» VANDENS ŠILDYMO BUITINĖMS REIKMĖMS VARIANTAI

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti


Vandens šildymo buitinėms reikmėms variantaiJei į namus nėra centralizuotai tiekiamas vanduo, tada reikia susirasti gerą ir patikimą vandens šildytuvą. Tai nėra paprasta, nes rinkoje savo produkciją pristato visas pulkas šios paskirties prietaisų gamintojų. Vieni renkasi „Ariston“ firmos gaminius, kiti „Atlantic“ arba „Gorenje“ įmonių produkciją. Tačiau nemažas būrys vartotojų renkasi ir Dražice OKC 125 boilerius, kuriuos gamina čekai.

Kas yra žinoma apie pačią „Dražice“ firmą?

Ši firma yra įsikūrusi pačioje dvidešimtojo amžiaus pradžioje ir nepraranda populiarumo visus 120 metų. Tiesa, boilerius ji pradėjo gaminti kiek vėliau, tik maždaug prieš šešiasdešimt metų, tačiau ir šie gaminiai dėl savo kokybiškumo ir kompaktiškumo susilaukia nė kiek ne mažesnio vartotojų palankumo kaip ir kiti tos pačios firmos gaminami buitiniai prietaisai. Ir dabar šios firmos prekinis ženklas yra itin vertinamas Europos Sąjungoje ir už jos ribų. Tad nenuostabu, jog ir šios firmos boileriai yra mėgstami mūsų šalyje.


Kokiomis geromis techninėmis savybėmis pasižymi Dražice OKC 125 boileriai?

Šios rūšies boileriai būna vertikalūs, patogūs naudoti ir privačiuose namuose, ir daugiabučių namų butuose, ir visur kitur, kur per patį trumpiausią laiką ir labai dažnai reikia pašildyti vandenį. Dėl savo kompaktiškumo jie idealiai tinka nedidelio ploto vonios kambariuose ar virtuvėse. Dražice kombinuoti vandens šildytuvai ne tik labai mažai užima vietos jiems skirtose patalpose, bet ir labai patikimai veikia.


Koks yra vienas svarbiausių šios rūšies boilerių privalumų?

Vienas pagrindinių šio tipo boilerių privalumų yra tas, kad elektrinis kaitinimo elementas tiesiogiai nesiliečia su vandeniu, nes yra įmontuotas į plieninį dėklą. O pats boilerio korpusas irgi yra plieninis, tad tarp vandens kaitintuvo ir jo nevyksta elektromechaninė korozija. Todėl Dražice firmos boileriai ilgiau tarnauja, nei kiti boileriai, kuriuose šildymo elementas yra panardinamas tiesiai į vandenį. Šie boileriai taip pat turi įmontuotus termometrus, kurie nuolat parodo esamą vandens temperatūrą. Juose dar yra įtaisytas ir magnio anodas, kuris papildomai saugo šildymo elementą nuo korozijos, kas akivaizdžiai prisideda prie jų ekonomiškumo ir patvarumo.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2023 Gruodžio 7 d. Ketvirtadienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Ambraziejus, Daugarda, Daugardas, Daugardė, Daugotas, Daugotė, Daugtura, Daugturas, Daugturė, Daugutė, Daugutis, Jekaterina, Tautė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Faktai apie liemenėles..... Netinkamos liemenėlės nešiojimas gali sukelti nugaros skausmą ir pakenkti krūtinės stangrumui.
Susan Magdalane Boyle..... Susan Magdalane Boyle - g. 1961 m. balandžio 1 d. – britų dainininkė, išgarsėjo 2009 m. sudalyvavusi talentų realybės šou Britain’s Got Talent ir užėmusi 2-ą vietą. Tais pačiais metais išlei
Kalendorius.....dabartinį kalendorių sudarė egiptiečių astronomas ir matematikas Sozigenas.