» Staliorių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Staliorių koplyčiaTai koplyčia, esanti Staliorių kaime, Šakių rajone, apie 2,6 km į pietus nuo kelio 140 Kaunas–Zapyškis–Šakiai (pasukant ties Liepalotais). Koplyčia stūkso atokioje vietoje, miškelyje, ją supa senosios kaimo kapinės.

Priklauso Lukšių šv. Juozapo parapijai, yra viena iš lankytinų vietų Lukšių seniūnijoje. Koplyčia atidaroma švenčių metu.

Koplyčia pastatyta 1851 m., atnaujinta 1936 m. Sovietmečiu koplyčia ir kapinės buvo apleistos, nuniokotos. Joje buvęs vertingas bažnytinis turtas (paveikslai, skulptūros) buvo nusavintas valstybės ir išvežtas į Ateizmo muziejų.

1994 m. koplyčia atkurta. 2014 m. atliktas remontas. Šalia esančiose kapinėse leidžiama laidoti.

Vyskupija: Vilkaviškio vyskupija.
Dekanatas: Šakių dekanatas.
Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Šakių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Stalioriai 7A, Lukšių sen., Šakių r. sav.
Koplyčią supa Staliorių kaimo senosios kapinės.

Pamaldos:
ATLAIDAI:
Šv. Jono Krikštytojo nukankinimas – rugpjūčio 29 d. (keliama į artimiausią sekmadienį).


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

1950-ųjų metų poezija..... tai 1950-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlom paskaityti ir pajusti tų metų kūrybos dvasią :)
Pasigrožėkime - narcizai..... ar žinote, kad graikų mitologijoje Narcizas buvo išskirtinio grožio jaunuolis iš Tespijos Bojotijoje, dievo Kefiso ir nimfos Lariopės sūnus
Gražūs žodžiai gimtadienio proga..... Kokia brangi Tau ši dienelė, Tik vieną kartą per metus. Tad sveikinu ir linkiu laimės Juk tai - gimtadienis brangus.