» Didžiausia mozaika Lietuvoje iš butelių kamštelių

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Rekordai » Temos

Žmogaus rekordai • Didžiausi • Lietuva • Didžiausia mozaika Lietuvoje iš butelių kamštelių - tai įspūdinga.. net 7 metrų skersmens bei 38 m² ploto margaspalvė mozaika. Mozaikos brėžinio autorius – jaunas dailininkas Morfai. Jis mėgino atkartoti senovės graikų ir indų kultūros ornamentiką įpindamas šiek tiek modernumo.Mozaika buvo kuriama Kaune, žvarbią 2014-10-18 dieną, šalia Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios, nors teigiama, kad kamštelių dalyviai surinko gerokai daugiau, tačiau vis tik mozaikai panaudota tik 17-20 tūkst. Kūrybinę veiklą teko nutraukti dėl žvarbaus oro.

Prie šios žaismingos bei kūrybiškos akcijos prisidėjo nemažai entuziastų: koordinatorius Andrius Niaura, eskizo dailininkas Morfai, būrys jaunuolių iš Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos ir Vytauto Didžiojo universiteto aplinkos studijų klubo atstovai.

Teigiama, kad.. šios ir panašių akcijų tikslas kilnus – atkreipti visuomenės dėmesį į šiukšlių rūšiavimą bei aplinkosaugą.

Ankstesnis užfiksuotas rekordas buvo, prieš dvejus metus Šiaulių universiteto studentų sukūrta mozaika, kuriai tuomet buvo panaudota 12 tūkst. kamštelių.

Didžiausia mozaika Lietuvoje iš butelių kamštelių
Didžiausia mozaika Lietuvoje iš butelių kamštelių

 Rekomenduojami video..

• 2022 Spalio 2 d. .

• Juodojo vandens Tigro metai (iki 2023-01-21).

• Pasveikink varduvininkus: Eidvilas, Gervilas, Gervilė, Gervyda, Gervydas, Gervydė, Geržada, Geržadas, Geržadė, Getautė, Modestas,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Pūčkorių piliakalnis..... Tai piliakalnis Vilniaus miesto rytinėje dalyje, 0,2 km į pietus nuo S. Batoro g. pervažiavus Vilnios tiltą ir pasukus Pūčkorių gatve į dešinę, Naujosios Vilnios seniūnijoje, Pavilnių regioniniame...

Kaip išnaikinti tarakonus?..... Tarakonai ieškodami maisto, apsistos namuose ir jūsų virtuvėje, vonios kambaryje ir kitose gyvenamosiose patalpose. Deja, jie greitai dauginasi ir gali platinti ligas. Jei pavargote dalytis savo n...

Laukinė aborigenų bakchanalija..... Kartu su žmona tuo metu gyvenome Puškonių kaime ir kiaules auginome nuolat, tačiau paršelius auginimui pirkdavome turguje. Kadangi iš vieno eilinio paršelių pirkimo viena kiaulaitė labai sparčiai ...

Siūlome paskaityti

   DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote paminėto rekordo pagerintus rezultatus, ar norėtute tiesiog, pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

  R E K O M E N D U O J A M E
  Automatinis tekstų vertimas

  ..Automatinis tekstų vertimas - verčia tekstus iki 1000 simbolių per kartą, tad jei prisireikė vertėjo..

  Greimų tiltas

  ..... Tai tiltas per Nemuną Prienuose.Tiltas yra dalis A16 - Vilnius–Prienai–Marijampolė  magistralės. Kairiajame krante, istorinėje miesto dalyje, yra Prienų dvaras.

  Palaikymo e-atvirukai

  ..... gražūs ir šilti palaikymo e-atvirukai - juk gyvenimas ne tik linksmos akimirkos, tad palaikykite artimus žmones sunkiausiomis minutėmis, jei esate toli :)

  Mokyklos gatvės tiltas Klaipėdoje..... Tai tiltas Mokyklos gatvėje bei vienas iš trijų tiltų, Klaipėdos centrinėje dalyje, jungiančių skirtingus Akmena-Danės upės krantus.
  Kalėdinės dekoracijos iš lipdukų..... jei iškyla klausimas kur panaudoti įvairius kalėdinius lipdukus? - mes siūlome visai paprastą idėją - pasidaryti kalėdines dekoracijas, kurių grožis aišku priklausys tik nuo turimų lipdukų..
  Špicai..... Špicai- ypač dekoratyvūs, lengvi, judrūs ir žaismingi šuneliai, turintys žavingą išvaizdą ir stiprią sveikatą. Praeiviai pamatę špicą, dažniausiai jį pavadina lapiuku ar meškiuku.