» Kokios spintelės yra pačios praktiškiausios nedideliame vonios kambaryje?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti

Vonios spintelių forma ir dydis tiesiogiai priklauso nuo šios patalpos dydžio. Jei vonios kambarys yra pakankamo dydžio, tada jame kuo puikiausiai galima naudoti šonines, didesnio aukščio spinteles su daug lentynų. Tačiau jei ši patalpa yra nedidelė, tada tenka rinktis praktiškiausią spintelės variantą. Pakabinamos vonios spintelės - pats tinkamiausias pasirinkimas mažam vonios kambariui.


Kokios spintelės yra pačios praktiškiausios nedideliame vonios kambaryje?Ką gero galima pasakyti apie pakabinamas vonios kambario spinteles?

Pakabinus nedideliame vonios kambaryje spintelę ant sienos, patalpa vizualiai tarsi pasidaro erdvesnė. Be to, ant daugumos šios rūšies spintelių durelių būna pritaisytas veidrodis, kurio atspindimas vaizdas labai pagyvina patalpos aplinką. Šios rūšies spintelėse nesunkiai galima sutalpinti pačius būtiniausius vonios kambaryje būtinus higienos ir grožio reikmenis. Kita vertus, juk pakabinamos spintelės būna skirtingų dydžių, tad prireikus galite pasirinkti ir talpesnę.

Kokių spalvų pakabinamos vonios spintelės pateikiamos rinkoje?

Aišku, renkantis pakabinamą spintelę būtina atsižvelgti ne tik į jos dydį, bet ir spalvą. Kaip mano patalpų dizaineriai, geriausia rinktis šviesių spalvų spinteles, kadangi jos derintųsi su šviesiomis vonios kambario sienomis, tokiu būdu būtų išsaugota spalvinė interjero darna ir išsaugota erdvumo iliuzija.
Tačiau balta ar kuri nors kita šviesi spalva gali pasirodyti esanti nuobodi, tada galima rinktis ir kitas, kur kas ryškesnių spalvų spinteles, pavyzdžiui žalios, mėlynos ar raudonos spalvos. Tada jos tikrai taptų apstebimu, iš karto į akį krentančiu akcentu. Jei pavyksta parinkti tinkamos išvaizdos spintelę, ji tikrai taps maloniai atrodančiu vonios kambario baldu, kuris ne tik atrodys gražiai, bet ir patenkins visas jai patikėtas užduotis.

Iš kokių medžiagų būna gaminamos vonios kambario spintelės?

Įprastai vonios kambario spintelės būna gaminamos iš medienos, MDF plokščių ir metalo. Medines spinteles renkasi tie, kurie mėgsta natūralumą. Tačiau šios rūšies spintelės tinka tik tokiose patalpose, kuriose menkas galimos drėgmės procentas. Priešingu atveju medinė spintelė nuo drėgmės ir vandens deformuosis, prarasdama gerą savo išvaizdą. Tad jeigu vonios kambaryje yra daug drėgmės, reikia rinktis spinteles, kurios yra pagamintos iš vandeniui atsparios medžiagos.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2023 Kovo 24 d. Penktadienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Daumantas, Daumantė, Daumilas, Daumilė, Dauminta, Daumintas, Daumintė, Donardas, Gabrielius, Ganvilė, Gaudvilė, Liucija, Sigutis,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kaip išgyventi didžiąsias metų šventes?..... švenčių metas, puikus laikas prisiminti senus draugus.. vaikystės, mokslo, kiemo ir pan., bei pabandyti juos susirasti, šiais laikas internetas viską.. na beveik, viską suranda :)...

Nuo ko pradėti pradedančiajam siuvėjui?..... Siuvimo medžiagų rūšys yra gana plati tema, apie kurią rašomos ištisos knygos. Vis dėlto, norėdami supažindinti jus su šia tema, nusprendėme parengti įrašą, kuriame apžvelgsime svarbiausius klausi...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kūčių valgių simbolika..... agrindiniai Kūčių valgiai turi ir simbolinę prasmę. Dauguma jų kilę iš biblinių siužetų ir senosios liaudies papročių. Tai, ar žinote ką simbolizuoja kūčių valgiai?
Kaunas žiemą..... siūlome pasižvalgyti po apsnigtą, apšerkšnijusį Kauno miestą
Kur statyti Kalėdų eglutę?..... Feng shui specialistai rekomenduoja Kalėdų eglutę statyti ten, kur ji aktyvuos gerąją energiją jūsų namuose, o kartu ir saugos nuo įvairiausių nelaimių..