» Kaip pasilinksminti mokytojams per egzaminus?

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Pokštai

1. Visų pirma išaiškinkite egzaminuojamajam, kad visa jo karjera gali žlugti dėl jo nepasisekusio atsakymo. Pabrėžkite situacijos svarbą. Pastatykite jį į vietą pačioje pradžioje.
2. Iš karto užduokite pačius sunkiausius klausimus. Jei pirmas klausimas pakankamai sunkus ir painus, egzaminuojamasis per daug stipriai susijaudins, kad atsakytų į likusius klausimus, kokie lengvi jie bebūtų.
3. Kreipdamiesi į egzaminuojamajį būkite santūrus ir sausas, su egzaminatoriais būkite labai linksmas. Efektyvu laikas nuo laiko kreiptis į kitus egzaminatorius su pašaipiom pastabom apie egzaminuojamojo atsakymus, ignoruojant jį patį, lyg jo nebūtų patalpoje.
4. Verskite egzaminuojamąjį spręsti uždavinius jūsų metodu, ypač jei tas metodas neįprastas. Ribokite egzaminuojamąjį, įterpdami į kiekvieną klausimą daugybę nurodymų ir klaidų. Idėja - apsunkinti užduotį, kuri be viso to būtų buvusi ganėtinai paprasta.
5. Priverskite egzaminuojamąjį padaryti trivialią klaidą, ir tegul jis laužo galvą kaip galima ilgiau. Iškart po to, kai tik jis pastebės klaidą, bet prieš pat jam suprantant klaidos ištaisymo būdą, paniekinamai ištaisykite ją pats. Įžvalgumas ir tikslumas pasirenkant tinkamą momentą pasiekiamas tik po ilgos praktikos.
6. Kai egzaminuojamasis ims skęsti, niekada nepadėkite jam išsikapanoti. Nusižiovaukit... ir pereikite prie kito klausimo.
7. Uždavinėkite egzaminuojamąjam laikas nuo laiko tokio tipo klausimus: "Argi jūs to nesimokėte pradinėje mokykloje?"
8. Neleiskite uždavinėti egzaminuojamajam aiškinančius klausimus ir niekada nekartokite savo paaiškinimų ir teiginių.
9. Kas kelios minutės klausinėkite, ar jis nesinervuoja.
10. Užsidėkite tamsius akinius. Neįžvelgiamumas nervina.
11. Baigdami egzaminą, pasakykite egzaminuojamajam: "Laukite už durų. Mes jus iškviesime".

• 2020 Gruodžio 3 d. Ketvirtadienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Atalija, Audinga, Audingas, Audingė, Gailintas, Ksavera, Ksaveras, Ksaverija, Linvyda, Linvydas, Linvydė, Pranciškus,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

3 būdai kaip romantiškai pasipiršti..... Restoranai uždaryti. Kino teatrai uždaryti. SPA neveikia. Lauke būtinos kaukės! Viskas, kas galėtų būti romantiškų piršlybų vieta – sugadinta. Ką tokiu atveju daryti? Kaip romantiškai pasipiršti n...

Kaip kovoti su rudeniška depresija?..... visų geriausias vaistas nuo ligų ir depresijos – imuniteto stiprinimas tinkamo poilsio, procedūrų ir vandens SPA pagalba. Tai gali būti poilsis vienam asmeniui, dviems ar visai šeimai. Lietuvoje t...

Aukščiausi pasaulio pastatai..... Tai ar žinote kur pastatytas pats aukščiausias pastatas pasaulyje? Nežinote.. siūlome dirstelti.. aukščiausių pastatų pasaulyje dešimtukas, nors aišku laikas nestovi vietoje ir dangoraižiai dygsta...

 DĖMESIO! Prieš pasinaudojant šiais patarimais gerai apsvarstykit savo sugebėjimus išsisukti iš keblių situacijų. Už pasekmes atsakote tik jūsų patys! O jei norite parašyti.. :))

Migonių piliakalnis..... piliakalnis Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje, į šiaurę nuo Migonių kaimo (Kruonio seniūnija). Pasiekiamas iš plento Kruonis – Jieznas (KK129)
Atvirukai - 100 žiedų..... gražūs e-atvirukai su gėlėmis, tema - 100 žiedų tik Tau, tinkantys bet kokia proga ir be progos :)
Palaikymo e-atvirukai..... gražūs ir šilti palaikymo e-atvirukai - juk gyvenimas ne tik linksmos akimirkos, tad palaikykite artimus žmones sunkiausiomis minutėmis, jei esate toli :)