» Gyvenimo tiesos :: Vaistai nuo krizės sutuoktiniams :: Johnas Gottmanas

 TOP meniu » Pradžia » Sielai »» Skaitiniai

Pasak psichologijos profesoriaus Džono Gotmano (Johnas Gottmanas) iš Vašingtono universiteto (JAV), porai reikia vos 5 valandų per savaitę "impregnuoti" santuokai nuo krizių.

1. Prieš atsisveikindami ryte turėtumėte sužinoti bent vieną dalyką, kuris tądien įvyks partnerio gyvenime (2 min., 5 dienos per savaitę).

2. Dienos pabaigoje susėskite ir paplepėkite. Neaptarinėkite kitos dienos darbų, tiesiog pasišnekučiuokite apie prabėgusią dieną (20 min., 5 d. per savaitę).

3. Kasdien raskite galimybę partneriui išreikšti nuoširdų pripažinimą (5 min. kasdien).

4. Prieš eidami miegoti pasibučiuokite ir apsikabinkite. Šis bučinys tegu nubrauks jūsų dirglumą ar pyktį (5 min. kasdien).

5. Per savaitę raskite dvi valandas laiko sužinoti, kas domina gyvenimo draugą. Pasikalbėkite apie ateities planus ir tai, ką galvojate ir jaučiate (2 val. per savaitę).

 • Tostai gimtadienio proga

  ..... Vis kartojasi žiemos ir vasaros, Ir pavasario vėjai šilti, Juk gyvenimas primena pasaką – Pasiklydusią žemės glėby. O gyenimas ima kaip duoklę, Mūsų juoką, svajones, džiaugsmus, Ir kaip skolą – ne

  Kategorija: Draugams

 • Špicai

  ..... Špicai- ypač dekoratyvūs, lengvi, judrūs ir žaismingi šuneliai, turintys žavingą išvaizdą ir stiprią sveikatą. Praeiviai pamatę špicą, dažniausiai jį pavadina lapiuku ar meškiuku.

  Kategorija: Pomėgiams

 • Faktai apie gyvūnus

  ..... tikri, neišgalvoti, nuogi... faktai ir tik faktai apie įvairius gyvūnus

  Kategorija: Įdomybės

Siūlome paskaityti

 • Balandžio minimos bei švenčių dienos..... ... turbūt jau žinote, kad būtent balandžio mėnesį šiais metais bus Šv. velykos, bet ne tik.. sužinok daugiau.. kokios minėtinos ir švenčių dienos, bûtent.. balandžio mėnesį
 • Praktiški ir greiti būdai užtikrinti higieną..... Higienos užtikrinimas yra svarbus, norint gyventi tvarkingoje bei švarioje aplinkoje. Laikydamiesi tinkamų higienos įpročių būsime sveiki ir saugosime ne tik save, bet ir aplinkinius. Tinkamas hig

  Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/laimaa/domains/ltvirtove.lt/public_html/straipsniai.php on line 1322

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų ar klaidų, ar norėtute tiesiog pasidalinti savomis mintimis, idėjomis ar šiaip - brūkštelkit mums :))

E-atvirukai TIK moterims..... gražūs ir šilti e-atvirukai, skirti tik moterims įvairiausiomis progomis ir bet kokiam skoniui - sveikink ir būsi pasveikintas :))
Įžymių, žinomų žmonių genialios mintys..... norėčiau, kad mūsų mieste išsiveržtų ugnikalnis arba nukristų NSO. Gal bent tai pritraukt?
Aleksoto funikulierius..... Aleksoto funikulierius – vienas iš Kauno simbolių, vienas iš dviejų Kauno keltuvų, bei vienas iš seniausių veikiančių keltuvų Europoje, veikia nuo 1935 m, jungia Aleksoto kalno papėdę su Linksmadv