» KAIP SKIRTINGO ŽANRO FILMAI VEIKIA ŽMONES?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti


Nuotrauka: https://pixabay.com/photos/clapper-board-clapper-movie-film-1019607Filmai pagal žanrus šiuo metu yra taip susipynę, kad sunku konkrečiai nustatyti, koks filmas kokiam žanrui priklauso. Be to, per daugiau nei šimtą egzistavimo metų vieni kino žanrai, kaip ir žmonės, akivaizdžiai paseno ar net išnyko, jų vieton stojo nauji, iki tol neregėti.

Kokie tradiciniai kino žanrai išliko mažiausiai pakitę?

Veiksmo, dar vadinami koviniais, filmai išsaugo jiems būdingas savybes. Juose gausybė įspūdingų scenų, kurios per blogio ir gėrio kovos prizmę, žiūrovams pažeria adrenalino pliūpsnius. Tokie filmai įprastai traukia vyriškąją žmonijos pusę, ypač tą jos dalį, kuri pati negali pasigirti ypatingais koviniais sugebėjimas, tačiau mielai filmo metu susitapatina su pagrindiniais teigiamais herojais, kurie be didelių pastangų įveikia blogiečius ir pastato juos į jiems tinkamą vietą. Prie veiksmo filmų galima priskaičiuoti ir trilerius.

Gana stabiliai rinkoje laikosi vadinamieji kariniai filmai, kuriuose siužetas sukasi apie karo metu nutinkančias istorijas. Šių filmų veikėjai patys tiesiogiai dalyvauja įvairiuose pasauliniuose ginkluotuose konfliktuose. Įprastai šios rūšies filmų siužetai yra pagrįsti tikrais faktais, juos iš dalies netgi galima pavadinti atkurtos istorinės tikrovės vaizdinėmis priemonėmis. Tokie filmai traukia analitiniu protu pasižyminčius žmones.

Koks kino žanras pasižymi galimų variacijų gausa?

Kad ir kaip atrodytų keista, tačiau kino komedijos pasižymi ypatinga galimybe varijuoti šio žanro suteikiamomis galimybėmis. Komedijos filmai dažniausiai yra skirti bet kokiais būdais prajuokinti žiūrovus. Todėl tarp jų – ir paprasčiausios kvailų situacijų, ir romantinės, ir sarkazmo, ir juodojo humoro kupinos komedijos.

O tai reiškia, jog šios rūšies filmų žiūrovai irgi yra skirtingi. Juodojo humoro ir satyros mėgėjams vargu ar patiks romantinės ir kvailo turinio lengvabūdiškos komedijos, tą patį galima pasakyti ir apie pastarųjų filmų mėgėjų gvardiją, vargu ar ji gėrėsis sarkazmo kupinomis kino juostomis.

Kokius filmus renkasi lakią vaizduotę turinčios asmenybės?

Jei tikrovės kine mėgėjai renkasi dramos žanro filmus, kurių pagrindinis tikslas yra žiūrovams sukelti užuojautos ir palaikymo jausmus, nukreiptus į pagrindinius filmo herojus, tai itin lakios vaizduotės personoms labiau rūpi fantastiniai filmai, kuriuose galima drąsiai leistis į svajonių pasaulį ar mėginti atpažinti būsimą ateitį. Tiesa, prie vaizduotę kaitinančių filmų galima priskirti ir siaubo, kartais net erotinius filmus.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2023 Gruodžio 6 d. Trečiadienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Bilginas, Bilmantas, Bilmantė, Bilmina, Bilminas, Bilminė, Bylė, Bylenė, Bylenis, Bylius, Koleta, Miglė, Mikalojus, Mikas, Mikita, Norvydė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kaip papuošti kalėdinę eglutę..... belaukiant švenčių, norisi kad ir namai kvepėtų jomis, tad kelios idėjos kaip paprastai ir originaliai sukurti kalėdinę nuotaiką namuose..
Eilėraščiai apie namus..... sakoma be namų negerai, tačiau kartais namai telieka tik žodžiai. Kaip bebūtų, eilėraščių rinkinukas apie vieną iš svarbiausių vietų gyvenime - namus
Fobijų rūšių žodynėlis!..Fobija - tai nerimo sutrikimai, kuriems būdinga nuolatinė, įkyri, neracionali konkretaus objekto ar situacijos baimė. Jų priskaičiuojama net apie 500...