» 3 dalykai, kurių turite nepamiršti, jei norite sveikos šypsenos

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti


3 dalykai, kurių turite nepamiršti, jei norite sveikos šypsenosKo gero, net ir nereikia vardinti priežasčių, kodėl taip pat svarbu turėti gražią ir sveiką šypseną - tai yra susiję ne tik su jūsų fizine, bet ir emocine būsena. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad egzistuoja tikrai ne vienas dalykas, kurį turite įtraukti į savo kasdienybę, jeigu norite turėti gražią šypseną.

Dantų valymas kelis kartus per dieną, tinkamomis priemonėmis

Vienas dalykų, kurio turite nepamiršti, tai - dantų valymas kelis kartus per dieną, tinkamomis priemonėmis. Verta akcentuoti, kad labai didelė dalis žmonių galvoja, jog pakanka atvykti į bet kurį prekybos centrą ir ten išsirinkti dantų šepetėlį ir pastą. Tačiau tai - tikrai nėra teisingas požiūris į savo dantų sveikatą: atminkite, kad prekybos centrai gali pasiūlyti tik nedidelį tokio pobūdžio prekių pasirinkimą, tad gali būti, kad tarp jų nerasite sau tinkamų priemonių, o tai reiškia, kad galite arba negauti puikaus rezultato arba galite netgi pakenkti. Taigi, bus geriausia, jei tokio pobūdžio gaminius pirksite specializuotuose parduotuvėse arba vaistinėse.

Profilaktinė patikra - kartą per metus

Taip pat nepamirškite ir dar vieno svarbaus dalyko, jei norite,kad jūsų šypsena būtų sveika ir graži, tai - profilaktinė patikra. Būtent jos metus galima pastebėti dantų ar dantenų pokyčius ir taip užkirsti kelią brangiai kainuojančiam ar ilgai trukančiam dantų gydymui. Taigi, kiekvienais metais suraskite tam laiko, vėliau sau už tai padėkosite.

Dantų higiena - du kartus per metus

Dar vienas dalykas, kuris jums irgi padės išlaikyti sveiką ir gražią šypseną, yra dantų higiena. Ji turėtų būti jums atlikta du kartus per metus. Būtent jos metu bus pašalinti visi nešvarumai, kurių nepavyksta nuvalyti namų sąlygomis.

Taigi, labai svarbu nepamiršti šių paprastų, tačiau itin svarbių dalykų, kad būtų užtikrinta puiki dantų būklė. Na, o tuo atveju, jei pastebimi nedideli dantų pažeidimai, tai estetinis plombavimas gali tapti puikia išeitimi. Reikia pasakyti, kad būtent šios procedūros metu gali būti atkurta tam tikra dalis danties audinio, pakoreguota spalva, forma, dydis, sukuriamas puikus vaizdas.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2024 Birželio 17 d. Pirmadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Adolfa, Adolfas, Adolfina, Adolis, Dauganta, Daugantas, Daugantė, Grigalius, Laura, Vilmantė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Ką daryti, kad žuvis greičiau užkibtų?..... Žūklė yra ne tik pomėgis, bet ir menas, kuriam reikalinga kantrybė, įgūdžiai ir tinkami įrankiai. Vienas iš svarbiausių momentų žūklėje yra žuvies užkibimo akimirka. Kad žuvis greitai ir sėkmingai...

Kaip nepraleisti naujausių akcijų?..... Pirmasis patarimas – gana akivaizdus: reguliariai perverskite parduotuvių akcijų leidinius. Juk tik tokiu būdu žinosite, kam šią savaitę ar mėnesį taikomos geriausios nuolaidos. Visgi, puikiai...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Kaip nupiešti drakoną?..... sulaukėme drakono metų, o ar mokate nupiešti drakoną?.. .. dirstelkime, kaip piešimo meistrai youtube kanale moko piešti drakoną..
Kalėdų istorija..... Tai senoji Saulės grįžimo šventė, kuri buvo žinoma daugelyje prieškrikšcioniškųjų Europos tautų. Tai žiemos tamsybių nugalėjimo šventė, tarytum naujųjų metų pradžia..
Eilėraščiai apie tėvynę..... Ramu į tėviškę sugrįžti, Keliais, kur veda į namus, Ir čia kaip žydinčią jaunystę, Paklaust, kur išblaškys pasaulis mus...