» Tekstas. Sarašai

 TOP meniu » Pradžia » Pomėgiams » IT patarimai » Temos » Konsultuoja IT specialistas Mantas!

• HTML pagrindai »» Jei tekste, būtina išskirti sarašus, yra naudojamos komandos (žymos) <ul>, <ol> ir <dl>

Jei sarašas be numeracijos punktai žymimi taip vadinamais bullets (disc, circle, square - mažais skrituliukais, apskritimais, kvadratukais).

<li type="disc|circle|square">

Sąrašas pradedamas <ul> žyma, o kiekviena nauja eilutė pradedama <li> žyma:
<ul>
<li type="circle">Pirmas</li>
<li type="square">Antras</li>
<li type="disc">Trečias</li>
</ul>


  • Pirmas

  • Antras

  • TrečiasSąrašuose su numeracija punktai žymimi skaičiais. Sąrašas pradedamas <ol> žyma, kiekviena nauja eilutė taip pat pradedama <li> žyma:
<ol>
<li>Pirmas</li>
<li>Antras</li>
</ol>

  1. Pirmas

  2. AntrasTerminų sąrašas, jame punktai skiriami ne po vieną, o poromis, t. y., terminas ir jo apibūdinimas. Sąrašas pradedamas žyma <dl> (angl. definition list - terminų sąrašas), terminus skiriame žyma <dt> (angl. definition term - terminas), o aprašymus -
(angl. definition description - termino apibūdinimas):
<dl>
<dt>Pirmas</dt>
<dd>Pirmo apibūdinimas</dd>
<dt>Antras</dt>
<dd>Antro apibūdinimas</dd>
</dl>

Pirmas

Pirmo apibūdinimas

Antras

Antro apibūdinimas

PASTABOS:
Jei perskaičius, neaišku, pabandykit realiai ir viskas bus aišku.
Taip pat, vertėtų prisiminti, kad skirtingos naršyklės dažnai "supranta" skirtingai komandas. Visa info pritaikyta Internet Explorer naršyklei.

• 2020 Lapkričio 29 d. .

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Dobilas, Dobilė, Leonardas, Silvestras, Vaigeta, Vyganda,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kaip kovoti su rudeniška depresija?..... visų geriausias vaistas nuo ligų ir depresijos – imuniteto stiprinimas tinkamo poilsio, procedūrų ir vandens SPA pagalba. Tai gali būti poilsis vienam asmeniui, dviems ar visai šeimai. Lietuvoje t...

Aukščiausi pasaulio pastatai..... Tai ar žinote kur pastatytas pats aukščiausias pastatas pasaulyje? Nežinote.. siūlome dirstelti.. aukščiausių pastatų pasaulyje dešimtukas, nors aišku laikas nestovi vietoje ir dangoraižiai dygsta...

Atvirutė - gėlytė..... siūlome pasigaminti atvirutę - gėlytę savo rankomis. Mes darėme naujųjų metų progai, bet belankstant sumąstėme, kad ši atvirutė simbolizuoja gyvybę ir tiktų bet kokiai progai ir gimtadieniui ir ma...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote tai ko mes nežinome ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Optinė iliuzija..... arba optinė apgaulė, tai vaizdiniai, kurie sukelia skirtumus - vizualiai suvokiamos tikrovės ir tarp objektyvios tikrovės..
1943-ųjų metų poezija..... tai 1943-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlom paskaityti ir pajusti tų metų kūrybos dvasią :)
Traukinukas su pinigais........ ar esate gavę taip vadinamų maratoninių laiškų? taigi nusprendėme parinkti, tad gavote ir nežinote kam persiųsti... drąsiai siųskite mums, mes nepyksime :)))