» Kaip pasilinksminti mokykloje?

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Pokštai

1. Pasidaryk lietuvių kalbos "špargalkę" ir rašant matematikos pamoką visiems siūlyk nusirašyti.
2. Sulaužyk trintuką ir mėtyk į klasiokus, kol šie susinervins.
3. Prieš pamokas visiems pasakok kokia karšta istorijos (ar kt.) mokytoja.
4. Prieš pamokas visiems papasakok, kad vakar šnekėjai su kažkokia mokytoja ir ji pasakė, kad rašysit kontrolinį. Sukelk paniką. Tačiau, kai ateis ta lauktoji "kontrolinė pamoka" pradėk visų klausinėti kam jie ruošiasi, apsimesk nieko nežinančiu.
5. Jei į tave dėmesio nekreipia suolo draugas, tai per pamoką šnekink jį. Nesvarbu kokiomis temomis. Kai jam trūks kantrybė ir jis paprašys nustoti šnekėti, parodyk kokį rankų šokį ir patenkintas išsitiesk savo kėdėje.
6. Pertraukų metų kviesk klasiokus kurti laužą viduryje mokyklos ir jame deginti mokytojas.
7. Per pamokas mindžiok kojas visiems, kam pasieki.
8. Jei mokytoja netyčia kur nors išeitų, paskleisk apkalbą, kad ji nėščia ir ją pykina.
9. Per klasės valandėlės pasakok, kad tavęs visi nekenčia, muša tave. Tada suvaidink, kad verki ir išbėk iš klasės.
10. Per žiburėlius (jei tokių būna) į degtinės butelį įsipilk vandens ir nusitempk už kampo po vieną klasioką. Siūlyk jiems išgerti. Jei nesutiks apipilk ir vaidink, kad padegsi, nes degtinė degus skystis :D. Jei sutinka, duok atsigerti. Kai atsigėręs pasakys, kad čia vanduo, išvadink jį alkoholiku ir sakyk, kad jis jau taip nusigėrė, kad degtinė jam panaši į vandenį.
11. Per pamokas skambinėk klasiokams, ir tikrink, ar jie išsijungę garsus.
12. Jei susirgai ir negali ateiti į mokyklą, rašinėk visiems SMS žinutes ir klausk, kas namų darbams. Nesvarbu ar tai bus prieš pirmą pamoką. Pasiteisink tuo, kad jie privalo pasakyti sergantiems klasiokams n.d..
13. Kitoms klasėms pasakyk, kad kitą trimestrą pereisi į jas. Tačiau atėjus naujam trimestrui neprisimink ką sakei, ir visiems pasakok, koks tu populiarus, visos klasės nori, kad pereitum į jų klases, todėl prisigalvoja visokių nesąmonių.
14. Prisipirk žaislinių pelių ir per pertrauką paleisk jas ir atsisveikink su jomis. Vadink jas klasiokų vardais.
15. Nusipirk limpančių lapelių ir visiems ant kuprinių priklijuok lapelį: "AŠ myliu (tavo vardas ir pavardė). NORIU JO!". Nesvarbu ar tai vaikinas ar mergina.

• 2021 Kovo 8 d. Pirmadienis.

• Baltojo Metalinio Jaučio metai (iki 2022-01-30).

• Pasveikink varduvininkus: Ašvilas, Ašvilė, Ašvyda, Ašvydas, Ašvydė, Aušautas, Aušvė, Aušveitas, Aušvius, Aušvyda, Aušvydas, Aušvydė, Aušvys, Vydmina, Vydminas, Vydminė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kalendoriai 2021-iesiems metams..... 2021-iesiems, baltojo metalinio jaučio metams ir šiemet paruošėme kelis kalendoriaus variantus - tiesiog nusikopijuojate, atsispausdinate ir žingsniuojate per jaučio metus :))...

Ypatinga 2021-ųjų metų diena!..... pasirodo.. 2021-aisiais metais, turėsime vieną ypatingą dieną, kuri turbūt labiausiai apaugusi mitais ir prietarais, kai nieks nesiseka, viskas krenta iš rankų ir pan......

2021 m. nedarbo dienos..... tad, kiek laisvų dienų turėsime 2021-aisiais metais? Pasirodo, kad 2021-aisiais turėsime net 4 "ilguosius savaitgalius"... ...

 DĖMESIO! Prieš pasinaudojant šiais patarimais gerai apsvarstykit savo sugebėjimus išsisukti iš keblių situacijų. Už pasekmes atsakote tik jūsų patys! O jei norite parašyti.. :))

Faktai apie drabužius..... Teigiama, kad būtent Napoleonas sugalvojo sagas ant švarkų. Tokiu atveju jis siekė, kad kareiviai nevalytų savo nosies į švarkus kaip maži vaikai.
E-atvirukai Kovo 11-osios proga..... gražūs e-atvirukai Kovo 11-osios proga - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, pasveikink ir primink savo draugams istorines datas :)
DRUSKININKŲ Kalėdinė eglutė ir dekoracijos 2017..... kalėdinės dekoracijos 2017-aisiais metais, vienam, turbūt nesuklysiu parašydama.. didžiausių Lietuvos sveikatingumo miestų