» Anekdotai apie meilužius :: Juokeliai :: Anekdotai

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai »» Visos anekdotų temos » Juokeliai

Vyras žmonai pasakė, kad namo grįš labai vėlai, nes su draugais žiūrės varžybas bare. Laiminga žmona parsivedė meilužį. Tačiau vyras kažkodėl grįžo ankščiau, dar prieš varžybų pradžią. Kažkaip chebrytė nesusirinko, ar dar kažkas. Ką daryt? Na meilužis pasislėpė už portjeros kampe, kur stovi televizorius. Vyras aišku žiūri varžybas, o meilužis kenčia. Kentėjo, kentėjo neiškentė ir išlindęs pusnuogis tyliai pirštu galais išėjo iš kambario. Po rungtynių žmona išsigandusi klausia vyro: - Na tai kaip rungtynės? - Nieko - sako vyras,- Tik keista, kodėl vienas krepšininkas gavęs penktą pražangą kažkodėl išėjo per mūsų kambarį?
Vienas kirpėjas turėjo nedidelę privačią kirpyklą. Kadangi klientų padaugėjo, priėmė ir pameistrį. Taip jie vienas kitą pakeisdami kirpdavo. Vieną dieną pameistrys atėjo pas kirpėją ir sako: - Klausykit, kažkoks tipas pradėjo kasdien į kirpyklą užeiti. Ateina, suskaičiuoja, kiek žmonių laukia, ir nieko nepasakęs išeina. Jau taip kokia ketvirta diena. - Negali būti? Reikia dar kartą palaukti. Kitą dieną vėl ateina tas pats tipas, suskaičiuoja klientus ir nieko nesakęs išeina. Kirpėjas ir sako padėjėjui: - Tu bėk paskui jį, pažiūrėk, kur jis eina. Gal koks psichas? Padėjėjas išbėgo. Grįžta po 10 min ir sako: - Jis išėjo, nusipirko gėlių ir nuėjo į namus. - Nu gi aš tau sakiau, kad psichas. Padėjėjas: - Ne, ne psichas... Pas jus į namus nuėjo...
Guli meilužiai lovoje. Staiga, durų skambutis! Meilužis šoka iš lovos į spintą, užsidaro duris, bet nesėkmingai: kiaušiniai liko išorėje. Įlekia vyras ir nuo slenksčio šaukia:
- Žmon, duok greičiau ko nors užkąsti! Tuoj futbolas prasidės, finalas!!
- Mielasis, virtuvėje yra koldūnų, įsidėk pats.
Vyras griebia lėkšte ir lekia prie televizoriaus. Suklumpa, griūva. Po kurio laiko pasigirsta laukinis klyksmas. Žmona klausia:
- Kas nutiko, brangusis?
- Taigi va, koldūnus išbarsčiau, lyg ir visus surinkau, o du prie spintos prilipo. Supranti, aš juos šakute, o jie mane nx siunčia!
Vyras išvažiuoja į komandiruotę, grįžta diena anksčiau, ir, žinoma, aptinka namuose pusnuogį žmonos meilužį. Ima klausinėti jo:
- Na, ką, dabar gal pasakysi man, kad troleibuso čia lauki?
- Ne...
- O gal pasakysi, kad esi santechnikas?
- Ne...
- O gal tu parašiutininkas, kurį vėjas per langą įnešė?
- Ne...
- Na, tai kas tu tada toks?
- Aš... Jūsų žmonos meilužis.
- Ačių dievui. Nes kiti mane jau užveikė su savo fantazijom...
Vyras grįžta namo, o žmona su meilužiu. Ką žmonai daryti? Dar neįėjusį į butą pasitinka vyrą žmona su šiukšlių kibiru ir sako:
- Kol dar nenusirengei, išnešk šiukšles.
Kol vyras išnešė šiukšles, meilužis sėkmingai išbėgo. Eina jis gatve ir galvoja: "Kokia ji protinga". Pasitinka laiptinėje jį žmona ir sako:
- Kol dar nenusirengei, išnešk šiukšles.
Vyras neša šiukšles ir galvoja: "Kokia kvailė. Visą dieną sėdi namuose ir neturi laiko išnešti šiukšlių".

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Faktai apie bibliją..... Ar žinote, kad iš visų knygų, išėjusių iš spausdinimo per pastaruosius 50 metų, Biblija lieka pati paklausiausia knyga rinkoje iki šiol.
Kiaušinių dažymas šeivamedžio uogomis..... Išbandžiau nudažyti kiaušinius džiovintomis šeivamedžio uogomis.. tikėjausi rausvai violetinės spalvos ar nors kažko pan., bet rezultatas labai nustebino.. gavosi švelnių spalvų kiaušiniai.. pilka
Pajūrio tiltas..... Tai gelžbetoninis 165 Šilalė–Šilutė tiltas per Jūros upę, Pajūrio miestelyje. Senasis medinis tiltas stovėjo truputį aukščiau upe nei dabartinis.