» Velykinis kiaušinis su širdele

 TOP meniu » Pradžia » Pomegiams » Pasidaryk Pats » Temos

• Kiaušinių marginimas »» Kiaušinius dažant viena spalva.. paįvairinimui širdelė - lipnios plėvelės ar lipduko pagalba. Tiesa, širdelės kontūrai man nesigavo tokie ryškūs kaip norėjosi. Čia visa esmė, po širdelės lipduku neturi patekti dažų.. tad kuo geriau prilips lipduko krašteliai tuo gražesnė gausis širdelė..

Tad, visi keliai atviri jūsų ekspermentams. Mūsų pirmas dublis - geltonas ir antras dublis - raudonas, o trečias - jūsų dublis.. jei parašysite ir atsiųsite savo rezultatus, mes būsime laimingi :))

O štai ką reikėtų pasiruošti prieš pradedant dažymą:

• kiaušinių,
• širdelės formos lipdukų, ar tiesiog lipnios juostelės iš kurios prisikarpome širdelių,
• dažų kiaušiniams,
• plastmasinio indelio dažams pasiruošti,
• šaukšto kiaušiniui išimti iš dažų,
• kelių popierinių servetėlių, kiaušiniams nusausinti,
• grotelių, nudažytam kiaušiniui padėti.

Velykinis kiaušinis su širdele

Žinoma pirmiausiai pasiskaitome, ką rašo ant turimo dažų pakelio, ar rekomenduoja dažyti šaltus ar karštus kiaušinius. Pas mane buvo dažai, į kurių tirpalą buvo rekomenduojama dėti karštą virtą kiaušinį ir kelias minutes palaikyti. Tad užsikaičiame kiaušinius..

Kol kiaušiniai verda.. laisvai spėsime pasiruošti dažus, aš tiesa sakant planavau tik viena spalva dažyti - geltona ir tik vieną kiaušinį, bet kai geltona širdelė gavosi susiliejusi, tad bandžiau dar kartą.. na sakyčiau trečias kartas ir visai gerai gautųsi.. bet trečią kartą palikau jums :))

Taigi, turimas širdeles labai gerai priklijuojame prie virto, karšto bei nusausinto kiaušinio..

Velykinis kiaušinis su širdele

ir nieko nelaukiant dedame į dažus, palaikome kelias minutes ar priklausomai kokios atspalvio norite ar darote pagal dažų instrukcijas.

Ištraukus iš dažų, kiaušinį dedame ant grotelių apdžiūti..

Velykinis kiaušinis su širdele

ir kai išdžiūsta nuimame lipdukus. Deja, šį kartą prisireikė antro dublio :)).

Dar vienas karštas kiaušinis ir šį kartą raudoni dažai, kelioms sekundėms įdedame kiaušinį be lipdukų, išėmus rausvą, jį greitai nusausiname, priklijuojame lipdukus ir atgal į tuos pačius ar jei pasiruošėte į kitos spalvos dažus, kelios minutės.. antras dublis jau geresnis :)

Tad, tokia va.. idėja velykiniams kiaušiniams..

Velykinis kiaušinis su širdele


[Laima. © ltvirtove.lt]

Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

 Rekomenduojami video..

• 2022 Rugpjūčio 15 d. Pirmadienis.

• Juodojo vandens Tigro metai (iki 2023-01-21).

• Pasveikink varduvininkus: Napalys, Napoleonas, Rugilė, Sigita, Visvilas, Visvilė, Visvyda, Visvydas, Visvydė, Vydenė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Pūčkorių piliakalnis..... Tai piliakalnis Vilniaus miesto rytinėje dalyje, 0,2 km į pietus nuo S. Batoro g. pervažiavus Vilnios tiltą ir pasukus Pūčkorių gatve į dešinę, Naujosios Vilnios seniūnijoje, Pavilnių regioniniame...

Kaip išnaikinti tarakonus?..... Tarakonai ieškodami maisto, apsistos namuose ir jūsų virtuvėje, vonios kambaryje ir kitose gyvenamosiose patalpose. Deja, jie greitai dauginasi ir gali platinti ligas. Jei pavargote dalytis savo n...

Laukinė aborigenų bakchanalija..... Kartu su žmona tuo metu gyvenome Puškonių kaime ir kiaules auginome nuolat, tačiau paršelius auginimui pirkdavome turguje. Kadangi iš vieno eilinio paršelių pirkimo viena kiaulaitė labai sparčiai ...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar tiesiog, norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Juoko svarba savijautai..Įrodyta, kai juokiamės, širdis plaka dažniau, plaučiai kvėpuoja giliau, gaudami daugiau deguonies, aktyviai juda net raumenys..
Padėkos žodžiai tėveliams..... Ačiū, Tėveliai, už jaunystę, Už polėkį, laimingąsias dienas, Už meilę, kurią gavome iš Jūsų, Už viską viską iš širdies dėkojame mes..
Nusivylimo žodžiai..... Neįsivaizduoji kaip tave mylėjau, Neįsivaizduoji kaip tave myliu... Naktim sapnuoju, Dienom galvoju Ka veiki, ir kur gi tu... Bet įskaudinai ir palikai tik tarei ir išėjai...