» Žarėnų koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Žarėnų koplyčiaTai mauzoliejinė kapinių koplyčia, stovinti Telšių rajone, Žarėnų miestelio kapinėse, Plungės g. Priklauso Žarėnų Šv. vyskupo Stanislovo parapijai.

Kapinių koplyčia atidaroma per Visus Šventuosius ir per kitas didžiąsias metų bei parapijos šventes. Tuomet pastatomas laikinas (kilnojamas) altorius bei aukojamos šv. Mišios.

Koplyčią pastatė XIX–XX a. sandūroje vietos dvarininkų Undaravičių giminė. Kol nebuvo Žarėnų bažnyčios, ji tarnavo ne tik kaip laidojimo vieta, bet čia vyko ir pamaldos. Kriptoje buvo užmūryti palaidoti palaikai.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Telšių dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Telšių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Žarėnai [3]
Adresas: Minijos g. 15, Žarėnai, Žarėnų sen., Telšių r. sav.
Koplyčią supa Žarėnų miestelio kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

Arnionių koplyčia
Arnionių koplyčia © vietoves.lt

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie ežius..... Ar žinote, kad pasaulyje iš viso gyvena 19 rūšių ežių [iš jų 4 rūšys be spyglių]. Lietuvoje, pasirodo auga tik 1 rūšis.
Kaip pasidaryti voką?..... jei pritrūkote voko, o iki parduotuvės tingisi eiti, taigi kelios idėjos kaip nesudėtingai pasidaryti voką..
Susan Magdalane Boyle..... Susan Magdalane Boyle - g. 1961 m. balandžio 1 d. – britų dainininkė, išgarsėjo 2009 m. sudalyvavusi talentų realybės šou Britain’s Got Talent ir užėmusi 2-ą vietą. Tais pačiais metais išlei