» Kiaušinių dažymas raudonu vynu

 TOP meniu » Pradžia » Pomegiams » Pasidaryk Pats » Temos

• Kiaušinių marginimas »» Išbandėme dar vieną gan natūralų, sveiką velykinių kiaušinių dažymo būdą ir šį kartą panaudojome raudoną vyną, nors aišku dėl to sveikumo gal ir su klaustuku, šiaip jau..
Bet, kaip bebūtų.. bandymo aprašymas ir rezultatas :)

Idėjai įgyvendinti reikėtų:

• raudono vyno,
• baltų kiaušinių,
• grotelių ar kažko panašaus kiaušinių džiovinimui,
• kelių popierinių servetėlių.

Taigi, išbandėme du variantus:

• Pirmas variantas - baltą kiaušinį apie 6 min. virėme vyne, gavosi.. na fotoaparatas dar šiek tiek savaip spalvas supranta, bet gavosi toks, tamsios bordo spalvos su violetiniu atspalviu kiaušinis :)

Kiaušinių dažymas raudonu vynu

• Antras variantas - pirmiausiai išvirėme kietai 2 baltus kiaušinius, o po to karštus kiaušinius panardinome raudoname vyne ir vyne vieną kiaušinį palikome per naktį.
o kitą.. maždaug po 60 min. ištraukiame, dedame ant servetėlės ir leidžiame natūraliai apdžiūti ir štai koks gaunasi rezultatas.. su tokiais violetiniai dryželiais:

Kiaušinių dažymas raudonu vynu

Tiesa išėmus pirmą po 60 min, susigriebiau, kad gal visgi dar acto reikėjo įpilti, kad spalva gautųsi intensyvesnė, tad į tą indelį, kuris buvo paliktas nakčiai įpyliau maždaug 1 v.š. acto.. bet jei sikiant įvairesnio ir sveikesnio dažymo būdo, gal to acto ir nereikėtų, bet aš išbandymui įpyliau.
Tad, rezultatas po nakties.. maždaug po 12 valandų.. žiūrim ką turim.. :)

Kiaušinių dažymas raudonu vynu

Tikrai spalva gavosi intensyvesnė ir tokia šiek tiek ryškesnė, nei kiaušinis virtas vyne ir gavosi toks su dryželiais..

P a p i l d y m a s: po kelių valandų sugalvojau kad reikia šiek tiek servetėle aptapšnoti aliejumi, tuomet kiaušiniai žvilga ir spalvos būna tokios intensyvesnės.. ir ką gi.. spalvų pasikeitimai net nustebino :)

• kiaušinis kuris buvo verdama vyne - spalva liko tik graži bordo spalva ir to violetinio atspalvio jau nebeliko.
• kiaušinis laikytas 60 min vyne - šviesus pilkas su bordo dryželiai, irgi to violetinio atspalvio nebeliko.
• ir kiaušinis kuris buvo laikomas per naktį vyne - pasikeitė labiausiai, gavosi tamsiai pilkas, vietomis netgi juodas su dryželiais.. puikus variantas ieškantiems natūralaus būdo kažko panašaus į juodą spalvą.

Kiaušinių dažymas raudonu vynu

Tad, visumoje bandymas pasiteisino.. ieškantiems natūralumo, manyčiau visai neblogas pasirinkimas.. vienu būdu, gaunasi naujos ir 3 skirtingos spalvos .. :)

• 2021 Spalio 19 d. Antradienis.

• Baltojo Metalinio Jaučio metai (iki 2022-01-30).

• Pasveikink varduvininkus: Akvilinas, Frida, Fridas, Geisvilas, Izaokas, Kantrimė, Kleopa, Kleopas, Kleopatra, Paulius, Povilas, Valmantas, Valmantė, Valys,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Faktai apie šinšilas..... teigiama, kad šinšilų kailis pats tankiausias iš visų žinduolių gyvenančių sausumoje - iš vieno folikulo gali išaugti maždaug40-90 plaukų, o 1 kvadratiniame centimetre yra apie 25 tūkst. plaukelių...

Kašalotas..... Kašalotas (Physeter catodon arba Physeter macrocephalus) - tai žinduolis, visą laiką gyvenantis vandenyje, vienintelis banginių (Cetacea) būriui piklausančios kašalotinių (Physeteridae) šeimos ats...

Druskininkų lynų kelias..... Druskininkų lynų kelias, dar vadinamas Druskininkų funikulierius - yra vienintelis Lietuvoje, visus metus veikiantis lynų keltuvas, kurio viena stotelė yra prie Druskininkų vandens parko, o kita p...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar tiesiog, norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Lanksčiausias žmogus pasaulyje Bahri Solmaz..... Kiros Hadgu yra ypatingas žmogus, galintis pademonstruoti įspūdingą lankstumą, kuris kartais sunkiai suvokiamas. „Guminis Kiros“, kaip jis dažnai yra vadinamas, beveik be akcento kalba lietuviškai
Anekdotų istorija..Spėjama, kad žodį - anekdotas - pirmą kartą pavartojo 5a. viduryje Bizantijos istorikas ir rašytojas Propijus savo veikale "Slaptoji istorija
Gražūs žodžiai bet kokiai progai..Žydėkite kaip rožės, kvepėkit kaip lelijos, spindėkite kaip žvaigždės, švieskite kaip saulė. Būkite visados laimingi!