» Kaip sutikti Naujuosius 2023 metus?

 Jūs esate » Pradžia » Šventėms »» Kalėdos

Sugalvoti, ką veikti sutinkant Naujuosius metus, gali tapti galvos skausmu. Jei ieškote idėjų, kaip Naujųjų metų išvakarėse pasitikti 2023-iuosius, atsidūrėte tinkamoje vietoje.

Naujųjų metų išvakarės - puikus metas švęsti su mylimais žmonėmis bei užsibrėžti tikslus kitiems metams. Visgi, gruodžio mėnuo daugumai mūsų būna toks intensyvus, jog galvoti apie Naujųjų metų sutikimą gali tikrai varginti. Tai paskutinė rudens-žiemos švenčių maratono šventė, o gruodžio 31 d. vakaro vakarėlis gali būti paskutinis dalykas, kurio norėtųsi. Taigi, jei negalite įsivaizduoti, kad visą naktį turėsite praleisti su aukštakulniais, daug bendrauti su žmonėmis, pasinaudokite puikiu patarimu ir suplanuokite Naujųjų metų sutikimo išvakares su savo antrąja puse.

Nesvarbu, ar esate pora, kuri mėgsta vakarėlius iki ryto, ar tie, kurie jau 22val atsigula į lovą, iškelkite tostą už savo pasiekimus, pasidžiaukite svarbiais įvykiais ir tuo, kaip toli nuėjote, o Naujuosius metus pradėti bučiniu su mylimiausiu žmogumi bus puikus 2023m. startas!

Toliau pateiksime kelias paprastas įdėjas, ką galite nuveikti kartu su savo antrąja puse pasitinkant Naujuosius metus.

1. Surenkite vakarėlį sau ir draugams. Pasikvieskite artimiausius žmones 3 patiekalų vakarienei ir pasitikite Naujuosius metus jaukioje artimiausių draugų aplinkoje. Tai puikus pasirinkimas, jei norite, kad šis vakaras būtų paprastas, bet kartu ir įsimintinas. Galite tarpusavyje susitarti ir pasidalinti, kas už kokį patiekalą ar garnyrą bus atsakingas. O gal tiesiog nuspręsite užsisakyti maisto iš savo mėgstamo restorano į namus ir laiką praleisti bendraujant vieni su kitais? Naujųjų metų sutikimui kaip niekad tinka šaradų ar kiti linksmi žaidimai.

2. Surenkite degustacinį vyno vakarą su draugais. Jei nesinori ruošti ir organizuoti visos vakarienės, galite sutarti pasirūpinti tinkamais užkandžiais ir surenkite vyno degustacijos vakarėlį. Tegul visi svečiai atsineša po butelį vyno, užklijuokite butelių etiketes, kad nežinotumėte nieko apie ragaujamą vyną ir visi kartu paragaukite kiekvieno vyno. Galite skirti užduotis tiems, kurie neatspėtų savo mėgstamiausio vyno, pavyzdžiui, sudainuoti parinktą karaoke dainą.

3. Pakvieskite draugus į kokteilių barą savo namuose! Žinoma, reikia pasirūpinti kokteilių maišytuvais, ledukų atsargomis, tinkamomis taurėmis ir papuošimais, tačiau laiką praleisite tikrai puikiai plakant draugams savo mėgstamus kokteilius. Jei planuojate susibūrimą būtent savo namuose, paprašykite draugų atsinešti ingredientų pasirinktam kokteiliui. Tuomet kiekvienas galite paruošti visiems savo mėgstamiausią koktelį. Tai puikus būdas susipažinti su įvairiais kokteiliais ir paragauti ką nors nauja. Be to, šiuo metu yra daug nebrangių kokteilių gaminimo rinkinių, todėl jums tikrai nereikės išleisti daug pinigų reikiamiems ingridientams.

4. Surenkite filmų maratono vakarą. Jei pasikviesti draugus pas save į namus neskamba viliojančiai, pasilikite namuose dviese ir pasiruoškite mėgiamų filmų sąrašą. Galite žiūrėti visus šventinius klasikinius filmus, kurių šiemet nespėjote dar pamatyti. Pasirūpinkite popkornais, kitais užkandžiais, lengvais gėrimais bei nuotaikingomis pižamomis, o fejerverkus stebėkite per langą. Taip pasitiksite Naujuosius metus ypatingai jaukiai!

5. Pasipuoškite, bet niekur neikite. Jei nusprendėte, kad neisite nei į vieną iš prabangių Naujametinių vakarėlių, į kuriuos gavote pakvietimus, tai nereiškia, kad vis tiek negalite pasipuošti blizgančia suknele, aukštakulniais ir mėgautis prabangiu šampanu. Susitarkite vienas su kitu, kad surengsite patį geriausią vakarėlį savo namuose. Nustebinkite savo antrąją pusę - pasipuoškite nauja suknele, dėvėkite seksualias prisegamas kojines (galite išsirinkti štai čia: https://www.cupid.lt/seksualus-apatiniai/prisegamos-kojines.html), paruoškite tam tinkamos muzikos, užkandžių ir tikro prancūziško šampano. Tegul Naujieji metai prasideda prabangiai ir seksualiai!


Naujųjų metų sutikimas | pixabay.com nuotrauka

• 2023 Kovo 24 d. Penktadienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Daumantas, Daumantė, Daumilas, Daumilė, Dauminta, Daumintas, Daumintė, Donardas, Gabrielius, Ganvilė, Gaudvilė, Liucija, Sigutis,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kaip išgyventi didžiąsias metų šventes?..... švenčių metas, puikus laikas prisiminti senus draugus.. vaikystės, mokslo, kiemo ir pan., bei pabandyti juos susirasti, šiais laikas internetas viską.. na beveik, viską suranda :)...

Nuo ko pradėti pradedančiajam siuvėjui?..... Siuvimo medžiagų rūšys yra gana plati tema, apie kurią rašomos ištisos knygos. Vis dėlto, norėdami supažindinti jus su šia tema, nusprendėme parengti įrašą, kuriame apžvelgsime svarbiausius klausi...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute pasidalinti mintimis apie šventes - brūkštelkit mums :))

Kodėl pirmadienis sunki diena?..... bet ar tikrai, taip jau visiems ir sunki? tačiau pasamprotaukim kodėl, priežastys gali būti kelios
Eilėraščiai apie skaičius..... Aš berniukas trejų metų. Man jau reikia trijų ratų. Mes į Vilnių nuvažiavom, Triratuką Vilniuj gavom...
2018-ųjų metų poezija..... tai 2018-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlom paskaityti ir pajusti šių metų kūrybos dvasią :)