» Mikroskopiniai parazitai iš arčiau

 Jūs esate » Pradžia » Pomėgiams » Gyvūnų pasaulis » Temos »» Įdomybės

"Eye of Science" mokslininkai siūlo pasigrožėti mūsų mažaisiai kaimynais - parazitais, gyvenančiais šalia mūsų. Tai daugiau kaip milijoną kartų padidintos tikros erkės, musės, blusos, kurias galima surasti ant kilimų, sofų ir net virtuvės spintelėse, naminių gyvūnų kailyje... Tad, dirstelkim iš arčiau:

Mėlynosios musės lerva - jos minta negyvais audiniais ir jų seilėse yra antibakterinių medžiagų, todėl lervos yra naudojamos medicinoje žaizdoms gydyti.Kačių blusa.


Paprasta naminė musė.


Dulkių erkutė - kolonijos tokių padarėlių gyvena mūsų balduose ir minta negyvomis odos ląstelėmis. Erkės yra nepavojingos, tačiau jų ekskrementai arba jų negyvi kūneliai kai kuriems žmonėms sukelia alergiją.Raudonasis miltų vabalas.


Blusa (žmonių).


Šunų blusa.


Vapsva.


Amazonės miškų skruzdėlė.


Bitė.


Patalinė blakė.

! Nauja tema !
Eurovizijos naujienos

• 2023 Sausio 28 d. Šeštadienis.

• Juodojo vandens Tigro metai (iki 2023-01-21).

• Pasveikink varduvininkus: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė, Tomas,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Ypatinga 2023-ųjų metų diena!..... pasirodo.. 2023-aisiais metais, turėsime net dvi ypatingas dienas, kurios turbūt labiausiai apaugusios mitais ir prietarais, kai nieks nesiseka, viskas krenta iš rankų ir pan......

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar norėtute pasidalinti savo mintimis - brūkštelkit mums :))

Eilėraščiai apie gėles..... Nesulaukę vasarėlės, Ant langų pražydo gėlės, Priglaudžiu prie stiklo skruostą, Ir ledinę gėlę uostau...
Gražūs žodžiai moters dienos proga..... sveikinimai kovo - 8-osios proga... tai gražūs žodžiai mylimosioms, draugėms, klasiokėms, bendradarbėms, kolegėms, kaimynėms ar šiaip pakeleivėms ir pan..
Faktai apie meškas, lokius..... Ar žinote, kad 2015 m. Biržų rajone, medžiotojų įrengtoje šėrykloje kurioje sumontuota kamera, buvo užfiksuota rudoji meška.