» Kaip pasilinksminti darbe?

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Pokštai

1. Siųsk sau žinutes per vidinį garsiakalbį (neišsigask savo balso).
2. Sužinok, kokioje parduotuvėje perka tavo viršininkas, ir pirk visiškai vienodus drabužius. Nešiok juos vieną dieną po to, kai juos apsirengia viršininkas (tai ypač efektyvu, jei viršininkas yra kitos lyties nei tu).
4. Sugalvok visiems bendradarbiams pravardes ir kreipkis į juos tik jomis. "Puikiai padirbėjai, Tulpe". "Ne, nesutinku su tavo nuomone, Čiunčia".
5. Visiems firmos darbuotojams rašyk elektroninius laiškus aprašydamas, ką tuo metu darai. Pvz., "jeigu manęs prireiks – aš šiuo metu tualete".
6. Pažymėk savo batus specialiais ženklais, Sakyk visiems, kad nuo to laiko, kai pradėjai tai daryti, nepametei nei vieno bato. 7. Sėdėdamas prie stalo, išsitepk pirštus "Palmolive".
8. Savo darbo vietą apgaubk tinkleliu nuo uodų.
9. Pasistatyk kėdę priešais spausdintuvą, sėdėk ten visą dieną ir sakyk žmonėms, kad lauki dokumento.
10. Atvyk į susitikimą pavėlavęs, atsiprašyk, kad neturėjai laiko papietauti. Per susitikimą suvalgyk 5 žalias bulves.
11. Į kavos virimo aparatą pripilk kavos be kofeino, pratink visus prie jos 3 savaites. Kai visi atsikratys kofeino poreikio, netikėtai pereik prie "espresso".
12. Visada, kai kas nors paprašo tave ką nors padaryti, paklausk, ar pridėti dar ir keptų bulvių
13. Siųsk sau žiniutes ir įsitrauk į inteligentišką diskusiją apie vieno iš firmos produktų tobulinimo kryptį. Persiųsk žinutę bendradarbiui ir paprašyk išspręsti nesutarimą
14. Siūlyk kolegoms prisijungti šokant kėdžių šokį.
15. Pasistatyk šiukšlių dėžę ant stalo. Užklijuok ant jos užrašą "labai svarbu".
16. Nustatyk, kiek puodelių kavos yra "per daug".
17. Paskelbk, kad bijai kvailių
18. Apkabinėk kabineto sienas pornožvaigždžių nuotraukomis. Sakyk visiems, kad tai tavo vaikų nuotraukos.
19. Norėdamas pailsėti, atsiribok nuo rūpesčių užsidėdamas kaukę povandeniniam plaukiojimui, ir įkišk galvą į akvariumą. Jei niekas nepastebi – išsitrauk iš burnos kvėpavimo vamzdelį ir parodyk visiems, kiek žuvų gali sugauti burna.
20. Siųsk bendradarbiams elektroninius laiškus apie nemokamą picą, riešutus, alų ir pan., laukiančius jų valgykloje. Kaip jie pasiskųs, kad nieko ten nerado... tiesiog atsilošk kėdėje, uždėk ranką ant pilvo ir pasakyk: "O, jums reikėjo ateiti greičiau..."

• 2020 Lapkričio 29 d. .

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Dobilas, Dobilė, Leonardas, Silvestras, Vaigeta, Vyganda,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Kaip kovoti su rudeniška depresija?..... visų geriausias vaistas nuo ligų ir depresijos – imuniteto stiprinimas tinkamo poilsio, procedūrų ir vandens SPA pagalba. Tai gali būti poilsis vienam asmeniui, dviems ar visai šeimai. Lietuvoje t...

Aukščiausi pasaulio pastatai..... Tai ar žinote kur pastatytas pats aukščiausias pastatas pasaulyje? Nežinote.. siūlome dirstelti.. aukščiausių pastatų pasaulyje dešimtukas, nors aišku laikas nestovi vietoje ir dangoraižiai dygsta...

Atvirutė - gėlytė..... siūlome pasigaminti atvirutę - gėlytę savo rankomis. Mes darėme naujųjų metų progai, bet belankstant sumąstėme, kad ši atvirutė simbolizuoja gyvybę ir tiktų bet kokiai progai ir gimtadieniui ir ma...

 DĖMESIO! Prieš pasinaudojant šiais patarimais gerai apsvarstykit savo sugebėjimus išsisukti iš keblių situacijų. Už pasekmes atsakote tik jūsų patys! O jei norite parašyti.. :))

Kalėdinės kompozijos..... Prieš kalėdas, dažną kamuojantis klausimas... kaip papuošti namus ar kambarį, kaip pasidaryti kažkokią kalėdinę dekoraciją ir pan..
Kūčių ir kalėdų prietarai..... pirmoji Kalėdų diena - tai šeimos šventė. Taip pat orų bei derliaus pranašavimo diena. Jei diena šalta - tai tikėtasi Velykų su sniegu ir vėlyvo pavasario. Jei tądien pasirodo saulė - metai bus de
Menas iš sėklų ir riešutų..... Įdomusis menas, kur susikerta piešinys ir riešutai, bei saulėgražos...