» Žemiausias žmogus pasaulyje

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Rekordai » Temos

Žmogaus rekordai • Žemiausi • Kolumbija • Žemiausias žmogus pasaulyje - tai kolumbietis Edvardas Ninas Hernandesas (Edward Nino Hernandez) įrašytas į Gineso (Guinness) rekordų knygą kaip mažiausias iš dabar gyvenančių žmonių. Jo ūgis - 70 centimetrų, o svoris - apie 10 kilogramų.

Ninas - vyriausias vaikas šeimoje. Pasak jo motinos, jis nustojo augti, kai jam buvo dveji metai. Gydytojai neįstengė nustatyti diagnozės. Ninas gimė 38 centimetrų ūgio ir tik 1,5 kilogramo svorio. Berniukas iki trejų metų buvo tiriamas Kolumbijos nacionaliniame universitete.

"Aš džiaugiuosi, kad esu unikalus", - pareiškė Ninas interviu naujienų agentūrai "The Associated Press".

Daugeliu atžvilgių jis yra paprastas 24 metų jaunuolis. Jis mėgsta šokti, svajoja įsigyti automobilį "Mersedes-Benz", nori pamatyti pasaulį ir susitikti su Džekiu Čanu (Jackie Chan), Silvesteriu Stalone (Sylvester Stallone) bei buvusiu Kolumbijos prezidentu Alvaru Uribe (Alvaro Uribe).

Ninas užsidirba pinigų, šokdamas prekybos centruose, o dabar filmuojasi juostoje, kurioje atlieka žemaūgio narkotikų prekeivio vaidmenį.
Ankstesnis rekordininkas ir mažiausias planetos gyventojas buvo kinas He Pingpingas (He Pingping), miręs kovo 13-ąją. Jis buvo tik 4 centimetrais aukštesnis už E. N. Hernandesą. Kino He Pingpingo ūgis siekė 74,6 centimetro.

He Pingpingas gimė 1988 metais, o mažiausiu pasaulio žmogumi buvo pripažintas 2008 metais. Italijos sostinėje filmavosi televizijos laidoje, pavadintoje "The Record Show".

He Pingpingas mirė šeštadienį - 2010-03-13 Romoje, patekęs į ligoninę dėl širdies negalavimo. Apie jo mirtį paskelbta tik kovo 15-osios vakarą.

Žemiausias žmogus pasaulyje 2008 | He Pingping
Žemiausias žmogus pasaulyje 2008 | He Pingping

  Susitikimas su ilgiausių kojų savininke (2008)

• 2019 Rugsėjo 19 d. Ketvirtadienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Arnulfas , Girvina , Girvinas , Girvinė , Januaras , Januarija , Januarijus , Janys , Prienys , Vilė , Vilhelmina , Vytė , Žvelgaitis , Žvelgas , Žvelgutis ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Rumšiškių apžvalgos bokštas..Tai 15 metrų aukščio bokštas Kauno marių regioniniame parke, jo statyba atsiėjo maždaug 90 tūkst. litų ir yra mokamas, į jį įkopti galima tik nusipirkus Rumšiškių liaudies muziejaus bilietą.....

Lietuvos liaudies buities muziejus..... tai muziejus po atviru dangumi, atidarytas 1974 m. Rumšiškėse, prie Pravienos upelio žiočių, Kauno marių pakrantėje. Tai didžiausias ir žinomiausias tokio pobūdžio muziejus Lietuvoje, beto...

Lietuvos jūrų muziejaus akvariumas..... Lietuvos jūrų muziejaus akvariumas įkurtas istoriniame pastate – Nerijos forte arba dar vadinam Kopgalio tvirtovėje, Kuršių nerijos smaigalyje. Muziejus ir akvariumas forte atidarytas 1979 metais...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote paminėto rekordo pagerintus rezultatus, ar norėtute tiesiog, pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Gimtadieniniai e-atvirukai..... tiesiog gražūs paveiksliukai su orginaliais užrašais ir be jų, gimtadienio proga
Mezgimo gatvės menas..... Mezgimo gatvės menas - mėgstate megzti ir jau save ir šeimą bei draugus apmezgėte, pasidairykite, kiek dar mezgimui idėjų
Kalėdinės dekoracijos iš vyno kamščių ..... įvairių žaisliukų iš vyno kamščių rinktinė kolekcija arba tiesiog, rinktinės idėjos kalėdiniams žaisliukams..