» AR ĮMANOMA, BŪNANT LIETUVOJE, AUTOMOBILĮ IŠSINUOMOTI UŽSIENYJE?

 Jūs esate » Pradžia » Aktualijos »» Verta žinoti


Nuotrauka: https://www.pexels.com/photo/man-holding-the-steering-wheel-while-driving-620335Keliaujantiems po užsienio šalis ir norintiems iš arčiau susipažinti su lankomų vietovių gamtos ir kultūros ypatumais verta naudotis automobilio nuoma užsienyje. Išnuomoję mašiną su savimi galėsite vežtis tiek daiktų, kiek telpa jos bagažinėje. Pavyzdžiui, automobilio nuoma Tenerifėje leidžia atidžiai ir neskubant ištyrinėti visą šią nuostabią salą, pasiekti pačias įspūdingiausias jos vietas.

Ką reikia žinoti norintiems išsinuomoti automobilį užsienyje?

Nebūtina pačiam susisiekti su kuria nors užsienyje veikiančia automobilių nuomos kompanija, tai už jus gali padaryti ir Lietuvoje šias paslaugas teikiančios agentūros. Su pasirinkta tarpininkaujančia agentūra susisiekę internetu ar telefonu, su ja susitarsite dėl visų jus dominančių reikalų.

Ji jums galės užsienyje rezervuoti nuomai norimą konkretų automobilį, parinks tokį paslaugos teikėją, kuris klientams siūlo pačias palankiausias kainas.

Ką daryti, kad pavyktų už mašinos nuomą mokėti mažiau?

Aišku, mažų kainų dažniausiai galima tikėtis tada, kai pagrindinis poilsiavimui skirtas sezonas baigiasi, nes sezono metu automobilių nuoma domisi labai daug turistų. Jeigu norite už automobilio nuomą nepermokėti ir gauti jums patį geriausią automobilį, geriau pasistengti mašinos rezervavimą atlikti kuo anksčiau.

Ką įdomaus galima aplankyti Tenerifės saloje?

Trumpalaikė automobilių nuoma Tenerifėje kainuoja nedaug. Jos dėka galima aplankyti pačias gražiausias šios vulkaninės salos vietas, važiuojant keliais palei Atlanto vandenyno pakrantę iki Teidės ugnikalnio. Taip pat galima kaip reikiant susipažinti su salos sostine Santa Krusu. Nors šioje saloje veikia viešasis transportas, jis ne visur, kur norėtumėte, gali nuvežti. Tad be nuomotos mašinos tikrai sunku būtų tenai verstis.

Kur Tenerifėje galima atsiimti ir palikti nuomotą automobilį?

Pietinio Tenerifės salos oro uosto mašinų stovėjimo aikštelėje yra pasiimamos ir grąžinamos nuomotos mašinos. Įprastai nuomos paslaugas teikiančios agentūros atstovas klientus pasitinka pats, arba į išmanųjį telefoną atsiunčiama instrukcija, nurodanti, kaip ateiti į reikiamos aikštelės.

Tokia pat tvarka nuomojamų automobilių atsiėmimas bei grąžinimas vyksta iš Šiauriniame Tenerifės oro uoste. Be to, klientui nurodžius jam patogias nuomoto automobilio atsiėmimo ir grąžinimo vietas, jis gali labai efektyviai pasinaudoti šia paslauga, aplankydamas visas jį dominančias vietoves ir grąžindamas mašiną ten, kur jam patogiau.

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2023 Gruodžio 6 d. Trečiadienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Bilginas, Bilmantas, Bilmantė, Bilmina, Bilminas, Bilminė, Bylė, Bylenė, Bylenis, Bylius, Koleta, Miglė, Mikalojus, Mikas, Mikita, Norvydė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote (jei nenurodyta) minties kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kodėl pieniškos dešrelės būtent tokio dydžio ir formos?..... Pasirodo, viena svarbiausių priežasčių - dešrelė turi tilpti į puodą. Aišku, gamintojams paprasčiau gaminti kuo ilgesnes, tačiau pasirodo, atsižvelgiame į vartotojų patogumą: kad šeimininkėms nere
Traukinukas su pinigais........ ar esate gavę taip vadinamų maratoninių laiškų? taigi nusprendėme parinkti, tad gavote ir nežinote kam persiųsti... drąsiai siųskite mums, mes nepyksime :)))
Eilėraščiai apie Šv. Velykas..... Klanais ir klaneliais, Vanduo nupliuškėjo. Balandis sušuko: Velykos atėjo!...