» Kur gali būti panaudojami dažnio keitikliai?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Įranga, kurios „širdis“ yra iš elektros tinklo maitinami sukimosi mechanizmai, naudojama įvairiose pramonės šakose. Tokie įrenginiai dažniausiai dalyvauja bet kuriame gamybos cikle. Jiems būdingas elektrinis variklis, kuris veikimo metu keičia sukimosi greitį pvz., ventiliatorius ar siurblys. Tokių prietaisų veikimui skirtingais režimais reikalingas skirtingas elektros srovės tiekimo pobūdis. Norint normaliai nenutrūkstamai veikti įvairiais režimais, dažnio keitikliai būtini.


Kur gali būti panaudojami dažnio keitikliai?Kaip veikia įrenginiai?

Kiekvienas mechanizmas turi savo įeinančios srovės ypatybes, tačiau ji gali skirtis priklausomai nuo veikimo režimo. Pagrindinė dažnio keitiklio, reguliuojančio variklio darbą, užduotis – pakeisti iš tinklo gaunamą įeinančią įtampą pagal tokią, kuri reikalinga normaliam sumontuotos įrangos darbui. Priklausomai nuo tokios įrangos tipo, elektros įtampą galima pritaikyti pagal reikiamus parametrus.

Kur tikslinga naudoti dažnio keitiklius?

Jei įrenginio veikimo metu reikia stabilizuoti elektros srovės įtampą, galima naudoti dažnio keitiklius. Jie pirmiausia naudojami pramonės šakose, kuriose veikia galinga įranga su elektros varikliais. Dažnai tokie nustatymai gali išprovokuoti staigius dažnio kritimus perjungiant į skirtingus režimus arba įjungiant / išjungiant. Įdiegti dažnio keitikliai šiuo atveju padeda vienu metu išspręsti kelias problemas:

• Sumažinta tikimybė, kad įrangos elektros varikliai sudegs dėl staigių srovės dažnio pokyčių.

• Žymiai sumažintas elektros suvartojimas.

• Prailgintas elektros variklių tarnavimo laikas.

Remonto darbai, naudojantys elektros energijos įrenginius, bus greitesni, stabilesni ir efektyvesni, jei pastarieji bus prijungti ne tiesiogiai į tinklą, o per dažnio keitiklį. Jo taikymas padės pritaikyti visų smulkiosios mechanizacijos padalinių darbą.

Dažnio keitiklį galite naudoti kasdieniame gyvenime. Čia jo naudojimas taip pat vaidina svarbų vaidmenį, duoda neįkainojamos naudos. Kasdieniame gyvenime dažniausiai naudojami vidutinės ir didelės galios dažnio keitikliai. Jie padės sklandžiai veikti privataus namo oro kondicionavimo sistemai, vėdinimui ir šildymui. Keitikliai taip pat padidins visų automatizuotų įrenginių, veikiančių elektros srove, tarnavimo laiką.

Įmonės, užsiimančios vėdinimo sistemų įrengimu, diegia dažnio keitiklius, siekdamos sumažinti suvartotos elektros energijos sąnaudas, išvengti ankstyvo įrangos, kuri yra ŠVOK sistemos dalis, pavyzdžiui, tiekimo ventiliatoriaus, susidėvėjimo. Todėl oro kondicionavimo rangovams dažnio keitikliai yra tinkamas produktas.

Dažnio srovės keitikliai yra tinkamas sprendimas daugelyje veiklos sričių, kuriose naudojami mechanizmai su padidinto energijos suvartojimo elektros varikliais ir bet kokia įranga, pagrįsta elektros varikliu.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2023 Spalio 3 d. Antradienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Alanas, Alanta, Alantas, Evalda, Evaldas, Kristina, Milginta, Milgintas, Milgintė, Milgydas, Milgydė, Teresė, Valda,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kaip nugaros masažas veikia kūną ir protą?..... Masažas turi dvi populiarias konotacijas. Vieniems jis asocijuojasi su reabilitacija, kitiems - su prabangia grožio procedūra. Tuo tarpu masažas yra ne tik reabilitacija ar ekstravagancija, bet vi...

Su kokiais automobiliais lengva mokintis vairuoti?..... Beveik kiekvienas paauglys negali sulaukti, kada galės pradėti B kategorijos vairavimo kursus. Juk išlaikius vairavimo egzaminą atsiveria neribotos galimybės keliauti ir savarankiškai tyrinėti pas...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie džinsus..... Ar žinote, kad klasikinė džinsų spalva – tamsiai mėlyna indigo spalva.Indigas – tai vienas seniausių žinomų istorijoje dažas, išgaunamas iš indigo medžio lapų.
Eilėraščiai anglų kalba..... eilėraščių rinkinukas anklų kalba arba tiesiog angliški eilėraščiai
Didysis kunigaikštis Mindaugas..... MINDAUGAS - (g. apie 1200 m. – 1263 m. rugsėjo 12 d.) – Lietuvos didysis kunigaikštis (1236-1263 m.), taip pat pirmasis Lietuvos karalius (1251–1261 m.). Jo vainikavimo Lietuvos karaliumi diena -