» Kaip paprasčiau “išgyventi” mėnesines?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti


Iliustracija iš pexels.comVienoms moterims mėnesinės yra visiškai natūralus ir gyvenimo netrikdantis ciklo periodas. Kitoms - tai tikras vargas. Pilvo skausmai, didelis noras valgyti ir prasta nuotaika - kiekvieno mėnesio palydovas.

Šiuo metu yra ne vienas metodas, ne viena priemonė, kuri gali padėti mėnesines išgyventi kur kas paprasčiau.

Žemiau pateikiame kelias idėjas, kurias verta išbandyti.

Tinkamos higienos priemonės

Jeigu norite, kad mėnesinės keltų kuo mažiau diskomforto - pirmiausia reikia pasirūpinti tinkamomis higienos priemonėmis. Paketai šiuo metu vadinami atgyvena. Labiausiai peikiami dėl to, kad jie itin kenkia gamtai. Galimi ir tamponai, tačiau jie dažniausiai yra pristatomi kaip priemonė, kuri sukelia makšties uždegimus.

Bene pats geriausias pasirinkimas yra menstruacinės taurelės. Tai yra ne tik tvarus, tačiau ir labai inovatyvus požiūris į paprastus dalykus. Vis daugiau moterų išbando ir džiaugiasi, kad taurelė pagerino jų gyvenimo kokybę.

Laikas sau

Tomis dienomis reikia kuo daugiau laiko bei dėmesio skirti sau. Gali atrodyti, kad ne visada yra paprasta pakoreguoti dienos planus, kad laikas sau būtų kokybiškas. Visgi, tikrai įmanoma. Svarbiausia yra suprasti, kad tos dienos reikalauja daugiau organizmo resursų, tad ir nuovargis - visiškai normalus bei priimtinas.

Ramesnis periodas

Ne visada yra paprasta susidėlioti savo rutiną taip, kad būtų galima gyventi ramiau tomis dienomis. Tačiau jeigu galite - taip ir darykite. Skubūs darbai tikrai palauks. Svarbiausia yra Jūsų savijauta. O daugeliui moterų tomis dienomis yra sunkiau nei visada. Tad ir bandykite kuo labiau lepintis.

Minimalus judėjimas

Judėti per mėnesines reikia, tačiau neatlikite labai daug ir per sudėtingų pratimų. Kiekvienas žmogus geriausiai žino - ko reikia jo kūnui. Tačiau svarbiausia, kad judėjimas yra reikalingas. Vien gulėjimas dažniausiai negebėja. Žinoma, kad sunku, tačiau tai gali padėti jums galiausiai jaustis kur kas geriau, tad suteikite sau galimybę pajusti, pavyzdžiui, vaikščiojimo naudą tomis dienomis.

Svarbiausia yra išbandyti kelis metodus ir rasti tokį, kuris jums labiausiai tinka. Žinoma, kad jį propaguoti ir tuo pačiu ramiai išgyventi tas dienas.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2024 Gegužės 25 d. Šeštadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Almanta, Almantas, Almantė, Bedas, Danutė, Evelina, Grigalius, Grigas, Magdalena, Urbonas,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Ką daryti, kad žuvis greičiau užkibtų?..... Žūklė yra ne tik pomėgis, bet ir menas, kuriam reikalinga kantrybė, įgūdžiai ir tinkami įrankiai. Vienas iš svarbiausių momentų žūklėje yra žuvies užkibimo akimirka. Kad žuvis greitai ir sėkmingai...

Kaip nepraleisti naujausių akcijų?..... Pirmasis patarimas – gana akivaizdus: reguliariai perverskite parduotuvių akcijų leidinius. Juk tik tokiu būdu žinosite, kam šią savaitę ar mėnesį taikomos geriausios nuolaidos. Visgi, puikiai...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Įspūdingi paveikslai iš vinių..... ar žinot, kad, meno šedevrą, galima sukurti tiesiog iš vinių. Buvęs verslininkas, o dabar menininkas - Markusas Levinas (Marcus Levine) kuria įspūdingus paveikslus
Javier Perez menas..... Javier Perez menas - tai menininkas iš Ekvadoro ir jo žavus meniškas žvilgsnis į kasdienio gyvenimo objektus
Kalėdinė nuotaika namuose..Kalėdos vienos iš didžiausių švenčių, kurių laukia maži ir dideli, tad kelios malonios smulkmenos kalėdiniai nuotaikai sukurti namuose..