» Labiausiai pirataujamas filmas pasaulyje

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Rekordai » Temos

Filmų rekordai • Labiausi • Labiausiai pirataujamas filmas pasaulyje - ... 2010-aisiais tai buvo - mokslinės fantastikos juosta "Įsikūnijimas" (Avatar). Taip paskelbė „TorrentFreak“ tinklapis.

Šis Jameso Camerono filmas vos iš vieno rinkmenų mainų tinklapio buvo nelegaliai parsisiųstas 16,6 mln. kartų.

Antrasis sąraše – veiksmo filmas „Ateini čia arba gausi į dūdą!“ („Kick-Ass“) (11,4 mln. parsisiuntimų“, Trečias – „Pradžia“ su Leonardo DiCaprio (9,7 mln. parsisiuntimų).

J. Cameronas dažnai giria 3D filmų kūrimą, kuris, pasak jo, yra geriausia šios pramonės viltis kovoje su piratavimu. Vis dėlto tai nesutrukdė milijonams žmonių filmą nemokamai parsiųsti.

„TorrentFreak“ teigimu, duomenys surinkti iš kelių šaltinių.

2009-aisiais metais interneto piratus labiausiai domino J. J. Abramso „Žvaigždžių kelias“, kuris parsisiųstas beveik 11 mln. kartų.

Iš ties filmas įspūdingas ir tituluojamas ne vienu rekordu.

[2010]

Įsikūnijimas | Avatar
Įsikūnijimas | Avatar

  Greičiausiai atsipirkęs filmas pasaulyje
  Brangiausias filmas pasaulyje

• 2021 Sausio 27 d. Trečiadienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Anelė, Angelė, Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogundė, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kalendoriai 2021-iesiems metams..... 2021-iesiems, baltojo metalinio jaučio metams ir šiemet paruošėme kelis kalendoriaus variantus - tiesiog nusikopijuojate, atsispausdinate ir žingsniuojate per jaučio metus :))...

Ypatinga 2021-ųjų metų diena!..... pasirodo.. 2021-aisiais metais, turėsime vieną ypatingą dieną, kuri turbūt labiausiai apaugusi mitais ir prietarais, kai nieks nesiseka, viskas krenta iš rankų ir pan......

2021 m. nedarbo dienos..... tad, kiek laisvų dienų turėsime 2021-aisiais metais? Pasirodo, kad 2021-aisiais turėsime net 4 "ilguosius savaitgalius"... ...

Siūlome paskaityti

     DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote paminėto rekordo pagerintus rezultatus, ar norėtute tiesiog, pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

    Faktai apie dramblius..... Ar žinote, kad pasak Gineso rekordų knygos seniausi drambliai, kurių amžių galima įrodyti, išgyveno 70-76m.O dauguma nesulaukia nė 50 metų.
    Kas sakė, kad skyrybos turi būti liūdnos?..... taigi, linksmos vestuvės ir dar linksmesnės skyrybos
    Migonių piliakalnis..... piliakalnis Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje, į šiaurę nuo Migonių kaimo (Kruonio seniūnija). Pasiekiamas iš plento Kruonis – Jieznas (KK129)