» Tekstas. Įvairios formavimo komandos

 TOP meniu » Pradžia » Pomėgiams » IT patarimai » Temos » Konsultuoja IT specialistas Mantas!

• HTML pagrindai »» Kai visas tekstas, norima, kad būtų vienoje eilutėje, tiesiog kad jis nebūtų perskeltas į kelias dalis ir perkeltas į naują eilutę, pvz.: nors ir kažkos pavadinimas.

Paprastai kalbant, tekstą naršyklė suskaido pagal žodžius į eilutes, tačiau jei reikalinga, kad koks pavadinimas tarkime Laimos virtuali tvirtovė nebutų perskeltas (viena eilutė baigiasi Laimos virtuali, o kita prasideda tvirtovė), tai reikia jį "apskliausti" komanda <NOBR>.

Pavyzdys:
Skirtingos naršyklės dažnai "supranta" skirtingai komandas. Pritaikyta <NOBR>Internet Explorer naršyklei.</NOBR>

Skirtingos naršyklės dažnai "supranta" skirtingai komandas. Pritaikyta Internet Explorer naršyklei.


<WBR>
Tai, komanda, priešinga komandai <NOBR>, nes jinai kaip tik "pasufleruoja" naršyklei, kuriuo žodžiu ji gali perkelti tekstą į kitą eilutę, jei to prireiktų. Naudojama tekste, esančiam tarp komandos <NOBR> ir jos pabaigos žymės, norint fiksuoti leistiną perkėlimo vietą, pvz. tekstas prasidedantis po kablelio ir pan.


Citatoms išskirti yra naudojama komanda <BLOCKQUOTE> ... <BLOCKQUOTE> tekstas truputį atitraukiamas nuo puslapio kraštų ir paprastai pradedamas ir baigiamas nauja pastraipa.

<BLOCKQUOTE>
Buvo laikas - miegojau,
Sprogau - atsibudau,
Dabar mokausi gyventi...
</BLOCKQUOTE>


Buvo laikas - miegojau,
Sprogau - atsibudau,
Dabar mokausi gyventi...
PASTABOS:
Jei perskaičius, neaišku, pabandykit realiai ir viskas bus aišku.
Taip pat, vertėtų prisiminti, kad skirtingos naršyklės dažnai "supranta" skirtingai komandas. Visa info pritaikyta Internet Explorer naršyklei.

• 2020 Gruodžio 3 d. Ketvirtadienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Atalija, Audinga, Audingas, Audingė, Gailintas, Ksavera, Ksaveras, Ksaverija, Linvyda, Linvydas, Linvydė, Pranciškus,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

3 būdai kaip romantiškai pasipiršti..... Restoranai uždaryti. Kino teatrai uždaryti. SPA neveikia. Lauke būtinos kaukės! Viskas, kas galėtų būti romantiškų piršlybų vieta – sugadinta. Ką tokiu atveju daryti? Kaip romantiškai pasipiršti n...

Kaip kovoti su rudeniška depresija?..... visų geriausias vaistas nuo ligų ir depresijos – imuniteto stiprinimas tinkamo poilsio, procedūrų ir vandens SPA pagalba. Tai gali būti poilsis vienam asmeniui, dviems ar visai šeimai. Lietuvoje t...

Aukščiausi pasaulio pastatai..... Tai ar žinote kur pastatytas pats aukščiausias pastatas pasaulyje? Nežinote.. siūlome dirstelti.. aukščiausių pastatų pasaulyje dešimtukas, nors aišku laikas nestovi vietoje ir dangoraižiai dygsta...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote tai ko mes nežinome ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Menas iš kavos pupelių..... jei radote maišiuką kažkada paslėptų ir deja, užmirštų.. o dabar išsikvėpusių bei senų kavos pupelių, kodėl gi nepažadinus fantazijos ir nesukūrus kažką įdomaus interjero paįvairinimui..
Ironiški eilėraščiai..... nors iš ties kiekvienas savaip supranta skaitomą eilėraštį, bet kaip bebūtų, mes išskyrėme ir tokio tipo eilėraščius, kaip ironiškus :)
Faktai apie uodus..... Ar žinote, kad uodams labiau patinka vaikai nei suaugę ir šviesiaplaukiai nei tamsiaplaukiai.