» Iki leidinys: geriausios akcijos viename kataloge

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Gyvenimo realybė

Galimybė sutaupyti pinigų visuomet vilioja, tad nieko keisto, kad planuojantys apsipirkimą pirmiausia pasidomi šiuo metu galiojančiais pasiūlymais. Iki leidinys – tai viena patogiausių priemonių, padedančių paprasčiau numatyti būsimus pirkinius, todėl jį visada palanku peržiūrėti dar prieš vykstant į prekybos centrą. Žinoma, įvairių akcijų galima rasti ir nuvykus į parduotuvę, tačiau jų apžvalga neretai reikalauja pernelyg daug laiko. Jei siekiama to išvengti, pirmiausia pasidomėkite, kokios nuolaidos siūlomos specialiame leidinyje.

Periodiškai atnaujinamas leidinys
Iki leidinys yra nuolat atnaujinamas, todėl jame visada galima rasti įvairių pageidaujamų akcijų. Visai nesvarbu, kokios produkcijos planuojate įsigyti, galite net neabejoti, kad jos galėsite rasti būtent šiame prekybos centre: „Iki“ parduotuvėse akcijos taikomos ne vien tik įvairioms kasdienėms maisto prekėms, bet taip pat ir gurmaniškiems produktams, namų apyvokos reikmenims, ir t.t. Planuodami kelionę į parduotuvę nepamirškite pasidairyti, kokios yra šiuo metu galiojančios akcijos, ir tai jums tikrai padės paprasčiau susidaryti pirkinių sąrašą.Atrenkami patys aktualiausi pasiūlymai
"Iki" ypatingą dėmesį skiria klientų poreikiams, todėl akcijos yra kruopščiai atrenkamos. Tikimasi, kad šio prekybos tinklo pasiūlymai būtų aktualūs kuo didesniam klientų ratui, tad tikrai atrasite pačius palankiausius pasirinkimus. Pavyzdžiui, prieš didžiąsias metų šventes visada galima tikėtis ypatingų pasiūlymų įvairiems kepiniams ar kitoms ne kiekvieną dieną perkamoms prekėms, taigi, tikrai atrasite tokių pasiūlymų, kurie bus aktualūs būtent jums. Iki leidinys galioja tam tikrą numatytą laikotarpį, todėl visada verta pasidomėti, kokios akcijos yra taikomos šiandien.

Pasiūlymai lojalumo kortelės savininkams
Norintiems apsipirkti dar pigiau visuomet rekomenduojama pasvarstyti apie "Iki" nuolaidų kortelės įsigijimą, su kuria įvairioms prekėms gali būti taikoma net iki 40 procentų nuolaida. Kiekvieną savaitę Iki leidiniuose galima rasti vis kitokių ypatingų pasiūlymų, kurie yra pritaikyti būtent lojalumo kortelių savininkams, taigi, tai padeda apsipirkti gerokai mažesnėmis kainomis. Švenčiantiems savo gimtadienį "Iki" siūlo net 10 procentų nuolaidą pirkinių krepšeliui, tad pasiruošti savo gimtadienio šventei galima kur kas mažesne kaina.

Aukščiausios kokybės produkcija
„IKI“ rūpinasi, kad prekybos centruose būtų siūlomos tik aukščiausios kokybės prekės, tad galite būti užtikrinti, kad šio prekybos tinklo parduotuvėse visada rasite šviežių vaisių ir daržovių, ką tik iškeptų duonos gaminių, ir t.t. Ypatingas dėmesys yra skiriamas ne vien tik aukščiausios kokybės produktų atrankai, bet ir prekių išdėstymui lentynose, tad galite net neabejoti, kad įvairios dominančios produkcijos prekybos centruose galėsite rasti iš tiesų labai greitai.
Įsitikinsite patys, kad Iki leidinys padeda sutaupyti tikrai nemažai pinigų: jame pateikiama informacija leidžia pirmiems sužinoti apie įvairius ypatingus pasiūlymus, todėl apsipirkimo planavimas tampa gerokai paprastesnis. Jei planuojate apsipirkti, tiesiog peržiūrėkite specialiai jums paruoštus pasiūlymus, ir tikrai rasite pačių aktualiausių akcijų.

[Reklama]

Iki geriausios akcijos
Iki geriausios akcijos | © Remigijus Černius

• 2024 Liepos 13 d. Šeštadienis.

• Žaliojo Medinio Drakono metai (iki 2025-01-28).

• Pasveikink varduvininkus: Anakletas, Anys, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Kleopatra, Rikantas, Rikantė, Rykantas, Rykantė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Silvester Belt - Luktelk

Kokias pramogas lankytojams siūlo Kauno MEGA?..... Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ rodomi cinamon filmai šiuo metu labiausiai tenkina fantastinių ir siaubo filmų mėgėjų pageidavimus, o mažųjų žiūrovų laukia pas juos sugrįžęs mielasis ...

Kokie yra šilumos siurblių oras-oras privalumai?..... Ieškant efektyvesnių ir universalesnių namų klimato sprendimų, oras-oras šilumos siurbliai yra revoliucinė technologija. Šios sistemos, ypač pritaikytos įvairiam Lietuvos klimatui, ne tik vėsina...

Siūlome paskaityti

 NAUJAUSI straipsniai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar tiesiog, norėtute pasidalinti savo mintimis apie gyvenimo realybę - brūkštelkit mums :))

Galvosūkiai - Magijos triukai..... įdomių galvosūkių rinkinukas, kurių atsakymai ne tik nustebins, bet ir pavers Jus tikrais magais :))
Kiaušinių dekoravimas nagų laku..... dar vienas kiaušinių marginimo būdas, kuris geriau tiktų ne tiems kiaušiniams kuriuos valgysite, bet tiesiog tiems kurie bus panaudoti žaidimams, sakykim ridenimui lauke ar pan..
Grupė - Axom..... tai trys žavios juodaplaukės: Ina, Solveiga ir Jūratė. "Ne savanaudiškas noras išpopuliareti