» Žarėnų koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Žarėnų koplyčiaTai mauzoliejinė kapinių koplyčia, stovinti Telšių rajone, Žarėnų miestelio kapinėse, Plungės g. Priklauso Žarėnų Šv. vyskupo Stanislovo parapijai.

Kapinių koplyčia atidaroma per Visus Šventuosius ir per kitas didžiąsias metų bei parapijos šventes. Tuomet pastatomas laikinas (kilnojamas) altorius bei aukojamos šv. Mišios.

Koplyčią pastatė XIX–XX a. sandūroje vietos dvarininkų Undaravičių giminė. Kol nebuvo Žarėnų bažnyčios, ji tarnavo ne tik kaip laidojimo vieta, bet čia vyko ir pamaldos. Kriptoje buvo užmūryti palaidoti palaikai.

Vyskupija: Telšių vyskupija.
Dekanatas: Telšių dekanatas.
Regionas: Žemaitija. Maldos namai Žemaitijoje
Savivaldybė: Telšių rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Žarėnai [3]
Adresas: Minijos g. 15, Žarėnai, Žarėnų sen., Telšių r. sav.
Koplyčią supa Žarėnų miestelio kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Menas iš kavos pupelių..... jei radote maišiuką kažkada paslėptų ir deja, užmirštų.. o dabar išsikvėpusių bei senų kavos pupelių, kodėl gi nepažadinus fantazijos ir nesukūrus kažką įdomaus interjero paįvairinimui..
Lurdas..... jau 152 metai nuo Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo mažame Prancūzijos pietvakarių Lurdo miestelyje, Massabellio kalno grotoje keturiolikmetei vietos mergaitei
Religiniai eilėraščiai..... Atsiklaupęs prieš altorių, Prieš Švenčiausį pagarboj, Nuraminti širdį noriu, Dievo amžinoj globoj. Bet tos mintys palaidūnės...