» Išskirtiniausi pasaulio vaikai

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » TOPai

Tai 10 pasaulio mažųjų genijų, kurie savo gabumais gali nustebinti bet korį suaugusį žmogų:

Kim Ung-Yong - laikomas protingiausiu žmogumi pasaulyje.

Šis fenomenas gimęs 1962 metais yra vadinamas protingiausiu gyvu žmogumi pasaulyje. Būdamas ketverių jis jau galėjo skaityti Japoniškai, Korėjietiškai, Angliškai ir Vokiškai. Būdamas penkerių pataisė porą bendrų matematinių klaidų. Šiuo metu jis moka kalbėti Japoniškai, Kiniškai, Ukrainietiškai, Vokiškai, Angliškai, Korėjietiškai, Ispaniškai ir netgi yra kažkiek perpratęs senąją Lotynų kalbą. Kim - turi aukščiausia pasaulio intelektą.

Bendras rezultatas - 210 Būdamas trejų jis sėdėdavo universitetinėse paskaitose iki šešerių. Kai jam buvo 7 metai, jį į Ameriką pakvietė NASA. Jis užbaigė studijas gaudamas Daktaro laipsnį būdamas 15-os. Nuo 2007 metų jis dėsto vienam provincijos universitete, atsisakęs pasiūlymų iš geriausių pasaulio universitetų.

Gregory Smith - Nominuotas Nobelio premijai būdamas 12-os metų amžiaus.

1990 metais gimęs Gregoris, išėjo į universitetą būdamas 10-ties. Bet "genijus" yra tik pusė Grego Smitho istorijos. Kol intensyviai nesimoko, šis jaunuolis keliauja aplink pasaulį kaip vaikų teisių aktyvistas.

Jis bendrovės International Young Advocates įkūrėjas kuri kovoja dėl vaikų teisių. Jis buvo susitikęs su Bill’u Clinton’u ir lietuviams gerai pažįstamu Michailu Gorbačiovu. Dėl šių ir daugumos kitų jo kilnių darbų Gregas buvo nominuotas Nobelio premijai keturis kartus. Prieš kelias savaites jis išlaikė vairavimo egzaminą.

Akrit Jaswal - Septynmetis operacijų ekspertas.

Akrito IQ yra 146. Jis laikomas protingiausiu jo amžiaus vaiku visoje Indijoje, kurioje gyvena daugiau negu milijardas žmonių.

Akritas išpopuliarėjo 2000-ais metais kai atliko savo pirmąją operaciją namuose. Jam buvo septyneri. Jo pacientas - vietinė mergina kuri neišgalėjo nueit pas daktarą. Jos ranka buvo nudeginta, dėl šios priežasties jos pirštai pasidarydavo į kumštį ir nebeišsiriesdavo. Akritas nežinojo nei trupučio medicininių mokslų, bet jam pavyko išlaisvinti jos ranką.

Būdamas dvylikos jis atrado būda gydyti vėžį. Dabar jis studijuoja Chandigartho koledže ir yra pats jauniausias žmogus besimokęs Indijos koledže.

Cleopatra Stratan - 3-ejų metų mergaitė kurios pasirodymai kainuoja 1000 dolerių už dainą

Cleopatra gimė gimė 2002 metais Chinisau, Moldovoje ir yra garsi moldovų-romanų dainininko Paulo Stratano duktė. Ji jauniausias žmogus pasaulyje kuriam pavyko iškovoti komercinę sėkmę kaip dainininkei, su savo 2006-ų metų La v?rsta de trei ani ("At the age of 3).

Ji yra rekordo kuriam priklauso 2 valandos gyvų dainų atlikimo vienu koncertu savininkė, daugiausiai apmokama jaunoji artistė, jauniausia artistė gavusi MTV apdovanojimą ir jauniausia artistė sukūrusi hitą šalyje ("Ghita" Romanijoje).

Aelita Andre - Dviejų metų mergytė kurios tapyba buvo parduodama galerijose.

Vieno iš Melbourn’o garsiausių galerijų savininkas M.Jamiesonas vieną dieną pamatė Aelitos tapybą kai jam jos nuotraukas atnešė vienas korespodentas. Jamiesonui patiko šis abstraktaus meno pavizdys ir jis davė vietą šiai mergytei savo galerijos parodoje. Tuo metu jai tebuvo 22 mėnesiai.

Saul Aaron Kripke: Pakviestas dėstyti Harvarde besimokydamas aukštojoj mokykloj.

Rabbino sūnus Saulas gimė New Yorke, 1922-ais metais, užaugo Omahoje. Pagal savo pasiekimus buvo tikras genijus. Būdamas ketverių jis nagrinėjo algebrą, ir mokslo metų gale jau buvo išnagrinėjęs geometriją iki smulkmenų. Būdamas šešerių galėjo beveik negalvojęs atsakyt į bet kokių dviejų skaičių sandauga jeigu tie skaičiai neviršydavo 5000. Būdamas paaugliu jis parašė pora "rašinėlių" kurie pakeitė dėstytojų mokymo schemas ir visa mokymo logiką. Vienas iš jų pateko į Harvardo universtitetą. Harvardas jį pakvietė dėstyti į jų universitetą, tačiau šis atsisakė motyvuodamas tuo, kad jo mama sakė, jog jam dar būtų geriau pabaigti aukštąją mokyklą ir koledžą. Antrą dieną po koledžo baigimo Kripke jau buvo Harvarde.

