» 10 mūsų klausimų JPA FM radijo įkūrėjui Karoliui

 TOP meniu » Pradžia » Sielai »» Radijas » Valstybė (kalba) » Programos (grotuvai)

• Jūsų www.jpafm.lt radija? Pristatykit ją, kuo ji išsiskiria iš kitų internetinių radijų?

Na visų pirma mūsų radijas orientuojasi į jaunimą tiek programa tiek žaidimais tiek muzika. Taip pat turime įvairaus amžiaus radijo vedėjų, tad net pats išrankiausias klausytojas atras sau patinkanti radijo vedėja. Tiksliai pasakyti kuom išsiskiriame būtu gan sunku. Stengiamės padaryti viską ką galim, kad būtume geriausi.

• Linksmas nutikimas, susijęs su radija. Ar linksma turėti (ar dirbti) radijo stotyje? Kas linksmo nutinka eterio laiku?
Nutinka įvairių linksmų nutikimų. Buvo vienas toks atvejis, kai vedėja užmiršo išjungti mikrofoną ir dainos metu šnekėjo su mama. =) Taip pat yra buvę ir atvirkščiai, kai vedėjas galvoja, kad bendrauja su klausytojais nors užmiršta įsijungti mikrofoną. Dėl darbo internetinėje stotyje manau, kad tikrai linksma patirtis. Nesvarbu ar tu esi radijo vedėjas ar atlieki kokias kitas pareigas, žmonės mato tavo pastangas ir smagiausia būna kai jas įvertina.

• Internetinė radija... ką jinai reiškia jūsų gyvenime? Ar klausote savo radijo?
Internetinis radijas man yra mano hobis. Visą savo laisvą laiką skiriu jam. Kai tik esu prie kompiuterio jis visada būna įjungtas.

• Ar mėgstat muziką, kuri dažniausiai grojama eteryje? beje, kas šiuo metu skamba jūsų radijo eteryje?
Taip grojama muzika eteryje man patinka. Būna atvejų kai vedėjų skonis nesutampa su mano, tačiau tai yra labai gerai, kadangi pas mus groja įvairi muzika. Šiuo metu eteryje skamba "Milijonas bučinių" :D

• Kokią muziką dažniausiai klausote? Ir kokia mėgstamiausia daina?

» S k a i t y t i  t o l i a u

Na mano klausoma muzika yra įvairi, dažnai tai priklauso nuo nuotaikos arba nuo grojamos muzikos per radijo stotį. O mėgstamiausia daina pas mane keičiasi kas savaite =)

• Jūsų patarimas, internautams svajojantiems apie savo internetinę radiją?
Na internetinę radijo stotį turėti nėra gan sunku tačiau išlaikyti yra sunkiau. Jei tikrai norėsit tokią turėti tai viskas įmanoma. Bent jau pats iš patirties žinau, kad vienas žmogus nieko nepadarysi ir radijo stoties populiarumas bei jos kokybė priklauso nuo visos radijo stoties komandos.

• Jūsų kredo gyvenime?
Nedaryk to ką gali kiti padaryti už tave ;D

• Rytas - prabundat - pirma jūsų mintis? (pvz. šiandien)
Na dažniausiai mano rytas prasideda nuo kompiuterio įjungimo ir užėjimo į www.jpafm.lt svetainę. O pirma mintis dažniausiai būna ir šiandien buvo "Kvailas žadintuvas".

• Prisistatykit (kas atsakinėjo į klausimus) ir koks jūsų ryšys su šia radija?
Esu Karolis man 19 metų šiuo metu studentauju Vilniuje. Na, o mano ryšys su radijo stotim toks, kad aš esu jos įkūrėjas.

• Ir paskutinis klausimas... ko palinkėsit internautams, skaitantiems šiuos žodžius?
Atrasti tokia interneto radijo stotį kurią išjungti būtu gaila ;)

[AČIŪ Karoliui už atsakymus]

• 2021 Vasario 26 d. Penktadienis.

• Baltojo Metalinio Jaučio metai (iki 2022-01-30).

• Pasveikink varduvininkus: Alė, Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius, Aleksys, Alis, Alisa, Alius, Almyra, Aurimė, Izabelė, Joginta, Jogintas, Jogintė, Sandra,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Pasakos mažiesiems

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, ar norėtute pasidalinti ar tiesiog, norėtute pasidalinti savos mintimis atsakydami į 10 klausimų radijo atstovams - brūkštelkit mums :))

Birštono apžvalgos bokštas..Tai apžvalgos aikštelė įrengta 45 metrų aukštyje, o įskaičiuojant ir Škėvonių gūbrį, t.y. užkopus į bokštą atsiduriama net 92 metrų virš jūros lygio aukštyje. Birštono apžvalgos bokštas tituluojamas,
Mįslės keturgyslės.... paspėliokime.. Visai patogiai padarytas, niekur nesugadintas, bet kasdien turi būt pataisytas. Kas? (18 mįslė - atsakymas tenais)
Drožinėjimas pieštukų šerdutės..... tiesiogine prasme menas pieštukuose, tiksliau jų šerdyje ;)