» Kiaušiniai dekoruoti polimeriniu moliu

 TOP meniu » Pradžia » Pomegiams » Pasidaryk Pats » Temos

• Velykiniai dekoratyviniai kiaušiniai »» Nesudėtinga idėja velykiniams kiaušiniams, kurie puikiai tiktų pakabinti ant velykinio medžio.. ir tai turbūt labiau idėja didesniems vaikams ar bendrai veiklai su mažaisiais, beje polimerinis molis rekomenduojamas nuo 3 metų.

Pirmiausiai trumpai.. kas tas polimerinis molis? Tai lipdoma medžiaga - polivinilo chloridas (PVC), labai panaši į visiems gerai žinomą plasteliną, tik daug malonesnis rankoms, nei plastelinas.

Tačiau, jei pirksite polimerinį molį pirmą kartą, vertėtų žinoti polimerinis molis gali būti arba ore džiūstantis arba kepamas, ko pasekoje tampa kietas, nes išgaruoja plastifikatoriai.

Tad, jei nusipirkote džiūstantį o jį bandysite kepti, matyt iš jūsų kūrinio teliks balutė ar kažkas panašaus :)

Idėjai įgyventi reikėtų:

• kelių spalvų polimerinio molio, mes turėjome ir džiūstančio ir kepamo, tad bandėme ir su tuo ir su tuo.
• plono peiliuko,
• kiaušinių, tiksliau sveikų kiaušinių lukštų,
• lipalo klijų, džiūstančiam moliui.

Pirmiausiai, atsargiai pašaliname kiaušinių turinį, mums reikia tik sveiko lukšto - o iš baltymo su tryniais iškepame, nors ir pyragą, sakykim morkų pyragą.. niam niam:)

Taigi, imame sveiką kiaušinį, jį gerai nuplauname ir atsargiai abiejuose galuose praduriame skylutes, vienoje pusėje mažesnę, kitoje pusėje didesnę.. ir turinį tiesiog iškratome pro didesnę skylutę, po to gerai išplauname, leidžiame išdžiūti ir viskas.. kiaušinio pagrindą turime. Nors žinoma, būna ir pirkti, sakykim.. putplasčio kiaušinio formos.

Pirmiausiai panaudosime tokį vaikišką, ore džiūstantį polimerinis molį.

Kiaušiniai dekoruoti polimeriniu moliu

O po to pabandysime.. minkštą Fimo soft kepamą polimerinį molį.

Kiaušiniai dekoruoti polimeriniu moliu

Ir Fimo effect kepamą polimerinį molį su blizgučiais. Fimo molį su blizgučiais ir be maišėme tarpusavyje.

Kiaušiniai dekoruoti polimeriniu moliu

Taigi, kaip padiktuoja fantazija.. mes tiesiog sluoksniavome spalvas ir suvyniojus, ir ranka tiesiog paploninus, pjaustėme nestorais griežinėliais..

Kiaušiniai dekoruoti polimeriniu moliu

.. ir lipdėme. Lipdome, taip kad kuo lygesnis gautųsi paviršius. Tiesa, džiūstantis molis, deja neprilipo mums prie kiaušinio, tad mes jį tiesiog priklijavome su lipalo klijais.

Kiaušiniai dekoruoti polimeriniu moliu

Tokiu pat principu pažaidėme ir su Fimo polimeriniu moliu.

Kiaušiniai dekoruoti polimeriniu moliu

Fimo molis, puikiai prilimpa prie kiaušinio.. ups.. netyčiom persistengiau :))

Kiaušiniai dekoruoti polimeriniu moliu

Tad, galiausiai aplipdėme ir Fimo moliu..

Kiaušiniai dekoruoti polimeriniu moliu

Džiūstančiu moliu aplipdytus kiaušinius dedame ant grotelių arčiau radiatorių ir paliekame džiūti, kol molis sukietės. Beje, kietėdamas dar ir šiek tiek susitraukė.. kaip ir atsirado tarpeliai tarp sulipdytų griežinėlių.. bet nieko.. čia buvo mūsų tik pasižaidimas..

O Su Fimo moliu aplipdytus kepame apie 30 min maždaug 110 laipsnių orkaitėje. O po to arba taip ir paliekate arba palyginame su smulkiu švitriniu popieriumi ir po to, kad gražesni būtų, matyt galima ir nulakuoti.

Štai tokie buvo mūsų pasižaidimai su polimeriniu moliu :))

Kiaušiniai dekoruoti polimeriniu moliu

• 2019 Lapkričio 14 d. Ketvirtadienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Adeodatas , Emilas , Emilė , Emilija , Emilijona , Emilijonas , Emilijus , Emilis , Emilius , Gotfridas , Judita , Rama , Ramantas , Ramantė , Ramas , Ramavydas , Ramavydė , Ramė , Ramotas , Ramys , Saulenė ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kalendoriai 2020-iesiems metams..... tradiciškai ir 2020-iesiems, baltosios metalinės žiurkės metams, paruošėme kelis kalendoriaus variantus - tiesiog nusikopijuojate, atsispausdinate ir žingsniuojate per žiurkės metus :))...

2020 m. nedarbo dienos..... Tad, kiek laisvų dienų turėsime 2020-aisiais metais? Pasirodo, kad 2020-aisiais turėsime net 5 "ilguosius savaitgalius" o vienas iš jų SUPER... ...

Faktai apie vestuves..... Vestuviniai žiedai gaminami iš aukso, nes jau nuo senų senovės yra manoma, kad auksas yra gryniausias metalas iš visų, todėl jis simbolizuoja tvirtą santuokos sąjungą....

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar tiesiog, norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Atvirukai sekretorėms..... turi draugę dirbančią sekretore? nustebink ir pralinksmink draugę, gražiu e-atviruku sekretorės dienos proga :)
Faktai apie Estiją..... Ar žinote, kad Estija nepriklausomybę paskelbė 1918 m.vasario 24 d., nors netrukdomai kurti nepriklausomą respubliką kliudė vokiečių okupacija, trukusi nuo 1918 m.vasario iki lapkričio mėn.
Senių besmegenių sąskrydis Prienuose 2017..... Senių besmegenių sąskrydis – tai kūrybinė socialinė iniciatyva, kurios tikslas atkreipti dėmesį į klimato kaitą beo siekis sukurti baltos žiemos efektą