantas, Almantė, Bedas, Danutė, Evelina, Grigalius, Grigas, Magdalena, Urbonas,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Ką daryti, kad žuvis greičiau užkibtų?..... Žūklė yra ne tik pomėgis, bet ir menas, kuriam reikalinga kantrybė, įgūdžiai ir tinkami įrankiai. Vienas iš svarbiausių momentų žūklėje yra žuvies užkibimo akimirka. Kad žuvis greitai ir sėkmingai...

Kaip nepraleisti naujausių akcijų?..... Pirmasis patarimas – gana akivaizdus: reguliariai perverskite parduotuvių akcijų leidinius. Juk tik tokiu būdu žinosite, kam šią savaitę ar mėnesį taikomos geriausios nuolaidos. Visgi, puikiai...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Eilėraščiai apie jausmus..... Tylus sudie nei vasaros lietus, į visą tai ko mudu nesuprantam, aš atveriu lyg užslėptus vartus, vienatvę gražią tarsi kitas krantas...
Kaip tinkamai sukomplektuoti virtuvės baldus?..... Virtuvė yra ypatinga vieta visuose namuose. Čia kasdien su šeima ruošiame ir valgome maistą, geriame rytinę kavą ir dažnai priimame svečius. Taigi tai labai intensyviai naudojama patalpa, todėl ve
Liaudiškas folkloras apie Chucką Norrisą..... Ar žinote, kad ateina genijai ir vėl išeina. Atėjo Leninas visiems laikams. Kai atėjo Chuckas, visi laikai išėjo. Apie Leniną istorija nutyli. Ji irgi išėjo :))