» Didžiausias pasaulio sunkvežimis

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Rekordai » Temos

Transporto rekordai • Didžiausi • Kanada • Didžiausias pasaulio sunkvežimis - General Motors padalinys Terex corporation yra Kanadoje – tai vienas stambiausių pasaulyje karjerinių sunkvežimių gamintojų. O Terex Titan – tai didžiausias iš kada nors gamintų pasaulio sunkvežimių.Ši mašina, sukurta 1974 metais, sveria 235 tonas, o maksimali leistina masė – 550 tonų, t.y., gali vežti net 315 tonas krovinio. Vaizdžiai tariant, į šį sunkvežimį galima sukrauti 10 pilnai pakrautų sunkiasvorių “fūrų”.

Terex turi 16 cilindrų, 169,5 litrų tūrio variklį, kurio galia – 3300 arklio galių (2460 kW). Varomas elektrine trauka – variklis suka generatorių, kuris tiekia energiją elektros varikliams, esantiems galiniuose ratuose. Sunkvežimio ilgis – 20 metrų, aukštis – 6,9 metro.

Sukvežimis buvo sukurtas JAV esančioms Kaiser Resources LTD anglies kasykloms, o surinktas Sparwood BC dirbtuvėse. Kasyklose sunkvežimis buvo naudojamas iki 1990 metų, o dabar – tai tiesiog įspūdingas eksponatas.

Didžiausias pasaulio sunkvežimis
Didžiausias pasaulio sunkvežimis

 Rekomenduojami video..

• 2022 Gegužės 28 d. Šeštadienis.

• Juodojo vandens Tigro metai (iki 2023-01-21).

• Pasveikink varduvininkus: Augustinas, Jogirda, Jogirdas, Jogirdė, Jogmina, Jogminas, Jogminė, Jogys, Justas, Rima,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

6 įkvepiančios idėjos šiltajam sezonui..... Su pavasariu ateina ir noras į kasdienybę įnešti daugiau spalvų, o vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra spalvoti papuošalai. Šiuo metu spindintys visur – nuo TikTok’o iki garsiausių Europos m...

Kiaušinių marginimas ciberžole..... šiemet pafantazavome su ciberžole, svogūnų lukštais, kinrožės arbata bei popieriaus gabaliukais.. rezultatas nenuvylė, gavosi tokie kaip ir marmuriniai velykiniai kiaušiniai :))...

Iki leidinys: geriausios akcijos viename kataloge..... Iki leidinys – tai viena patogiausių priemonių, padedančių paprasčiau numatyti būsimus pirkinius, todėl jį visada palanku peržiūrėti dar prieš vykstant į prekybos centrą.....

Siūlome paskaityti

   DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote paminėto rekordo pagerintus rezultatus, ar norėtute tiesiog, pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

  R E K O M E N D U O J A M E
  Krasnavos tiltas

  ..... Tai tiltas per Kupos upę Kupiškyje, Krasnavos gatvėje, 2411  Kupiškis–Kuosėnai–Naiviai–Misiukiškis. Tiltas pastatytas 1964 metais.

  Kajackiškės geležinkelio tiltas

  ..... Tai geležinkelio tiltas su tašytų lauko akmenų mūro-betono atramomis ties Kajackiškės kaimu, per Pilvės upę, Kazlų Rūdos savivaldybėje, Kazlų Rūdos seniūnijoje, Klevinės kaime.

  Šriftų tvarkymas Windows operacinėje sistemoje

  ..... kažkada buvo gavę klausimą - kaip įkišti šriftą į wordą - ogi visiškai paprastai, tiesiog nutempti ttf failiuką į šriftų papkę ir viskas :)

  Kiaušinių marginimas kinrožių arbata..... taigi šiemet, bandžiau patikrinti ar galima ir kokią kiaušinio spalvą galima išgauti su kinrožių žiedlapių arbata.. rezultatas ne tai kad nenuvylė, bet jis netgi pritrenkė :))
  Pamokanti drugelio pamoka..... jei mums būtų leista gyventi nepatiriant sunkumų, mes būtume silpni ir niekada negalėtume pajusti, ką reiškia.. skraidyti
  Atvirukai Vestuvių proga..... gražūs e-atvirukai vestuvių proga - pasveikink savo pažįstamus ar už jūrų marių esančius draugus su jų gražiausia diena gyvenime :)