» Kaip gimsta legendos?

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Neišgalvotos istorijos

Tai įvyko tais senais nelabai gerais tarybinės santvarkos metais. Tuomet buvo tokia tvarka, kad studentai po vasaros sesijos, atostogų metu privalomai turėdavo padirbėti statybose, ir tai būdavo prilyginama gamybinei praktikai. Studentų statybiniai būriai – SSB triūsdavo aukštajai mokyklai priklausančiose arba kitose liaudies ūkio statybose.

Būdamas VU ketvirtakursiu, vadovavau statybiniam būriui, kuris remontavo mūsų bendrabučio korpusą, jame ir gyveno. Vasara, atostogos, karštis, kuris net vakarais siekdavo +30, atlapoti visi langai.

Sėdim kartą vakare su draugeliu bendrakursiu, žaidžiam šachmatais ir geriam arbatą. Taip, taip. Tikrai šachmatais ir tikrai arbatą, nors preferansas ir alus buvo žymiai populiaresni. Tai štai, sėdim sau taikiai penktajame bendrabučio aukšte, o kambaryje virš mūsų, paskutiniame šeštajame aukšte "tusinosi" mano būrio fuksai – jie tai kaip tik gėrė alų ir, matyt, nemažai padarė, nes triukšmas virš mūsų galvų buvo neįmanomas. Vienu metu tapo visai nepakeliama – vaikinai viršuje ėmė jodinėti kėdėmis po kambarį. Jau buvau begalvojąs, ar tik neteks man užlipti viršun ir paprašyti, kad apsiramintų kiek. Čia mano draugas sugalvojo nestandartinį metodą. Jis paima didelę pilną nuorūkų konservų skardinę (mes naudojome ją vietoj peleninės), užsilipa ant palangės ir vikriu krepšininko "kabliu" švysteli skardinę pro atidarą viršutinio kambario langą. Triukšmas ten tuoj pat nutyla ir, nors keista, bet daugiau nebekyla. Ramiai pabaigėme šachmatų partiją.

Tai štai. Ateinu ryte į darbą. Prasidėdavo jis nuo studentų paskirstymo po objektus, todėl visi susirinkdavo kartu. Ir girdžiu aš dviejų fuksų pokalbį:

- Vakar kas buvo - nepatikėsi! Įsivaizduoji, mirkėmės mes kiek, na, alaus nemažai padarėm ir matom, kad mūsų taboka visai baigėsi – nepasirūpinom atsargomis. Visiškai nupeizėjom be dūmo, atsisėdom ant kėdžių ir pradėjom šuoliuoti po kambarį, melsdami stebuklo, kad bent kokią nuorūką kas pamėtėtų. Ir tuo metu, nepatikėsi, - pro atidarą langą įskrenda didžiausia skardinė, pilna nuorūkų! Ir tai šeštame aukšte! Penki liudininkai! Ir kodėl mes bloko cigarečių nepaprašėm!???

• 2019 Rugsėjo 19 d. Ketvirtadienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Arnulfas , Girvina , Girvinas , Girvinė , Januaras , Januarija , Januarijus , Janys , Prienys , Vilė , Vilhelmina , Vytė , Žvelgaitis , Žvelgas , Žvelgutis ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

IT konsultacijos
Foto galerija
Belaukiant švenčių
Eilėraščių skrynelė
Schemos siuvinėjimui kryželiu

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Kalėdų gėlė..... Puansetija tradiciškai laikoma kalėdiniu augalu ir yra perkama gruodžio mėnesį. Dažnai apibūdinamos kaip lepus "vienkartinis" augalas, bet pasirodo tai daugiametis augalas..
Atvirukai pavasario proga..... gražūs bei šilti e-atvirukai pavasario proga, primink savo draugams.. kad jau bunda gamta :)
Įdomiausi vietovių pavadinimai..... paprastai keistus pavadinimus, turi patys mažiausi kaimeliai, kurie, deja baigia išnykti, juk koks čia kaimas jei jame viena sodyba ir du gyventojai.. tačiau, pažiūrėkime iš kitos pusės, būtent ji