» Balelių šv. Jono Pauliaus II koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Balelių šv. Jono Pauliaus II koplyčiaTai koplyčia Baleliuose, Taujėnų seniūnijoje, Ukmergės rajone, šalia senojo kelio 174 Ukmergė–Raguva–Nevėžis. Priklauso Traupio Šv. Onos parapijai. Koplyčia įrengta 2015 m. buvusiame gyvenvietės katilinės pastate vietos bendruomenės rūpesčiu, joje kiekvieną sekmadienį vyksta šv. Mišios.

Pradžią naujų maldos namų atsiradimui padarė Balelių bendruomenės pirmininkas Romas Pivoras. Jis padovanojo sau priklausantį buvusį katilinės pastatą bažnyčiai. Tam pritarė Traupio parapijos klebonas Juozas Janulis. Už žmonių paaukotas lėšas buvo užsakyti langai, palengva buvo vykdomas remontas. Duris, altorių medieną laiptams, kilimą po laiptais dovanojo žmonės. Klausyklą, kryžių paaukojo Raguvos parapija. Daugiausia paramos gauta iš Rokiškio, kur anksčiau dirbo klebonas J. Janulis.

2015 m. gruodžio 6 d. koplyčią Baleliuose pašventino Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas. Kadangi naujieji maldos namai gavo Šventojo Jono-Pauliaus II vardą, arkivyskupas padovanojo Traupio klebonui relikviją – Šventojo Jono Pauliaus II portretą su jo dėvėtų rūbų dalele.

Vyskupija: Panevėžio vyskupija.
Dekanatas: Anykščių dekanatas.
Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Ukmergės rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Liepos g. 2A, Baleliai, Taujėnų sen., Ukmergės r. sav.

Pamaldos:
ŠV.MIŠIOS:
Kiekvieną sekmadienį.


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kanadiečių menininkas Olivier Lefebvre..... Menininkai itin išradingi... kanadiečių vaizdo (multi-disciplinary visual) menininkas Olivier Lefebvre, gyvenantis Monrealyje - sudėliojo Steve Jobs mozaiką iš 3750 obuolių. Savo kūrinį menininkas
Gyvūnų skulptūros iš kompaktinių diskų..... Sean Avery menas - skulptorius ir iliustratorius iš Australijos Sean Avery kuria daugumai atpažįstamų gyvūnų skulptūras. Įdomu tai, kad moliu jo darbams tampa seni kompaktiniai diskai
Visa kas pradžiugina sielą..... tai dainos, eilėraščiai, menas, mintys, pasakos, patarlės, įvairūs skaitiniai, radijo puslapiai ir tai dar ne viskas :)