» Žarėnų koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Žarėnų koplyčiaTai mauzoliejinė kapinių koplyčia, stovinti Telšių rajone, Žarėnų miestelio kapinėse, Plungės g. Priklauso Žarėnų Šv. vyskupo Stanislovo parapijai.

Kapinių koplyčia atidaroma per Visus Šventuosius ir per kitas didžiąsias metų bei parapijos šventes. Tuomet pastatomas laikinas (kilnojamas) altorius bei aukojamos šv. Mišios.

Koplyčią pastatė XIX–XX a. sandūroje vietos dvarininkų Undaravičių giminė. Kol nebuvo Žarėnų bažnyčios, ji tarnavo ne tik kaip laidojimo vieta, bet čia vyko ir pamaldos. Kriptoje buvo užmūryti palaidoti palaikai.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Telšių dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Telšių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Žarėnai [3]
Adresas: Minijos g. 15, Žarėnai, Žarėnų sen., Telšių r. sav.
Koplyčią supa Žarėnų miestelio kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kodėl pirmadienis sunki diena?..... bet ar tikrai, taip jau visiems ir sunki? tačiau pasamprotaukim kodėl, priežastys gali būti kelios
Originalus menas iš druskos..... Menas toks jau dalykėlis, kuo originalesnės medžiagos panaudojamos - tuo įdomiau. Žinoma druska, atrodo nieko originalaus... bet pažiūrėkit kokie šedevrai gaunasi iš paprastos druskytės... iš ties
Juokingi užrašai ant automobilių..... Ant Moskvičiaus 412 (su ženklu 70): -Lėkčiau, lėkčiau, kad galėčiau..."