» Kaip išgyventi didžiąsias metų šventes?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Darbas, mokslas, kolegos, bendramoksliai, kaimynai, draugai, giminės.. bet esi vienišas ir dar gyveni vienas (-a). Atrodo supa draugai, bet kai artėja didžiosios metų šventės - kalėdos, velykos, apninka niūrios mintys ir pasigendi tų tikrųjų draugų, šeimos. Kaip bebūtų gaila, bet manyčiau visos šventės daugiau skirtos šeimai, o jei jos neturi.. neturi tų tikrųjų draugų arba jie tiesiog, šiuo metu gyvena toli - atsiranda tuštuma..
Beto, apskritai ne visiems juk pasiseka su abipuse meile.. ir jei jos nėra ar ji praėjo, kokia prasmė būti kartu, jau nekalbant apie gyvenimą kartu.. ar tiesiog nepasisekė sukurti darnią šeimą.


Netgi, kažkur skaičiau, kad būtent švenčių metu, tų didžiųjų švenčių metu, padidėja savižudybių skaičius. Iš ties visuomet maniau, kad polinkis į savižudybę įrašyta į mūsų likimo knygą ir būtent vienišumas prie to dar prisideda. Bet.. yra tas žodelis BET.. taigi pasidariau galutinę išvadą.. visas mūsų gyvenimas priklauso tik nuo mūsų pačių.. ir kol sukasi laikas, kol esame gyvi.. niekada nevėlu apversti gyvenimą aukštyn kojomis.

Vienatvė aktuali ne tik vyresniems, kurie gyvena vieni, bet ir jaunesniems, jie netgi sakyčiau labiau ar.. tiksliau, jautriau išgyvena vienišumo jausmą.

Tad.. ką daryti ir kaip išgyventi šventes?.. keli mūsų pasamprotavimai :):

• fonas namuose - visų pirma, jokios liūdnos muzikos, jokių senų nuotraukų albumų, jokių socialinių tinklų ir pan. Geriau, susikurk šventinę nuotaiką maloniomis smulkmenėlėmis, sakykim.. pasidaryk savo rankomis gražią, švytinčią šventinę dekoraciją. Dabar artėja velykos.. pasimerk gyvą puokštę. O tam.. išeik pasivaikščioti ir paieškoti bei prisiskinti puokštei pavasarinių kačiukų :)

• dovana sau - turi atliekamų pinigėlių? pasidovanok sau mielą smulkmenėlę o gal ir ne visai smulkmenėlę, kurios seniai norėjote bei kuri pradžiugintų.. Sakykim.. kelionę - kodėl gi ne? daugybė žmonių keliauja vieni.

• šventė draugams ir sau - niekas nepakvietė? pabandyk pats pakviesti kitus pas save ir suruošti šventę ne tik sau bet ir draugams.

• aplankyk tėvus ir senelius - turi mašiną? jei ir neturi juk yra viešasis transportas.. sėsk nors ir į traukinį, kada paskiausia važiavote traukiniu? (išties aš net neatsimenu :)) ) ir aplankyk senelius, tėvus ar kitas gimines, kurie gyvena toli, gyvena vieni ar tiesiog senai matėtės.

• prisimink draugus - švenčių metas, puikus laikas prisiminti senus draugus.. vaikystės, mokslo, kiemo ir pan., bei pabandyti juos susirasti, šiais laikas internetas viską.. na beveik, viską suranda :)

• atrask naujus skonius - šventėms išbandyk naują receptą ir pasigamink sau skanius šventinius pietus ar vakarienę ar nors skanų desertą prie kavos. Gavosi skaniai? o kodėl nepasikvietus draugų, kaimynų paplepėti..

• įdomūs objektai - tikrai aplinkui atrastute daug lankomų bei įdomių vietų, kuriose niekada nesate buvę, tereikia pasidomėti.. ir per šventines laisvas dienas, kurių beveik, kasmet per šventes išpuola daug.. apsilankyti.

• praplėsk akiratį - pasidomėk mieste vykstančiais renginiais, parodomis ir pan.. gal ką įdomaus atrasite ir sau, arba tiesiog nusipirk bilietą į gerą filmą.. pagalvosi.. vienas (-a) į filmą.. na ir kas?

• susigalvok savo šventinį ritualą - nepamiršk savo fantazijos, leisk koki vakarą jai lietis laisvai ir susigalvok šventinį tik savo ritualą ir koks jis bebūtų keistas - įgyvendink jį per artimiausias šventines laisvas dienas :)

• ... Jums kilo daugiau minčių? pasiūlykite ir savo idėją, ką veikti per šventes, jei esi viena (-as)? :)


Taigi.. artėja velykos! (ne už kalnų ir kalėdos :))) ) pasidalinkime idėjomis, ką įdomaus ir naudingo nuveikti per didžiąsias šventes, o gal turite savo velykinį ar kalėdinį ritualą? būtų labai įdomu.. ir Jūsų mintys šia tema :)

[Parašė: Laima&LS]
Kaip išgyventi didžiąsias metų šventes?
Patiko [1]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2023 Rugsėjo 26 d. Antradienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Damijonas, Gražė, Gražina, Justė, Justina, Justyna, Kipras, Kiprijonas, Kozmas, Vydė, Vydenė, Vydenis, Vydgaila, Vydgailas, Vydgailė, Vydgina, Vydginas, Vydginė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Praktiški ir greiti būdai užtikrinti higieną..... Higienos užtikrinimas yra svarbus, norint gyventi tvarkingoje bei švarioje aplinkoje. Laikydamiesi tinkamų higienos įpročių būsime sveiki ir saugosime ne tik save, bet ir aplinkinius. Tinkamas hig...

Kaip patikrinti šaldytuvo kompresorių.... Vienas iš pirmųjų veikiančio kompresoriaus požymių yra jo skleidžiamas garsas. Įprastomis aplinkybėmis veikiantis kompresorius skleidžia pastovų, nors ir silpną, dūzgimą arba bumbsėjimą. Šis garsas...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie agurkus..... Ar žinote, kad agurkų stiebus aplink vertikaliai ištemptas virves reikėtų apsukti pagal laikrodžio rodyklę. Jei agurkų stiebus apsuksite prieš laikrodžio rodyklę, jie jau kitą dieną atsisuks.
Kūčių pavadinimo kilmė..... kiekvienas pavadinimas slepia savyje vienokią ar kitokią prasmę. Kūčios – Kalėdų išvakarių apeiginė vakarienė. Nuo jos – ir dienos pavadinimas. Taigi, kokia prasmė slypi pavadinimuose kūčios, kūči
Faktai apie vyrus..... Ar žinote, kad dauguma vyrų nekenčia tampytis po parduotuves, todėl dauguma parduotuvių vyrams būna pirmajame prekybos centro aukšte, kuo arčiau įėjimo