» Medžiotojas ir kurapka

 TOP meniu » Pradžia » Sielai » Pasakos » Pasakų kategorijos » Pasakų temos » Įgarsintos pasakos » Visos pasakos

Kartą ėjo per mišką medžiotojas ir sutiko kurapką.
Gerasis medžiotojau, nežudyk mano vaikų! - paprašė kurapka.
O iš kur aš pažinsiu tave? - klausia medžiotojas.
Daugiau tu man nereikalinga, esi niekam netikusi. Bet jeigu jau tarnavai - išsirink bet kurią skrynelę už darbą.
Ir paukšteliai užgiedojo:
Nesiskirk žalios, 'Nesiskirk ir raudonos, Išsiskirki žydrąją, pačia brangiąją.
Kur ji klausys, Ra gieda kažkokie paukšteliai, paėmė raudoną skrynelę, mat ji gabiausiai žibėjo, ir išėjo namo. Ėjo sau ramiai, niekas jai nieko nedarė, niekas jos nesivijo.
Sugrįžo ji namo, ir jos labai apsidžiaugė. Jos nuėjo į didįjį kambarį ir pastatė ir skrynelę - manė, kad ji iki pat viršaus pripilta aukso ir sidabro. Atidarė - o ji pilna varlių ir rupūžių. Pamotės dukra išsižiojo - ir iš burnos taip pat ėmė kristi varlės, rupūžės visokios bjaurybės ir siaubūnai, net stovėti šalia jos buvo blykštu.
Va kokį užmokestį gavo pamotes duktė už savo darbą.
G a i r ė s » Lietuvių liaudies pasakos » Pasakos apie pakščius

• 2019 Rugsėjo 20 d. Penktadienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Eustachas , Eustachijus , Eustakas , Eutalė , Eutalija , Fausta , Kolumba , Tautgirdė , Vaišgantas , Vaišgina , Vaišginas , Vaišginė , Vaišgirda , Vaišgirdas , Vaišgirdė , Vaišius , Vaišnius , Vaišnoras , Vaišnys , Vaišys , Vainora , Vainoras , Vainorė , Vaižgantas ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Rumšiškių apžvalgos bokštas..Tai 15 metrų aukščio bokštas Kauno marių regioniniame parke, jo statyba atsiėjo maždaug 90 tūkst. litų ir yra mokamas, į jį įkopti galima tik nusipirkus Rumšiškių liaudies muziejaus bilietą.....

Lietuvos liaudies buities muziejus..... tai muziejus po atviru dangumi, atidarytas 1974 m. Rumšiškėse, prie Pravienos upelio žiočių, Kauno marių pakrantėje. Tai didžiausias ir žinomiausias tokio pobūdžio muziejus Lietuvoje, beto...

Lietuvos jūrų muziejaus akvariumas..... Lietuvos jūrų muziejaus akvariumas įkurtas istoriniame pastate – Nerijos forte arba dar vadinam Kopgalio tvirtovėje, Kuršių nerijos smaigalyje. Muziejus ir akvariumas forte atidarytas 1979 metais...

Pasakų autoriai

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, ar radote tai ko neturėtų čia būti, ar žinote (jei nenurodyta) pasakos kilmę ar autorių, ar norėtute pasidalinti savos kūrybos pasaka - brūkštelkit mums :))

Velykiniai prietarai..... Kad namuose visus metus būtų skalsa, pirmąjį nuluptą kiaušinį prie Velykų stalo supjaustyk į tiek dalių, kiek už stalo sėdi žmonių, visiems jiems po dalelę to kiaušinio padalink..
Laimos istorijos..Sukurptos linksmos istorijos... nors rašyt stengiausi linksmai. Kai kurios parašytos pagal tikrą faktą kažkada įvykusį, kažkurios tiesiog fantazija..
Lietuvos internetinės radijo stotys..... Nesėdėk tyloje! - netgi medikai rekomenduoja klausytis muzikos, tai ramina, padeda kovoti su stresu.. tereikėtų išsirinkti mėgstamiausią radijo stotį..