» Staliorių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Staliorių koplyčiaTai koplyčia, esanti Staliorių kaime, Šakių rajone, apie 2,6 km į pietus nuo kelio 140 Kaunas–Zapyškis–Šakiai (pasukant ties Liepalotais). Koplyčia stūkso atokioje vietoje, miškelyje, ją supa senosios kaimo kapinės.

Priklauso Lukšių šv. Juozapo parapijai, yra viena iš lankytinų vietų Lukšių seniūnijoje. Koplyčia atidaroma švenčių metu.

Koplyčia pastatyta 1851 m., atnaujinta 1936 m. Sovietmečiu koplyčia ir kapinės buvo apleistos, nuniokotos. Joje buvęs vertingas bažnytinis turtas (paveikslai, skulptūros) buvo nusavintas valstybės ir išvežtas į Ateizmo muziejų.

1994 m. koplyčia atkurta. 2014 m. atliktas remontas. Šalia esančiose kapinėse leidžiama laidoti.

Vyskupija: Vilkaviškio vyskupija.
Dekanatas: Šakių dekanatas.
Regionas: Suvalkija. Maldos namai Suvalkijoje
Savivaldybė: Šakių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Stalioriai 7A, Lukšių sen., Šakių r. sav.
Koplyčią supa Staliorių kaimo senosios kapinės.

Pamaldos:
ATLAIDAI:
Šv. Jono Krikštytojo nukankinimas – rugpjūčio 29 d. (keliama į artimiausią sekmadienį).


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Snaigės iš karštų klijų..... ... lengvai ir paprastai padaromos snaigės, žinoma tam reikėtų turėti karštų klijų pistoletą, bei žinoma pačių klijų strypelių o trafaretų atrasite čia, tereiks atsispausdinti, nors aišku snaiges
Orginaliausia pavardė Lietuvoje..... pavardė žmogui itin svarbi, ji lydi visur ir visada. Jei pavardė keista, iš tikrųjų sunku susigyventi, bet, turbūt nieks nepaneigs išskirtinė pavardė turi ir tam tikro žavesio
E-atvirukai - Kvietimas..... gražūs e-atvirukai - kvietimai, tinkantys ir mylimiems žmogeliukams ir priešams, jei aišku priešą norite matyt akių horizonte :))