» Pasaulinė bėgimo diena

 Jūs esate » Pradžia » Šventėms » Kalendorius » Mėnesiai »» Birželis

Pasaulinė bėgimo diena minima kiekvienais metais, pirmąjį birželio trečiadienį. Pirmą kartą, bėgimo diena, buvo paminėta 2009 metais JAV, bėgimo entuziastų iniciatyva, kurią palaikė ne tik Sporto medicinos koledžas (JAV), įvairios nacionalinės bei tarptautinės bėgimo organizacijos, bet ir bėgikai profesionalai.

Nuo 2016-06-01 nacionalinė JAV bėgimo diena tapo pasauline ir buvo paminėta net 177 šalių. Šia diena siekiama propaguoti bėgimą, kaip gan efektyvią fizinė veiklą, tuo pačiu skatinant kiekvieną žmogų judėti ne tik fizinės, bet ir psichinės sveikatos labui.
E-ATVIRUKAI NUDŽIUGINK DRAUGUS
Moters diena
Vestuvės
Ačiū/Padėka
Liepos 6-oji
Vasario 16
Ruduo
Patiko [0]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2023 Gruodžio 1 d. Penktadienis.

• Juodojo vandens Triušio (Katino) metai (iki 2024-02-09).

• Pasveikink varduvininkus: Aleksandras, Algmina, Baltenė, Baltenis, Baltys, Balys, Butigeidas, Butigeidė, Butigeidis, Eligas, Eligija, Eligijus, Melita, Nata, Natalė, Natalija, Natalis, Natas, Natė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Pėdsakas svetainėje

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute pasidalinti mintimis apie šventes - brūkštelkit mums :))

Atsiprašymo žodžiai..... Atleisk, Kad aš tavimi tikėjau... Mylėjau taip, kaip aš mokėjau... Dabar tariu aš tau sudie ir aš prašau - Neskaudink man širdies
Sultono Mehmeto tiltas..... Tai tiltas Stambule, Turkijoje per Bosforo sąsiaurį, jungiantis europinę ir azijinę Stambulo dalis. Tiltas pastatytas 1988 m. maždaug už 5 km į šiaurę nuo Bosforo tilto.
2013-ųjų metų poezija..... tai 2013-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlome paskaityti ir pajusti šių metų kūrybos dvasią :) ..