» Carnauba vaškas medienos grindims – kas tai?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti


Iliustracija: pixabay.com/photos/kitchen-dining-interior-home-room-2400367/Tokios priemonės kaip vaškas grindims yra ir labai paklausios, ir labai naudingos. Jos padeda apsaugoti medieną nuo įvairių pažeidimų, taip prailgindamos grindų tarnavimo laiką. Tuo pat metu vaškas naudingas tuo, kad pagerina ir bendrą lentų ar grindjuosčių estetiką. Viso to priežastis dažniausiai yra tas pats ingredientas – carnauba vaškas. Apžvelkime, kuo jis toks ypatingas ir kodėl jis vertas dėmesio.

Apie carnauba vašką išsamiai

Carnauba dar vadinamas brazilišku arba palmių vašku. Jis gaminamas iš Carnauba rūšies palmių. Jau gana ilgą laiką gamintojai ir namų savininkai pastebi daugybę šios medžiagos privalumų.

• Labai aukštas patvarumas. Carnauba vaškas, padengtas, ant grindų sukuria kietą, patvarų sluoksnį. Tas apsauginis sluoksnis neleidžia grindų braižyti, įsigerti dėmėms, dėvėtis. Su šiuo vašku galima tepti ir didelio judėjimo zonas.

• Sodrus ir natūralus blizgesys. Panaudojus kokybiškas carnauba vaško priemones, ant medinių grindų gali atsirasti natūralus blizgesys.

• Atsparumas drėgmei. Carnauba vaškas pasižymi vandenį atstumiančiomis savybėmis. Dėl to net ir užtiškus skysčiams, jie neprasiskverbia pro apsauginį sluoksnį. Interjere tai labai padeda apsisaugoti nuo vyno, limonado ar kitų skystos kilmės dėmių.

• Netoksiškas ir saugus žmogui variantas. Tai yra natūrali medžiaga. Gamintojai ir ekspertai drąsiai teigia, kad tai – ekologiškas, žmogui saugus grindų apdailos variantas. Jame nėra kenksmingų cheminių medžiagų

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2023 Lapkričio 29 d. Trečiadienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Dobilas, Dobilė, Leonardas, Silvestras, Vaigeta, Vyganda,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Magnus Muhr menas..Magnus Muhr menas arba menas iš negyvų musių... kartais, atrodo žmonės nušoka nuo proto, bet kaip bebūtų jei jau menas kuriamas, ir koks jis bebūtų, visų pirma turi būti matomas, kad arba išliktų arba
Špicai..... Špicai- ypač dekoratyvūs, lengvi, judrūs ir žaismingi šuneliai, turintys žavingą išvaizdą ir stiprią sveikatą. Praeiviai pamatę špicą, dažniausiai jį pavadina lapiuku ar meškiuku.
Atsiprašymo žodžiai..... Atleisk, Kad aš tavimi tikėjau... Mylėjau taip, kaip aš mokėjau... Dabar tariu aš tau sudie ir aš prašau - Neskaudink man širdies