Kripke buvo apdovanotas Schock prizu, tai vienas garbingiausių apdovanojimų filosofams. Šiais laikais žmonės jį laiko geriausių kada nors gyvenusių pasaulio filosofu.

Michael Kevin Kearney: Baigė universitetą būdamas 10-ties metų ir laimėjo milijoną dolerių loterijoje.

Gimęs 1984-iais, Maiklas buvo dėstytojas sulaukęs vos 17-os metų. Tai - pasaulio rekodas.

Jis prakalbo būdamas ketverių mėnesių. Šešerių jis jau kalbėjo švaria kalbas, o dešimties mėnesių jis jau mokėjo skaityt. Ketverių metų sulaukęs Maiklas gavo J.Hopkinso matematikos testą ant kurio gale jo mokytojas parašė vieną žodį: Perfect. Jis baigė aukštąją mokyklą būdamas šešerių, Santa Rosa koledžą baigė būdamas dešimties. Jis pažymėtas kaip jauniausias žmogus pasaulyje gavęs bakalauro laipsnį būdamas 10-ties metų "senumo".

Bet 2006 apie jį išgirdo visas pasaulis kai jis garsioje laidoje "Who wants to be a millionaire?" Iškovojo milijoną dolerių!

Fabiano Luigi Caruana: Tapo šachmatų "Grandmasteriu" būdamas 14-os metų.

Fabiano dabar yra 16-metų. Dauguma šachmatininkų jį tiesiog vadina vienu žodžiu - nuostabus.

2007-ais metais Fabiano tapo jauniausiu Grandmasteriu kai jam buvo 14 metų, 11 mėnesių, 20 dienų - Jauniausias pasaulio Grandmasteris. 2009-ų FIDE sąraše Fabiano turi 2649 pasaulio reitingą. Jis yra aukščiausio reitingo savininkas neturintis 18-os metų.

Willie Mosconi: Žaidęs profesionalų biliardą nuo šešerių.

Willie gimė Pensilvanijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, 1913 metais.

1919 metais tarp šešiamečio Willie’o ir tuometinio biliardo čempiono Ralph’o Greenleaf’o. Ralph’as tą mačą laimėjo, tačiau Willis žaidė taip gerai, kad tai užtarnavo jam vietą profesionalioje karjeroje. Būdamas 11-os metų jis pirmą kartą tapo JAV Biliardo čempionu. Nuo to laiko pradėjęs rengti įvairius pasirodymus rodydamas įspūdingus "Trick Shot’us".

Tarp 1941 ir 1957 metų Willis laimėjo BCA čempionatą penkiolika kartu iš eilės. Mecioni padarė daug naujų rekordų ir padėjo išpopuliarėti dabar geriau žinomam kaip "Pului" Biliardo sportui. Jis vis dar laiko rekordą kuriame oficialiai užregistruota 546 įmušti kamuoliukai iš eilės.

Eleina Smith - 7-metė radijo laidos vedėja.

Eleina Smith gavo darbą vietinėje radijo laidoje po to kai paskambino tai pačiai radijo stočiai ir davė vienai merginai patarimą kai ši jo prašė palikta vaikino. Patarimas skambėjo taip: Eik pažaisk boulingą ir išgerk pakelį pieno.

Šis patarimas taip išgarsėjo, kad dabar ji patarinėja tūkstančiams suaugusių klausytojų kurie skundžiasi viskuo - nuo noro nusižudyti iki klausimo kaip palikti antrąją pusę.

• 2024 Liepos 13 d. Šeštadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Anakletas, Anys, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Kleopatra, Rikantas, Rikantė, Rykantas, Rykantė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Kokias pramogas lankytojams siūlo Kauno MEGA?..... Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ rodomi cinamon filmai šiuo metu labiausiai tenkina fantastinių ir siaubo filmų mėgėjų pageidavimus, o mažųjų žiūrovų laukia pas juos sugrįžęs mielasis ...

Kokie yra šilumos siurblių oras-oras privalumai?..... Ieškant efektyvesnių ir universalesnių namų klimato sprendimų, oras-oras šilumos siurbliai yra revoliucinė technologija. Šios sistemos, ypač pritaikytos įvairiam Lietuvos klimatui, ne tik vėsina...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute tiesiog, pasidalinti savo mintimis atsakydami į mūsų klausimus - brūkštelkit mums :))

Senių besmegenių sąskrydis Prienuose 2017..... Senių besmegenių sąskrydis – tai kūrybinė socialinė iniciatyva, kurios tikslas atkreipti dėmesį į klimato kaitą beo siekis sukurti baltos žiemos efektą
Pavadėliai šunims – stilius ir funkcionalumas..... Šunų pavadėliai yra ne tik praktiški, bet ir stilingi aksesuarai, kurie suteikia augintiniams individualumo ir padeda išlaikyti saugią šunų kontrolę. Toks priedas yra nepakeičiamas bet kuriam
Gegužės minimos bei švenčių dienos..... turbūt puikiai visi žinote, kad būtent gegužės mėnesį švenčiama visų mamų diena - Motinos diena, bet ne tik.. sužinokite ir daugiau.. kokios minėtinos ir švenčių dienos, bûtent.. gegužės mėn